Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

Ilość postów: 38 | Odsłon: 2653 | Najnowszy post
  • Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

    Czy konfederaci z Ostrowca, z naszego pięknego miasta wnoszą cokolwiek w politykę?

    Pan Pękalski działa to wiem, ale ta świeżynka Pani Dybiec?

    Proszę podać mi choć jedna rzecz inną niż teksty o "strzelnicy w Ostrowcu" które powtarzają jak zacięta płyta, porównując do "niskie i proste podatki" Pana Mentzena, o którą nasi miejscowi konfederaci walczą. Bo ja tego nie widzę, pytanie grzecznościowe. Chcę tylko wiedzieć co oni zamierzają zmienić, co oni do tej pory zrobili dla Ostrowca.

    Gość_Lolus
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

      Nie wiem i tak na nich zagłosuje, bo tylko oni tak naprawdę są przeciwko imigrantom. Reszta udaje, co widać po bieganiu z reklamówkami i sprzedawanie wiz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

      Zastanawiam się jak definiować Konfederację : czy to przygłupy korwiny, czy Polacy Narodowcy, czy ani jedno ani drugie ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

        To mądrzejszy definiuje przygłupa także w tym wypadku to Konfederacji powinni definiować ciebie

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

          Korwin nieeee

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

      A co mogli zrobić dla Ostrowca ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

        Nie od razu Kraków zbudowali.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

          Proste. Nie chcą szkodzić. To już jest dużo. Po za tym trzeba odróżnić wybory parlamentarne od lokalnych. Działanie na lokalnym rynku, to na tą chwilę za wcześnie. Teraz trzeba się skupiać na parlamencie. Więc nie co robią dla Ostrowca.

          Skoro zatem Pękalski działa a Dybiec nie no to doceń głosem Pękalskiego. Możesz też Lewickiego. Bądź Mecenasa z Opatowa. Może nie zrobili tyle co Kryj, no ale też w parlamencie nie byli.

          Wiesz,jak chcesz głosować na znane i medialne nazwiska to masz też Giertycha i Kaczyńskiego.

          Wybór jest.

          Pytanie czy chcesz zmian.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

            Lokalne od parlamentarnych?? A kto nas będzie reprezentować? Po to te wybory, po to politycy startują z wybranych regionów, promują się, by mieć większe poparcie, i Nasz głos ma im dać wsparcie.

            Uważam, że lepiej wybierać wśród lokalnych polityków, niz sugerować się partiami, gdyż oni lepiej wiedzą co jest lepsze dla Naszego województwa. Wybierając jakiegoś "warszawiaka z kotem" mamy pewność, że ta osoba o nas zapomni, i zadba o własne podwórko i dalej będzie toczyć wojny między innymi partiami.

            Także, wybierzmy mądrze i postawmy na lokalnych polityków.

            Mamy Andrzej Kryj (Ostrowiec Świętokrzyski) Jolanta Madioury(Ćmielów), Marzena Okła-Drewnowicz (Skarżysko-Kamienna) Katarzyna Binczak (Opatów) Krzysztof Lipiec (Starachowice), oraz wymienieni powyżej Pekalski I Dybiec.

            Wiem, że jest też wielu innych polityków, o których nie wspomniałam. Są z naszych okolic, ale nie mam dziś o tego głowy. Wielu z nich działa od lat, a nawet jeśli jacyś wczoraj się pojawili na listach to przynajmniej mają odpowiednie szkoły i wiedzę, co należy zrobić, i plan co zmienić.

            Zawsze można poczytać biografie tych osób, jakie szkoły skończyli, czym się zajmują, obejrzeć wywiady.

            Fakt o Dybiec nic nie ma, bo nie udziela się, a skoro tak jest może okazać się, że głos oddany na nią nic nie zmieni, bo jak ma ktoś nas reprezentować skoro się nie odzywa.

            To Nasza szansa, mam gdzieś jaka partia wygra, wybieram osobę, która najwięcej zmieni, ale nie budowa jakiegoś przekopu mierzei na pomorzu, czy otwarciem mostu, co wcale nie wpływa na miejsca pracy w Świetokrzyskim...

            Ale to moje zdanie, każdy może mieć inne. Najważniejsze to zagłosować.

            Trzydziecha
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

              Od wieków tach jest: Poszczególny żołnierz nic nie ma do gadania. Kierunek strategię wyznacza dowódca. Na dzień dzisiejszy wszyscy Polacy powinni poprzeć Premiera Jarosława Kaczyńskiego. Jeżeli tak się nie stanie szwaby z klakierami opanują Polskę .

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                Konfederacja ma mój głos.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                  Mój też.Tylko Konfederacja.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                No tak zapomniałam.... O Was wielbiących wielkiego Warszawiaka. Zagłosowałabym na niego, ale po jego wypowiedziach w ostatnich miesiącach uważam że jest niespełna rozumu. Kto rządził przez ostatnie lata i decyzję podejmował? PIS czy PO? Kto miał większosc w parlamencie?

                W żadne szwaby i klakiery nie wierzę, to nawet większa renoma pracować dla międzynarodowego pracodawcy o ile otworzył by miejsca pracy w naszej okolicy. Jeżeli miałabym na kogoś z jego partii głosować to na Andrzeja Kryja, bo jest od nas i on by się postarał o pieniądze dla naszego województwa http://www.andrzejkryj.pl/04-10-2023-67-milionow-zlotych-dla-ostrowca-swietokrzyskiego/

                A Kaczyński co? Bo Polska jest tylko jedna? Śmieszne, wiem co zrobił dla ogółu Polaków, ale nas osobiście wyróżnia tylko swoimi odwiedzinami. Głosujmy na tych którzy coś robią, dla nas, by tu na miejscu żyli się lepiej. A jeżeli otwierają coś w Warszawie czy pod nią, to co zamierzasz wyjeżdżać tam za pracą? Czy lepiej jak tu coś powstanie?

                Trzydziecha
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                  A mi to się wydaje że konfa pójdzie w tango z pisuarami! Byli moimi faworytami! Ale po tym,jakie mają zdanie o kobietach-to ja im podziękuje! I żadna szanująca sie kobieta,ani facet który szanuje swoją matkę,dziewczynę/żonę, córkę nie powinien głosować na konfederacje! Przekonywanie uproszczonymi i niskimi podatkami,czy dobrowolnym zusem dla pracodawcy to nie wszystko! W 1918 kobiety odzyskały prawa wyborcze,i lepiej niech tak zostanie! Za długo byłyśmy tylko gospodyniami domowymi-i tylko tym! Naszym obowiązkiem było tylko sprzątać,gotować,rodzic dzieci i je wychowywać! A te plusy to nie tak prosto będzie zabrać,bo to jest przyznane ustawą! A wiemy co się musi odbyć,aby teraz ta ustawę „zabrać”

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                  Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                  17:17 pomyliły ci się wybory. W wyborach samorządowych głosuje się na lokalnych uczciwych ludzi. W wyborach do sejmu i senatu głosuje się na przywódzcę parti który nakresla i decyduje o strategi. Dla każdego Polaka na dzień dzisiejszy tylko Premier Jarosław Kaczyński jest gwarantem rozwoju Polski. Co lokalny poseł może jak w budrzecie pańswa będzie pustka.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                    Bawi tekst o sojuszu PiS i Konfy.

                    Wystarczy obejrzeć RAZ wiadomości na TVP1.

                    Konfederację pomijają nawet w komentarzach. Wiecie że dopiero w poniedziałek po raz pierwszy ktoś z Konfederacji będzie w TVP?

                    Na debacie.

                    To jedyna partia ignorowana przez publiczne media.

                    Skąd więc pomysł że PiS chce sojusz?

                    Ta partia ma prosty program. Uprościć podatki albo zmusić do sytuacji gdzie KO nawiąże koalicję z PiS.

                    Zapewne to drugie się nie uda bo już się przebąkuje o koalicji Polska 2050 PiS

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                      czy bawią cię też FAKTY jak napluli Polskim dzieciom w twarz ??

                      Gość_zwid-19
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

                      Odp.: Konfederacja Ostrowiec - to jakiś zart

                      21:46,tu nie trzeba oglądać żadnych wiadomości,żeby połączyć z sobą kropki! PiS i Konfa publicznie nawzajem sobie dogryzają,ale nigdy bezpośrednio,nie używając nazwisk. To ma wyglądać tak,jakby byli największymi wrogami,żeby potem po wygranej wejść w „spółkę” z pis :-) Zresztą już gdzieś na fb już krąży filmik,gdzie jeden z przedstawicieli konfy na pytanie czy wejdą w koalicje z pis-nie zaprzeczył! Tyle się mówi o oddzieleniu państwa od kościoła-a tu jedni o drudzy fanatycy kościelni! Jeszcze wspomnisz moje słowa!

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -