Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

      Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

      To jaka ma być lewica,kto ma ją tworzyć?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

      Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Przecież masz lewicę pod sztandarami Solidarności, jeszcze mało?

      Gość_czas...
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

        "Czas" jeśli masz na myśli PiS.Ta partia nie jest lewicowa,choć dzialania tej partii w sferze społecznej są lewicowe,a w dzialalności czysto politycznej jest chrześcijańska.Z nią nie nawiążesz kontaktu w sprawie aborcji,in vitro,nauki religii ,związków innaczej kochających itp. Ci partnerzy społeczni wychodzą do dyskusji z pozycji dogmatów chrześcijańskich.Więc dyskusja z nimi jest bardzo ciężka.

        Gość_Wykluczony
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

          Lewica czy prawica to pojecie ekonomiczne nie religijne.

          pismen
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

            Z Twojego punktu wszystko ma pojęcie ekonomiczne.Tak też się to odnosi do wartości lewicowych i prawicowych.

            Gość_Wykluczony
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Gadanina to nie jest wyznacznik wartosci, lewica czy prawica do podejscie ekonomiczne nie ideologiczne.

              pismen
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Dla Pismena-"Lewica – określa różne partie polityczne, w zależności od podziału sceny politycznej w danym kraju. Zwyczajowo określenie to stosuje się do sił politycznych dążących do zmian polityczno-ustrojowych, społecznych i gospodarczych, przeciwstawiających się tzw. tradycyjnemu porządkowi społecznemu, przeciwne prawicy. Głównym założeniem lewicy jest dążenie do wolności, równości i sprawiedliwości społecznej."

      Gość_Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

        Z fajnego slownika korzystasz, dopisz pare slow - rozdawnictwo na lewo i prawo, obiecanki zlotych gor i skubanie bogatych. Dla jasnosci nie dotyczy to tylko naszego podworka. Wszystkie partie lewicowe takie bajki prawia.

        pismen
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

          Tak podaje:Wikipedia to jest określenie lewicy

          Gość_Wykluczony
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

            To jest lelum po lelum slownikowe, piekna teoria bez rzeczywistosci.

            pismen
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

      Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Lelum Polelum to staroslowianskie bóstwa czyżby Pismen stawał się prawicowcem,bo określenie z Wikipedi :"lewica" mu nie odpowiada.

      Gość_Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

        Poglady prawicowe to nie "prawicowiec po polskiemu".

        pismen
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

          Pogubiłem się nieco. Jeśli lewica to Kwach wespół z Szajbusem, który to ma własny ruch i Euro-lewakiem, który ongiś szyderczo całował polską ziemię (wszyscy oni wspierani zakamuflowanymi posunięciami Jegomościa posła-prawnika, który nie zna umiaru w jedzeniu i piciu), a prawicowcy po polskiemu to Kaczyści, to kto to są PO polskiemu Tuskowe?

          Gość_Gorilla
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

            Partia PO w parlamencie europejskim należy do Ludowców tak jak PSL.Ludowcy w rozumowaniu europejskim jest to partiá chrześcijansko-demokratyczná czyli popularnie określana jako chadecja.Jest to partia prawicowa.Z tym ze na prawicy mieszczą się jeszcze konserwatyści,konserwo- liberalni i nowy twór(PiS) ugrupowania skrajne typu narodowcy,nacjonaliści,faszyści itp.

            Wykluczony
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

              No dobrze, to co w partii z chrześcijaństwem w nazwie porabiają(li) m.in. (m. wielu in.): S.Niesiołowski (vel Aaron Nusselbaum), J.Lewandowski (vel Aaron Langman), H.Gronkiewicz-Waltz (vel Hajka Grundbaum), A.Olechowski (vel Mosze Brandwein)…? Kamuflaż posunięty do granic absurdu z domieszką intropatii, wsparty powszechnie znaną aberracją „rozumowania europejskiego” (także: marchewka-owocem, ślimak-rybą) jednoznacznie demaskuje Tych, którzy rządzą naprawdę – w PO, Polsce, UE i nie tylko.

              Żeby było śmieszniej/groźniej, większość lewactwa stanowi „drugą nogę” tego samego towarzystwa (tu następuje bardzo dłuuuga lista z „vel”).

              Gość_Gorilla
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

                Gorilla nie wiem co robią w PO i nie chcę wiedziec.Ale wiem jedno należy odsunąć od władzy istniejący układ.Dziś należy to zrobić wpierw w gminie ,mieście,powiecie.Jak to zrobiźć aby ponownie skupc osoby bezpartyjne majace dość PO,SLD,TOS,PIS .Jak to należy zrobić,nie wiem ,niby stworzył się twor OFO. Ale co on reprezentuje ??Słowa"Czas eksperymentów społecznych, które premiowały klasę pracującą kosztem klasy "próżniaczej" na szczęście już minęły." Nie wiem o jaką kastę chodzi w przesłaniu założycieli.Mądrych nad głupimi" Niedługo i My musimy się zorganizować uczestniczy marszu 20marca.Na razie myślimy o stowarzyszeniu tylko wyborczym bez partyjnactwa.

                Wykluczony
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

      Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Gorilla nie wiem co robią w PO i nie chcę wiedziec.Ale wiem jedno należy odsunąć od władzy istniejący układ.Dziś należy to zrobić wpierw w gminie ,mieście,powiecie.Jak to zrobiźć aby ponownie skupc osoby bezpartyjne majace dość PO,SLD,TOS,PIS .Jak to należy zrobić,nie wiem ,niby stworzył się twor OFO. Ale co on reprezentuje ??Słowa"Czas eksperymentów społecznych, które premiowały klasę pracującą kosztem klasy "próżniaczej" na szczęście już minęły." Nie wiem o jaką kastę chodzi w przesłaniu założycieli.Mądrych nad głupimi" Niedługo i My musimy się zorganizować uczestniczy marszu 20marca.Na razie myślimy o stowarzyszeniu tylko wyborczym bez partyjnactwa.

      Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim

        @Wykluczony, trzy razy użyłeś „nie wiem”! „wiem” tylko raz, i to w kontekście „istniejący układ”, którego, jak sądzę, nie chcesz lub nie jesteś w stanie zidentyfikować. Promujesz osoby bezpartyjne, stowarzyszenia bez partyjniactwa, podczas gdy w demokracjach formalnie mogą rządzić partie polityczne (a dokładnie, ci, którzy najczęściej za pśrednictwem niektórych z nich rządzą naprawdę). Ściemniasz, mącisz, słowem - panikujesz i nie sądzę, abyś tym chachmęctwem kłopotał np. @Gość_Fan Wykluczonego. Suponuję też, że skoro piszesz: „nie wiem co robią w PO”, bez sugestii, którą wcześniej wyartykułowałem, nie jesteś w stanie logicznie wytłumaczyć wszechobecnego acz sterowanego chaosu oraz wyosobnić tych, którzy tą drogą (póki co) skutecznie zawiadują bytem materialnym Ojczyzny i (niestety) ‘rządzą duszami’.

        Gość_Gorilla
        Zgłoś
        Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -