Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

1% na Animals

Ilość postów: 81 | Odsłon: 7588 | Najnowszy post
  • 1% na Animals

    Rozpoczyna się czas rozliczeń podatku. Ja chciałabym przeznaczyć swój 1% na nasze nowe stowarzyszenie Animals, lecz nie wiem czy jest już ono odpowiednio umocowane w prawie.

    Proszę o informacje na ten temat, ewntualnie namiar na stronę.

    Gość_bib
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 1% na Animals

      http://ospz.dl.pl/ proszę bardzo tu jest stronka.

      Gość_wolontariuszka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1% na Animals

        Bardzo dziękuję, niestety nie znalazłam informacji czy stowarzyszenie ma osobowość prawną i numer konta, który można wskazać w deklaracji podatkowej.

        Wydaje mi się że czytałam niedawno o rejstracji stowarzyszenia. Być może stronka jest nieuaktualniona :(

        Gość_bib
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1% na Animals

          KRS jeszcze nie posiadamy ,czekamy na wpis wiec 1% na nasze Ostrowieckie psiaki na razie trzeba przekazać na jakiś inny szczytny cel. Na stronce w zakładce "jak pomoc" wyszczególnione są formy pomocy ,za każdą będziemy bardzo wdzięczni.

          Gość_wolontariuszka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1% na Animals

            Proponuje oddac ten 1 % na bardziej szcytny cel : Proszę o wypełnianie waszych pitów i wszystkich innych jakie wpadną wam w ręce tak jak jest to pokazane na zdjęciu. Możecie w ten sposób pomóc owemu młodemu przystojnemu chłopcu imieniem Adam (mojemu bratu), w dojściu do zdrowia. Adaś choruje na rzadkiego guza o niewymawialnej nazwie Rhabdomyosarcoma i liczy na waszą pomoc w zebraniu pieniążków na operacje.

            Pamiętajcie ze sto razy 1% to już 100%

            Można również przekazywać darowizny

            41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

            Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

            numer KRS: 0000037904

            ul. Łomiaańska 5, 01-685 Warszawa

            Koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu "dla Adama Gębusia" oto link http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs795.ash1/168534_171798406189334_100000775261455_312851_5144245_n.jpg

            Gość_Pan G
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1% na Animals

              Dodam Ze Chłopczyk jest mieszkancem gminy Kunów

              Gość_Pan G
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1% na Animals

                Gość_Pan G
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 1% na Animals

                  zycze twojemu bratu zdrowia i tobie tez, ale jesli chcesz poprosic o pomoc, nie odmawiaj glodnym psom zarcia, tylko zaloz sobie swoj watek i tam walcz o brata, nieelegancko, malo szlachetne to bylo

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 1% na Animals

                    Dokładnie!zdecydowanie wolałabym oddać 1% dla Animalsu i nie uważam, żeby Twój cel był bardziej szczytny!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 1% na Animals

                      popieram:) oczywiście jeśli ktoś nie ma osobistych celów

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: 1% na Animals

                        dajcie na zwierzaki zwierzaki wazniejsze macie racje ;/ eh zaluje ze napisałem ten watek poniewaz tu nie ma ludzi dobrej woli!

                        PanGadulaKrytyk
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Niestety, aby stowarzyszenie stało się organizacją pożytku publicznego, czyli aby można było oddawać ten 1% podatku trzeba poczekać 2 lata od powstania.

                          proci
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Ja bardzo kocham zwierzęta, ale mimo wszystko wole 1% przeznaczyć na tego małego czlowieczka - życie ludzkie ma dla mnie większe znaczenie.

                          Gość_Momo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          to przekaz dla ludzi 1%, ale nie pisz o tym w watku ktory jest zalozony dla zwierzat i nie kupuj wiecej dziecku chomika do klatki dla zabawy, zeby siedzial w niewoli lub papuzki tak kochasz zwierzeta

                          takie pisanie kocham zwierzeta ale nie dam im nic jest glupie i nieodpowiedzialne

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          ja przekazuje na WWF

                          Gość_ten tego
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          ja co roku na TOZ w Polsce

                          do tego wysyłam duzo smsow pomagajacych ludziom i zawsze kilka na WOŚP. A tu nie czuje potrzeby pisac, ze nie warto przekazywac dla zwierzat bo ludzie sa wazniejsi, to oczywiste, tylko ze pomagac trzeba kazdemu komu mozna i nie WOLNO KRYTYKOWAC ZADNEJ POMOCY UDZIELANEJ KOMUKOLWIEK, bo to jest tanie i zle swiadczy o krytykujacym

                          chcesz pomoc dziecku - zaloz wątek, wstaw jego petycje i prosbe na strone jest tu wielu ludzi i bedzie to lepiej widoczne

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 23

                          Odp.: 1% na Animals

                          Nie obrazaj mnie, dokarmiam zwierzęta, które czasem walesaja się po osiedlu, a nawet niejednokrotnie zdarzało mi się je przygarniac. Dziecko uczę, ze żadna istota żywa nie powinna być w niewoli. I ze zwierzęta odczuwają m. In. Bol, smutek tak samo jak my ludzie. Nie uważam, ze pisanie, iż życie ludzkie ma dla mnie większa wartość jest głupie i nieracjonalne. To jest moje zdanie, którego nie zmienię. A ze pisze to tutaj, no cóż chcialam wyrazic tylko swoja opinie i nie bede przepraszać, ze obrazam tzw. Obrońców zwierząt. Fakt, taktowniej byłoby założyć osobny wątek i nie narażać się na kpiny i złośliwości innych ludzi.

                          Gość_Momo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Jestem zdania, ze pomagać trzeba zawsze i każdemu w miarę swoich możliwości.

                          A piszę to, co piszę dlatego, bo mamy jednak w Polsce wzrost brutalności w stosunku do zwierząt i wolałabym, żeby nie wygłaszano poglądów, że zwierzęce cierpienie jest mniej ważne, to wielu ludzi może rozumieć źle, może to powodować u nich niechęć do pomocy zwierzętom, jako mało istotnej, mniej ważnej, nie każda pomoc jest ważna, sama piszesz, że wiesz, jak czują i cierpią zwierzęta, rozumiesz co mam na myśli? Ludzie w prosty sposób często odbierają tego typu opinie.

                          Lepiej nie wygłaszać tego typu poglądów i z całych sił bronić biednych dzieci. Niestety potrzebujących pomocy jest wiele i co boli są w Polsce BITE I GŁODZONE w wielu rodzinach.

                          A jak jest okazja i zwierzętom warto pomóc. Ten chłopczyk jest śliczny....

                          Mam nadzieję, że nie cierpi i wróci do zdrowia.

                          przepraszam, pozdrawiam

                          dobranoc

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę