Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

1% na Animals

Ilość postów: 81 | Odsłon: 7591 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Nie nawidze dzieciarów. Kocham, psy. Pieniądze oczywiście na małego pieska.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          ja nienawidzę ani bachorów, ani żadnych zwierząt! A 1% polecam oddawać Panu Kulczykowi!

                          server
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Mam nadzieję, że banda gówniarstwa która nie lubi dzieci nigdy ich nie doczeka.

                          Dodam, że powinno być takie prawo aby nasze dzieci w przyszłości nie pracowały na ich emerytury.

                          Kocham normalnych ludzi i kocham zwierzęta ALE NIENAWIDZĘ LUDZI NA TYM FORUM, KTÓRZY STAWIAJĄ DOBRO ZWIERZAKÓW NAD DOBRO DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Gość_nienawidzęFalszywców
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 57

                          Odp.: 1% na Animals

                          Czy osoby kochające zwierzęta wiedzą co to miłość ? na pewno nie to zgraja samolubów egoistów , proponuje aby aktywistów z animalsu zatrudnić przy sprzątaniu trawników zabrudzonych przez i idoli.

                          Gość_nor
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Dziwni jesteście ludzie, ten wątek rzeczywiście dotyczy przekazania 1% swojego podatku dla Animalsów. Rozumiem Pana, który szuka ratunku dla swojego braciszka, bo ma do tego pełne prawo. Nie ma tu co polemizować o tym, co jest ważniejsze - ludzie czy zwierzęta. każda istota żywa, cierpiąca jest ważna i potrzebuje naszej pomocy. Myślę jednak, że ten Pan powinien założyć osobny wątek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          brawo

                          pomagajcie i ludziom i zwierzetom, jak kto może

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Czy mozliwe jest jakies porozumienie z jedrzejowskim TOZem zeby wam wskazane w deklaracjach np. dla Ostrowca, pieniadze przekazali lub w inny sposob sie przysluzyli dla Ostrowieckiego ratowania zwierzatek?

                          Gość_bib
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Wszystkim, którzy z ukrytych nicków, ze wsoich tez, lub z 2 naraz + z gościa krytykują tu chęc pomocy zwierzętom a tłumaczą to miłością do dzieci i mają czelność nas - miłośnikó zwierząt posądzac o brak miłości dla dzieci polecam film

                          religi tv

                          22.40

                          dziś

                          Historia hinduskiego chłopca z Kalkuty, który razem z ociemniałymi rodzicami i młodszym bratem mieszka w dawnej stajni, w dzielnicy biedoty. Bilal ma dwa lata, ale już teraz na jego wątłych ramionkach spoczywa znaczna część odpowiedzialności za rodzinę. Chłopczyk pomaga zajmować się młodszym bratem. Jest również przewodnikiem dla dwojga niewidomych rodziców. Wie, jak pomagać im w codziennym życiu. Nauczył komunikować się z nimi za pośrednictwem dotyku i dźwięków. Los Bilala jest bardzo trudny, ale nie brakuje w nim chwil radości i dla niego tylko dostrzegalnej magii życia.

                          cały świat żyje biedą i cierpieniem, tak naprawdę tylko nieliczni mieli szanse - jak my - urodzić się w kraju nie objętym konfliktami zbrojnymi, przesladowaniami religijnymi, poza tymi, którzy twierdzą, nienawidze zwierząt i kocham ludzi są tacy - I TO ZAWSZE SA OSOBY ŚWIATŁE I MĄDRE, OSOBY PUBLICZNE, KTÓRE DLA WIELU BYWAJA WZOREM - które twierdza, że człowieczeństwo mierzymy stosunkiem dla zwierzat, dla przyrody, dla słabyszych, bo chyba nie warto gadać z takimi, którzy nie szanuja i nie kochaja dzieci, takich z mety pomijamy.

                          polecam film

                          za 10 min

                          powtórki będa , zajrzyjcie na strony religia tv

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Za póxno Wam o tym napisałam, ale jestem więcej niż przekonana, że poza kilkoma użytkowinikami, nikt i tak by nie chciał poznac życia małego chłopca z bioedoty hindukiej.

                          A warto.

                          CUDOWNY KOCHANY REZOLUTNY SKARB.

                          I nadal kocham zwierzeta bardziej, niz was, ale nie bardziej, niz dzieci.

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          errata

                          jest - hindukiej

                          powinno byc - hinduskiej

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 104

              Odp.: 1% na Animals

              Witajcie, dowiedziałem się od znajomych, że rozpocząłem sporą kłótnię na tym forum. Nie powinienem był czegoś takiego pisać. Nie jestem nawet pewien czy to ja czy ktoś kto mi w tym czasie pomagał upublicznić problemy zdrowotne mojego braciszka. Niezależnie od tego przepraszam was, nie powinno się oceniać wagi innych fundacji i na pewno nie miałem na celu działąć na szkodą jakiejkolwiek innej fundacji. Jestem pewien że wszystkie są potrzebne. Jednocześnie jednak niezależnie ile małych szczeniaczków czy manatów miałbym poświęcić pewnie zrobiłbym to dla mojego brata. Pozdrawiam.

              Gość_Gość_Pan G
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 65

      Odp.: 1% na Animals

      Kochaj kogo chcesz ale nie stawiaj jednych ponad drugimi jest jakis ład na tej planecie zwierzeta nie sa najwazniejsze bo dzieki ludziom te zwierzeta maja co zjesc itd takze wiesz! i mi juz nie pisz ze myslisz inaczej mysl jak chcesz ja wyrazam swoje zdanie i nie masz prawa tego zmienic!

      PanGadulaKrytyk
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1% na Animals

        Tak - dzięki ludziom zwierzęta mają co jeść. Szczególnie lwy, tygrysy w dzikich rejonach. Dwunożne posiłki

        Gość_rapacholin
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

        Odp.: 1% na Animals

        Dzięki ludziom te zwierzęta też nie mają co jeść, są bite, To człowiek znęca się nad zwierzęciem i co najgorsze - robi to z pełną świadomością, bo jest wyposażony w wolę, cechuje się myśleniem dedukcyjnym i abstrakcyjnym. Ma więc zdolność przewidywania, co może się stać dzięki jego czynom. I właśnie dlatego, ze człowiek gotuje zwierzętom taki los, człowiek powinien się wreszcie ogarnąć i wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1% na Animals

          co nieoznacza ze stawiamy zwierzeta ponadz ludzi

          PanGadulaKrytyk
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

        Odp.: 1% na Animals

        prawo ma, ale nie da rady bo zawziety jestes.dla mnie ludzie sa najwazniejsi, ale jak cie czytam to zaczynam watpic .

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1% na Animals

          Ważne są wszystkie żywe istoty, a te cierpiące w szczególności. Jak w Medalionach Nałkowskiej "Ludzie ludziom zgotowali ten los", a jeśli los jednego człowieka nie zależy od drugiego człowieka to zależy od uwarunkowań i przypadków. A los zwierząt zawsze zależy od człowieka. Człowiek udomowił i oswoił zwierzęta wiele tysięcy lat. A o to co oswoisz jesteś zobowiązany dbać i być za to odpowiedzialnym.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1% na Animals

            PanGadułaKrytyk (choć pana w tobie ani śladu)

            po raz setny powtarzam swoje zdanie

            UWAGA - CZYTAJ:)

            1) ludzie sa dla mnie ważniejsi od zwierząt,

            (choć taki radko mladic to nie wiem, szczerze mówiąc, czy np agnieszka frykowska, tudzież ktoś, kto bije dziecko w Polsce tak długo, że Ono zostaje kaleka na całe życie...)

            2) kazdy ma prawo pomagac komu chce

            3) nie masz prawa być agresywny i chamski w stosunku do ludzi chcących nakarmić 7 bezdomnych psów, czy nawet 10, nie świadczy to o tobie dobrze, nie pokazuje szlachetnego człowieka

            4) nie mów innym, ze ich celm jest mniej wazny, bo dla kochających zwierzęta dzieci za wsze sa piekne, kochane i ważne - najwazniejsze - nawet dla wujka Hitlera, oby nigdy nie powrócił w osobie 123 lub jemu podobnych

            jak mówi moj kolega z dalekiego kraju - no skąd ta agresja? chyba słabość jakaś????

            nie krytykuj pomagających zwierzetom, krytykuj tych, którzy powiedzą, że nie pomogą dziecku - to faktycznie sa chorzy ludzie

            Kocjusz
            Zgłoś
            Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -