Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

1% na Animals

Ilość postów: 81 | Odsłon: 7592 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 73

        Odp.: 1% na Animals

        Kocjusz hmmm krytykuj swoja mame jak robi zupe a nie mnie!

        PanGadulaKrytyk
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1% na Animals

          wysoki poziom wypowiedzi widze

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1% na Animals

            jakbys nie zauważył specjalnie dlatego używam takich zwrotow na jakim poziomie sie inni wypowiadaja! aa i to jest cios w niedojrzałosc wypowiedzi pewnych osob z forum!

            PanGadulaKrytyk
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1% na Animals

              nie szkoda Wam czasu zajmować się grupą frustratów , niech zajmą się sobą bo piszą o psach i kotach ukrywając swój debilizm .

              Gość_nor
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1% na Animals

                To, że piszę tu o psach i kotach oznacza, że ukrywam swój debilizm? Ja jestem bardzo inteligentna i wykształcona. Mam dwa fakultety zrobione na najlepszym uniwersytecie w kraju. Wypraszam sobie więc.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 77

          Odp.: 1% na Animals

          Kocjusz hmmm krytykuj swoja mame jak robi zupe a nie mnie!

          PanGadulaKrytyk Dziś, 20:23 Zgło

          Niniejszym pragnę serdecznie Panu podziękować,

          upssss, przepraszam, p anu - nie P anu,

          więc podziękować pragnę, że wreszcie postanowił pan nie silić się na kogoś więcej, niźli pan jesteś stworzony przez Stwórcę, z szacunku dla którego staram się bardzo podziwiać jednostkę jaką pan jest , ale ciężko mi, serio, nie da się, bo i nie ma za co:)

          żenada pogania poziomem i na odwrót :)

          pamiętaj, że wielu mądrych, znanych i będących wzorem i w pewnym sensie autorytetem dla innych osób, wielu takich ludzi, (i nie mówię o serialowych aktorzynach i piosenkarzach) to ludzie, którzy kochają innych, ale widzą ludzką głupotę i tego nie kryją, choć często, najczęściej, robią to bardziej elegancko niż ja, ja jestem tylko małym robalem przy takich osobach. Ale to ci ludzie, którzy na szczęście są kimś więcej w hierarchii społecznej niż ty i tobie podobni, kochają i szanują zwierzęta i NIGDY NIE PRZYSZŁO BY IM DO GŁOWY, ŻEBY TAK GNOIĆ I TĘPIĆ KILKA OSÓB KARMIĄCYCH BEZDOMNE PSY.......

          Ci ludzie wiedzą

          i nie trzeba ich przekonywać,

          że miłośnicy braci mniejszych kochają też

          DZIECI.

          Ale to jest pewna różnica między tobą a nimi. Wiesz jaka.

          p.s.

          postaraj się w przyszłości pisząc o mojej Mamie używać takich liter:

          MAMA

          Kocjusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1% na Animals

            wiec twoja MAMA musi byc bardzo dumna ze ma tak madrego synka i ze synek pokazuje swoja owa wyzszosc w sposob tylko adakwatny do tego za kogo sie uważa , rob co chcesz pisz co chcesz ja Pisze Sobie to co uważam wyraziłem słowa krytyki w stosunku do ludzi ktorzy pomagaja na pierwszym miejscu zwierzetom a nie ludzią takze i nie staraj sie na siłe udowodnić że jestes bardziej inteligentny od innych wyważszac swoja osobe możesz w swoim gronie! ja takich ktorzy sie wywyższaja (a tylko im sie wydaje ze sa lepsi od innch) bardzo zle odbieram . Wyznajac Zasade ze ten kto nie lubi zwierzat jest mniej inteligentny i znajduje sie pod toba w hierarchii jest raczej samolobnym i mało szlachetnym dla kogoś kto sie obwieszcza jak to wszystkich Kocha!

            PanGadulaKrytyk
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1% na Animals

              Ale ty jesteś irytujący, jak wytrzymują z tobą w domu.

              Gość_bib
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 81

              Odp.: 1% na Animals

              ludziom a nie ludzią - słownik się kłania; wywyższać swoją osobę w swoim gronie - ekstra składnia, Wyznajac Zasade ze ten kto nie lubi zwierzat jest mniej inteligentny i znajduje sie pod toba w hierarchii jest raczej samolobnym i mało szlachetnym dla kogoś kto sie obwieszcza jak to wszystkich Kocha! - jeszcze lepsza składnia. Brawo, ciekawe jak maturę z polskiego zdałeś?! Ponadto, nikt tu nie napisał, ze zwierzęta są od ludzi ważniejsze. Człowiek po prostu jest w stanie poprosić o pomoc, a zwierzę NIE!!!!!!!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1% na Animals

                Jaką maturę ? To bełkot. Gość skończył edukację wieki temu i daleko nie zaszedł.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 1% na Animals

                  dobra dobra tego typu podsumowania mozesz wsadzic sobie wiesz gdzie i wiesz co z tym zrobic ja wiem ze najlepiej na krytyke odpowiada sie atakiem i jak wiekszosc zazwyczaj wyzywa sie od debili i matołow po podstawowce ty wiesz co to składnia i wiesz wogole po co to piszesz dowartościowany jestes extra cieszy mnie to ja nie musze sie dowartościowywac a jak nie zrozumiałes sensu mojej wypowiedzi to skoncz swoje krytykanctwo! bo jest żałosne!

                  PanGadulaKrytyk
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 1% na Animals

                    gadu gadu, a psy ciagle sraja na trawniki

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 1% na Animals

                      bo hodują je ludzie pokroju PGK więc nie czują potrzeby bycia kulturalnym wobec innych, tak, jak nie umieją rozumnie czytac ich wypowiedzi

                      !!!!!!!! kurde, facet, doczekałes się skrótu, jak organizacja międzynarodowa!!!!!!!!!!!!!PGK

                      PGK nie wywyższanie powinieneś tu widzieć, a to, ze zwyczajnie pomyliłeś fakty z moich wypowiedzi z tym, co ty na moim miejcu byś powiedział - po chamsku wykrzyczał - i dlatego nie rozumiemy się, ale nie sadzę, żebyś zrozumiał powyższe :) zgodnie z powyższym i koło się zamyka i dalej panie Franku :)

                      taaaaaaaakże teeego :) taki nowy slang :)

                      Kocjusz
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: 1% na Animals

                        PGK piszesz

                        uważam wyraziłem słowa krytyki w stosunku do ludzi ktorzy pomagaja na pierwszym miejscu zwierzetom a nie ludzią

                        a skąd ty wiesz w ogóle, ze na pierwszym miejscu pomagają ludziom? skąd to wiesz????? w całym tym watku poszło o to, że ktos, pewnie i ty zannim założyłes/łas ten nick PGK, napisał, że jego cele jest lepszy i on bojkotuje ten cel - animals

                        tak nie wolno

                        nie bojkotuj zadnej pomocy, to popierwsze, po drugie, porażające jest, jak bardzo chamstwem polecieliście po obrońcach zwierząt - czyżby ostrowiecki naród chciał ich ukamienowac na rynku? a ja pytam za co???

                        zostaw

                        nie wtrącaj sie

                        nie bojkotuj dobra dawanego drugiej istocie

                        obrońcy zwierząt pomagają i ludziom, bądź spokojny /na

                        Kocjusz
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: 1% na Animals

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: 1% na Animals

                            za wp.pl

                            Policjanci z Mogilna prowadzą śledztwo w sprawie bestialsko skatowanego psa - podaje TVN24. Sprawcy powiesili bezbronne zwierzę na drzewie, bili i wrzucili do rowu. Czworonóg pod opieką lekarzy weterynarii walczy o życie.

                            Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o brutalnym zabiciu psa. Na miejscu okazało się, że suczka, mimo bardzo ciężkich obrażeń wciąż żyje. Została przetransportowana do lecznicy weterynaryjnej pod opiekę lekarzy.

                            Śledczy ustalili, że sprawcy najpierw powiesili zwierzę na drzewie, po czym bili konarem drzewa, aż do momentu, gdy nie dawała znaków życia. Po wszystkim, myśląc, że pies już nie żyje, wrzucili go do przydrożnego rowu.

                            Sprawcami bestialskiego pobicia psa okazali się 45-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: 1% na Animals

                            nie dostana nic, zadnej kary, w niedziele pojda do kościoła

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Centrum Sport Kamil Kutryba
    Branża: Sportowe artykuły
    Dodaj firmę