Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

              Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

              A ja pójde i na**am ci pod drzwi bo mi sie nie podoba twoja gęba 15:02.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                Gówniana naklejka, więc i gówniana zemsta - wszystko pasuje. Ciekawe czy za nasranie pod drzwiami też tak policja sprawnie ściga sprawcę. Bo tu przecież nic się nie niszczy - ba, tu się glebę użyźnia, więc pewnie jeszcze będę musiał zapłacić podatek od uzyskanej korzyści od twojego gówna na wycieraczce.

                Gość_Junak
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

              Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

              Pogrążasz się Junak i bronisz czegoś, co obronić się nie da. To prawie jak ten z platformy mówił.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

              Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

              Powinien pomyśleć chłopiec przed naklejeniem plakatu na cudzych drzwiach. Ale zrobił to z premedytacją.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                Z premedytacją wrzucane ulotki wyborcze do mojej skrzynki nie sprawiały, że kazałem sobie płacic 1000 zł za zaśmiecanie. Bronisz kogoś, kogo nie powinno się bronić. Niech się kryj nie kryje z prawdziwym kosztem tej naklejki - po ile taki chodzą? Bo nie po 1000 zł.

                Gość_Junak
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                  jak u mnie to po 2 tys.chodzą a po drugie poseł to nie zwykły kowalski dlatego trzeba dwa razy pomyśleć zanim się coś zacznie przyklejać.

                  Gość_w
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                    "poseł to nie zwykły kowalski dlatego trzeba dwa razy pomyśleć zanim się coś zacznie przyklejać." -ooooo, czyli przyznajemy się bez żenady, że są równi i równiejsi? Bo ja zawsze sądziłem, że wobec prawa wszyscy są równi. To daj znać gdzie takie drogie te naklejki, chętnie sobie sprawdzę ceny.

                    Żartowałem, pewnie że nie podasz, bo cenę i ty i kryj wzięliście stąd, skąd PIS wziął cały swój program wyborczy.

                    Gość_Junak
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 132

        Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

        To może powrót do szkoły...

        Gość_tom
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

      Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

      czy to była naklejka karny qtas za złe rządzenie ?

      foliarz@
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

        " bez żenady, że są równi i równiejsi" od zawsze tak było więc nie udawaj zdziwionego akurat ja mam taką cenę mamy "wolny" rynek i taką sobie ustaliłem przecież mi wolno.

        "czy to była naklejka karny qtas " tak dostałeś za złem parkowanie :):)

        Gość_w
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

          ja takie naklejałem oszołomom zajmującym dwa miejsca topom, ale w przypadku osła to musiało być za rządzenie

          foliarz@
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

            oj sory za literówke literke P mi zjadło, cholerna klawiatura androida

            foliarz@
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

              tylko poseł nie rządzi musisz udać się do warszawy i nakleić na drzwi Mateusza zobaczymy jaki będzie efekt.

              Gość_w
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                no jak żesz nie, skoro siedzi tam i naciska guziczki jak mu krzaeł karze tzn. że jest osobą decyzyjną na to co się w kraju dzieje a dzieje się bardzo źle ale oni nam dopiero dopierdolą

                foliarz@
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

          Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

          " od zawsze tak było więc nie udawaj zdziwionego" - czekam aż kryj przestanie się z tym kryć o otwarcie zacznie o tym opowiadać, nie kryjąc się za forum.

          "akurat ja mam taką cenę mamy "wolny" rynek i taką sobie ustaliłem przecież mi wolno" - takie kity to możesz innym pisowcom wciskać. Przypomnij nam, jak finansowana jest działalność Kryja (przypomnienie - środki publiczne) i jak karana jest niegospodarność, np. gdy ktoś kupi od znajomego za 2000 zł naklejkę, której cena rynkowa wynosi 2 zł. Gdybyś pisał prawdę, byłby to temat na ciekawy artykuł, póki media jeszcze nie znacjonalizowane. Ale obaj wiemy, że jesteś zwykłym kłamliwym pisowskim trollem i Sklepu z Naklejkami dla Posłów nie prowadzisz.

          Gość_Junak
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

            akurat tu się mylisz PIS ma W PIS-du ale jakieś zasady powinny obowiązywać nie można sobie chodzić i sobie naklejać co mu się podoba wtedy będzie anarchia.

            Gość_w
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

              Hahaha! A co będzie jak zaczniemy traktować przedstawicieli władzy jako stojących ponad prawem? Bo w tej chwili to zaczynacie postępować jak hitlerowcy karający za znak Polski Walczącej, bo to wandalizm i w ogóle anarchia. Chcecie go ukarać? OK. Ale zgodnie z prawem, czyli kara ma być współmierna do winy, a nie kara śmierci przez rozstrzelanie jak na gestapo. Jestem ciekaw jak Kryj udowodni, że ta naklejka kosztowała 1000 zł. I mam nadzieję, że wszyscy czytający ten wątek wyciągną wnioski. Nie chcemy, by tacy ludzie jak Pan Poseł nas reprezentowali gdziekolwiek i w żadnej sprawie. Obaj wiemy, że chłopak zostanie uniewinniony, chodziło tylko o zastraszenie go.

              Gość_Junak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                W jakim świecie ty żyjesz przecież politycy i ludzie majętni są ponad prawem polecam obejrzeć lub przeczytać

                Folwark zwierzęcy żyjemy w takiej rzeczywistości, a mrzonki o demokracji i wolności są dla maluczkich i ni jak tego nie zmienisz .

                Gość_w
                Zgłoś
                Odpowiedz
1356 ... 18192021
Przejdź do strony nr

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę