Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                  Tak jak pisałem - niech Kryj się z tym nie kryje i niech to publicznie obwieszcza na spotkaniach z wiernymi.

                  "polecam obejrzeć lub przeczytać" - polecam obejrzeć lub przeczytać konstytucję, kodeks karny i inne ciekawe lektury.

                  "mrzonki o demokracji i wolności są dla maluczkich" - normalnie jakbym Putina albo inneg Hitlera słuchał. Nie w moim kraju takie standardy - Kryj niech się szarogęsi i uważa za kogoś ponad prawem gdzie indziej, np. w Rosji. W sumie to warto się przyjrzeć jego działalności, bo z takimi poplecznikami to na pewno ma sporo za uszami.

                  Gość_Junak
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

                Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                Junaku OHP, to ty już nawet wiesz, że zostanie uniewinniony. Czyżbyś reprezentował"wolne sądy" czy jesteś pilnym uczniem Sławka Neumana?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                  Bo zarzuty są absurdalne. Jakby został oskarżony o kolaborację z kosmitami w celu nękania PAna Posła Kryja, to też byłbym na 100% pewny, że tak właśnie będzie. Jeśli zostanie skazany na 1000 zł kary to ja lecę z tą sprawą do telewizji, bo to po prostu wymaga nagłośnienia. Czekam na opinię 3 biegłego, też kupioną przez posła, która wykaże, że naklejka kosztowała tyle co wybory zorganizowane przez Sasina. Są jakieś granice absurdów, które mogę znieść.

                  Gość_Junak
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                    „ też kupioną przez posła” - Junak, stawiasz poważny zarzut, że poseł kupuje opinie biegłych. To zarzut pod adresem zarówno posła jak i biegłego. Nie obawiasz się, że ktoś cię może za to ścignąć?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                      gościu z 16:24, Ja tylko się zastanawiam, bo to wygląda podejrzanie - nie podobała się kryjowi opinia jednego biegłego to sobie powołał następnego. W Radiu Ostrowiec padają podobne wątpliwości. A ścignąć mnie jak niby? Po adresie IP? Powodzenia życzę...

                      Gość_Junak
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                        Wot Junak gieroj! Anonimowo łatwo rzucać oskarżenia. Idź mu to powiedz prosto w oczy.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 73

                        Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                        Junaku OHP, nie wycofuj się rakiem, ty się nie się nie zastanawiałeś, tylko stwierdziłeś, że sobie kupił opinię biegłego, a to już jest pomówienie. Kolejna kwestia jest taka, że na szczęście to nie ty wydajesz wyroki, a jak ty odbierzesz ewentualny wyrok skazujący, to nie ma żadnego znaczenia.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

                  Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                  przeczytać konstytucję, kodeks karny -i ty w te bajki wierzysz to jest kaganiec dla maluczkich ludzi polityki i bogaczy to nie dotyczy przemyj oczy z ropy i zobacz Realny świat a nie podręcznikowy .

                  Gość_w
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                    Fakt ze nie dotyczy tych przy władzy

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

                    Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                    Rozumiem, że to będzie oficjalna linia Kryja w sądzie? - Ależ proszę wysokiego sądu, przecież to oczywiste, że konstytucja i prawo jest dla maluczkich, ja żądam, żeby tego gówniarza mi tu rozstrzelać

                    Coś chyba wcześniej o anarchii wspominałeś, dobrze pamiętam...? Mam nadzieję, że i ty i Kryjek przetrzecie oczy z gówna i zobaczycie, że Ostrowiec to nie wasz stragan z pietruszką i zobaczycie świat realny zamiast tego, który istnieje tylko w waszych głowach. Polska to nie republika bananowa, mimo najszczerszych chęci takich jak Poseł Kryj.

                    Dalej, podbijaj wątek, niech jak najwięcej ludzi zobaczy co za ziółko z tego Kryjka...

                    Gość_Junak
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                      Zejdź na ziemie może i tak być że każą go rozstrzelać jestem realistą i wiem jak ten świat działa a ty żyj w swoim tylko żebyś się nie zdziwił jak ten realny kiedyś do ciebie zapuka i wtedy konstytucja i kodeks karny nie pomoże

                      Gość_w
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

                    Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                    Junak nie ma znaczenia ile kosztowala naklejka, bo ja darmowym kamieniem znalezionym na trawniku moge ci.porysowac auto i mam sie tlumaczyc ze skoro kamien darmowy to i szkody nie ma? Nie broń kogos kto dopuscił sie aktu wandalizmu. Niech poniesie nauczke, niech zwroci koszty szkody i wykupi ogloszenie w Gazecie Wyborczej i przeprosi Pana Posła.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                      Moim zdaniem za takie wybryki to powinno byc np.100 godzin pracy spolecznej albo chociaz 50 godzin i moze czegos sie mlodzi by nauczyli,bo pomylili Wolnosc z Róbta Co Chceta!

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                        Nie chcemy aby takie jednostki chuligańcze miały wpływ na promowanie kultury w mieście, kto daje na to pozwolenie, wstyd.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                          "takie jednostki chuligańcze miały wpływ na promowanie kultury w mieście" - rozwiniesz tę błyskotliwą myśl?

                          Gość_Junak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 96

                          Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                          Dokładnie tak. Dla mnie ten człowiek to zwykły cham a kreuje się na wielkiego piewcę kultury. Nic z tego, ludzie się na nim poznali, zaczął od falstartu a tym czynem tylko się pogrążył.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                          20.06. Antyreklama dla browarku kulturki, no chyba że on tam tylko bramę zamyka.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

                      Odp.: 1000 zł kary za naklejkę na drzwiach posła PIS Andrzeja Kryja

                      Jasne, że ma znaczenie, bo podstawą prawa jest to, że kara ma być adekwatna do winy. To nie kamień decyduje tu o wysokości odszkodowania, lecz uszkodzenie auta, nie udawaj jeszcze głupszego niż jesteś.

                      "Niech poniesie nauczke, niech zwroci koszty szkody i wykupi ogloszenie w Gazecie Wyborczej i przeprosi Pana Posła."- niech mu jeszcze loda zrobi w ramach zadośćuczynienia, zapomniałeś dodać.

                      "niech zwroci koszty szkody" - tu zgoda, te 20 złotych jakoś przeżyje.

                      Gość_Junak
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
12467 ... 18192021
Przejdź do strony nr

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę