Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja

Ilość postów: 4 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: 11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja

    Ja to mam wyjebane na Wasze zakazy, jadę tak jak chce.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: 11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja

      Debili nie brakuje.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

    Odp.: 11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja

    A ja proponuję jeździć z kamerkami włączonymi. I udostępniać później te nagrania na necie. Niech się sypia mandaty za cwaniactwo. Bo każdy mądry dopóki się krzywda mu nie stanie albo komuś mu bliskiemu.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: 11 listopada czy musi dojść do tragedii aby policja zajęła się piratami jadącymi pod zakaz wja

      Co nie którzy to nie powinni wyjeżdżać i wychodzić z domu .. wszystko im przeszkadza

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 7 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę