Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

Ilość postów: 19 | Odsłon: 2101 | Najnowszy post
  • 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

    11 września w naszym mieście odbędzie się bieg z okazji rocznicy... zakończenia II wojny światowej :)) To ona zakończyła się 11-go września? :) Ktoś tu Bugim manipuluje.

    arkadiuszbak
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

      plakat tu: http://arkadiuszbak.pl

      arkadiuszbak
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

        A chodzil ty do szkoly/ ,ty bak,ty paskudny?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

          Nie tylko chodził, ale i czasem słuchał :) Ale do innej niż organizatorzy :))

          arkadiuszbak
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

          He he ,wcale nie taki paskudny:)Sa paskudniejsi i mniej wykształceni.Chocby ja:)Ale ...ja Wam powiem co to ma ze sobą wspólnego.Czytałam wczoraj w faktach,ze caly wrzesien ma byc słoneczny,więc nasz prezydent musiał to juz wiedziec wczesniej i stąd taka decyzja.Maj byl paskudny,mało kto by sobie pobiegał.He he

          zenka
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

        11 wrzesnia ,to moze chodzi o USA i jakies uklady z Talibami?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

      Widac ostatni hitlerowiec zginal w WTC. Ty nie pyskuj, tylko trampki szykuj ;)

      Piotrek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

        Piottrek, czy ty to tez ten arkadiuszbak?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

          oooo rany to moze teraz koniec wojny przeniesiemy na 10 kwietnia????

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

        No szykuję, bo jak inaczej się dowiem :) Do szkoły chodziłem i chodziłem :)) Ale nigdzie nie powiedzieli, że wojna się kończy 11 września :) 2-gi to jeszcze :))

        Ale z tym WTC to może być fakt :))

        Pozdrawiam

        arkadiuszbak
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

          A ja podejrzewam, że to wina kalendarza. Coś mu się pomieszało i wprowadził ludzi w błąd ! I to przez to ta rocznica wypadła nieoczekiwanie 11 września .

          Urszula
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

            Podobno wojna Polsko - Polska skonczyła sie 10 kwietnia , to moze jakas byla tez swiatowa koło Ostrowca 11 września-Bitwa pod Pułankami :))

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

              albo II wojna światowa o samolot ;)

              arkadiuszbak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

                Masz rację Arkadiuszu-debilizm posunięty do granic absurdu!Ale w Polsce pokłady głupoty i kretynizmu są niewyczerpane,czego mamy przykłady m.in. obserwując tzw."obrońców(?)

                krzyża" i ich politycznych popleczników.

                Z plakatu zamieszczonego na Twojej stronie wynika,że najważniejszym elementem biegu będzie wystąpienie o godz.12:00 jaśnie panującego nam prezydenta Wilczyńskiego-widać wybory tuż,tuż...

                Gość_b.ostrowiak
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

                  Pierwszego listopada pewnie bedziemy obchodzic dzien zakochanych

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

      Ha ha :P Świetne! Patronat Prezydenta!!!! Bardzo jestem ciekawa, czy zapytany wprost jest w stanie odpowiedzieć co ma wspólnego 11 września, koniec II wojny światowej i bieganie po Gutwinie :D Mhm... a może to jest jakiś test na skojarzenia :D Mieszkańcy Ostrowca ruszamy główkami :P

      Gość_PhiloSophia
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

        :)) a do wygrania oprawione wydanie przemówień zebranych Pana Prezydenta :) Z dedykacją ;)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 11 września czcimy w Ostrowcu zakończenie II wojny światowej... Hę?

          I co ,nikt nie rozwiązał tej zagadki ? A ja to bym chciała, żeby wszystkie święta obchodzone w zimie, przenieśli na jakieś cieplejsze miesiące...

          Urszula
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę