Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców i złodziejów z rządu

                          U.. jedziesz propagandą. Ja natomiast widzę to tak. Nie wygrają, a jak wygrają to w 4 lata nie zdążą tego zrobić. Natomiast mogą zatrzymać ten festiwal socjalnego spi3rdolenia.

                          Z drugiej strony co mi proponujesz?

                          Pis? który dąży do tego o czym wyżej wspomniałeś + multi kulti, inflacja, nepotyzm, kolesiostwo, korupcja, zadłużanie itd?

                          PO? które nawet nie ma planu, a jak UE tupnie to zrobią

                          Nie mam wyboru, więc taki mój wybór.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 109

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców i złodziejów z rządu

                          Gamoń to Braun i Mikke. Palancie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców i złodziejów z rządu

                          Może, ale ja na nich nie głosuje tylko głosuje na Mentzena. Amebo.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 98

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          KODfidenci, UBywatele, wplaciliscie już piątaka dla Tuskaszenki?:)))

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Skąd tyle oszustów w moim pięknym Ostrowcu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          A skąd tylu nie znających historii i obecnej rzeczywistości. Smutne to i przykre.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 105

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Tak w skrócie, sylwetka głównego organizatora tego pochodu. Ten facet chciał już wszystko, tak i na odwrót. Był liberałem i socjalistą , był katolikiem i antykatolikiem , był za LGBT i przeciw LGBT , obniżał podatki (deklaratywnie) i podwyższał , był za 500+ i był przeciw , był za Rosja i przeciw, wyjeżdżał i nie wyjeżdżał do Brukseli, stanowisko Premiera RP było i nie było dla niego najwyższym zaszczytem , chciał nakładać karę na Polskę i nie chciał , chciał przyjmować uchodźców i nie chciał , był królem Europy i w jego opinii, ważniejszym Donaldem od Trumpa.

                          Dlaczego on taki jest i dlaczego to robi, nietrudno odgadnąć. Ale jeśli ktoś bierze cokolwiek z jego paplaniny na serio , to lubi robić z siebie rozumnego inaczej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Masz zbyt mały móżdżek żeby to ogarnąć, jeszcze w życiu musisz się wiele nauczyć, nie traci czasu!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Mam nadzieję, że nie proponujesz żebym ogarniał tyle co ty i miał taką wiedzę jak ty, bo dla mnie to by oznaczało cofanie się w rozwoju.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 112

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          16:27 Brawo, to takie proste oczywiste i prawdziwe, a tępe chuje swoje! Nie ma sensu polemika z idiotami, oni mają umiejętność sprowadzania do swojego poziomu i niszczenia doświadczeniem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          16:55 I po co sobie sam odpisujesz tępy penisie z plemnika krowiego?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Gościu 16:27 ładnie wypunktowałeś, a ja jeszcze dodam też bardzo aktualne: w październiku ubiegłego roku domagał się z mównicy powołania Komisji śledczej d/s rosyjskich wpływów w Polsce. Dziś wścieka się jak i ta cała jego chora armia zbawienia Polski, że komisja powstała ta po to, aby zdyskredytować oPOzycję i udaremnić wygraną PO.

                          Nie wiem czy w przypadku tego pana leczenia coś da.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Twój przypadek rozdwojenia jaźni wymaga raczej leczenia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 116

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Masz ograniczone możliwości rozumienia otaczającego cię świata, lepiej jeszcze trochę się doucz i narazie nie zabieraj głosu, bo się ośmieszasz

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 118

                          Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          17:51, dzięki za przypomnienie. To mi umknęło w tej bujnej biografii tego pana.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z rządu.

                          18:15 Ta rozmowa sam ze sobą to już przypadek kliniczny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 111

                        Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                        My też jedziemy!

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ludzie obudźcie się, nie wspierajcie zdrajców z opozycji.

                          Pokazmy,ze Ostrowiec jest wielki i juz nie pisowski! Wszyscy do Warszawy!

                          Gość_Asua
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
123457910 ... 32333435
Przejdź do strony nr
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę