Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

50 lecie wydziału WOM

Ilość postów: 52 | Odsłon: 3999 | Najnowszy post
  • 50 lecie wydziału WOM

    Zbliża się okragły jubileusz Womu, bedzie impreza oczywiście na Lesnych Katach bo gdzie indziej mogła by być. Jak zwykle przewodniczacy wydziałowy daje o sobie znać :wymyslił sobie dziwną składkę 25zł od osoby oczywiscie bez żadnego pokwitowania i okreslenia na co są te pieniadze. Przy stu osobach robi się niezła sumka(z imprezy wydziałowej zrobił piknik rodzinny bo z osobami towarzyszacymi). Pytanie kto go upoważnił do zbierania jakich kolwiek pieniędzy?Szkoda, zawsze będą nie domowienia, już ludzie gadają, że nigdy na tego rodzaju imprezach wydziałowych nie było osób towarzyszacych i NIGDY NIE BYŁO ŻADNYCH SKŁADEK. Pozdrowienia dla organizatorów 50 lecia Womu.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

      A niech gadają z tego co wiem to jedyną osobą towarzyszącą możesz wziąść kogoś z WOT-u kolegę lub partnera.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

        Czyli jak bawi się góra to za pieniądze służbowe, jak bawi się dół to za swoje !!! he he he

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: 50 lecie wydziału WOM

        Ja pracuję na Womie i myślę, że taka impreza to fajna rzecz, są ludzie którzy tam pracuja 40 i 50 lat ciekawe czy kierownictwo i pracodawca to doceni. A co do organizacji tej imprezy to faktycznie, dlaczego zawsze takie imprezy sa na tych lesnych katach? Czy w Ostrowcu brakuje takich lokali czy Pan przewodniczacy nie zna innych lokali czy ma blizej do domu? A skladki jestem za że nie powinno być zadnej czy wydziału nie stać przez 50 lat mogli uzbierac, jesli już to powinno być wszystko klarowne razem z pokwitowaniem a nie do kieszeni. Był na prasowni podobny jubileusz i z tego co wiem było za darmo no to co jest grane?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

          Spytaj się dyrekcji dlaczego nie chce zrobić imprezy dla ludzi z WOM a innym wydziałom robi imprezy za free. Właśnie przez takich ludzi jak ty!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: 50 lecie wydziału WOM

      25 zł, za to to pizzy nie kupisz, a myślę, że na takiej imprezie będzie o wiele droższy catering.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

        Ta skladka jest za osoby towarzyszace pracownicy muszą ponieść koszty he he ktoś musi im zasponsorowac impreze lampucerom

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

          Taki piknik rodzinny, jaki się odbył na jubileusz Prasowni w Bodzechowie, nigdy się już nie powtórzy. Kto był ten wie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

            Oby wódki było dużo

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

              Jubileusz to nie piknik. Szkoda ze nie zorganizujrmy go jeszcze moze w Sandomierzu albo na Topiołkach a co gorsza w Bałtowie

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

                Wodka we własnym zakresie bo niestarczyło już reszta pójdzie na zaproszonych gości

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

                  Ciekawe jak przewodniczacy rozliczy się z tej kasy lub się nie rozliczy?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

                    A co Ty taki ciekawski jak się rozliczy ważne że będzie zabawa obstawiam Rafałķa że pierwszy zgona zaliczy

                    Gość_Paw.
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

                      Ciekawski czy przezorny każdy z Womu wie jak to w przeszłosci bywało z tym rozliczaniem...

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

                        Gość 21:13, a co Ci przeszkadzają osoby towarzyszące, może ktoś chce świętować z żoną, mężem jeśli za niego zapłacą. To, że ty nie chcesz iść z żoną, może świadczyć, że może masz vabe w pracy i z nią chcesz świętować jubileusz. Mojej żonie byłoby przykro gdyby wiedziała, że inni idą z partnerami, a Ty nie chcesz i aż na forum o tym piszesz, współczuję kobiecie? To z którą koleżanką z pracy chcesz spędzić ten dzień?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: 50 lecie wydziału WOM

      Jak huta padnie to będzie dobra miejscówa na zorganizowanie Tekkno Industrial Rave, hale zapełnią się świrami z Reichu i Skandynawii a głośna muzyka nie da spać mieszkańcom Kątów Denkoskich

      Gość_javohl
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

        Odezwała się jakaś oburzona lampucera, to może zapłać całość kwoty za siebie i zobaczysz ile kosztuje, może jeszcze powinnaś odprowadzać swojego pantofla pod bramę calusek w czołko pomachać rączką.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 50 lecie wydziału WOM

          do 23.06 tak mam kochankę w pracy pewnie będę się tylko z nią bawił i dlatego nie biorę zony. Nie sadziłem że te lampucery są takie głupie. Chodzi o to że my pracownicy mamy socjalny a za was trzeba pokryć koszty tego pikniku i nikt o tym głośno nie mówi.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -