Po co manipulujesz założycielu watku?
To jest JEDNORAZOWE wsparcie finansowe w wysokości 700 zł dla osób, które zdecydują się na adopcję psa lub kota ze schroniska. To gest solidarności i próba zmniejszenia obciążenia finansowego, które niesie za sobą pierwszy okres opieki nad nowym członkiem rodziny.
Czego mozna sie spodziewac po czytelniku niemieckiego onetu. Sianie klamstwa to zasada podstawowa.
Nikt nie manipuluje.
"W obliczu rosnącej liczby bezdomnych zwierząt gmina Kamieńsk, w województwie łódzkim, prezentuje innowacyjne podejście do problemu. W ramach zachęty do adopcji samorząd wprowadził program "700 plus na psa i kota", który ma na celu ułatwienie mieszkańcom przygarnięcie pupila ze schroniska poprzez finansowe wsparcie na pierwsze wydatki."
Ludzie bierzcie psy tak z 5 to macie miesięcznie 4000 złotych.Bardzuej opłacalne niż dzieci.Teraz chore paniusie mówią ,,chodź do mamusi", ,,mamusia łapki wytrze".Mniej kłopotu i macie na psy 800 plus zamiast dzieci?
W Niemczech tam nie zobaczysz wałęsających się psów
Kiedy obiecane podwyzki dla nauczycieli ja sie pytam???
Żartujesz za osiemnaście godzin tygodniowo,wolne weekendy,ferie i wakacje ,nie ma szans .
Kiedy wreszcie inni dostaną podwyżki? Nauczyciele chyba dopiero co mieli w zeszłym roku? Czy się mylę?
Tak, ale to wciaz malo. Jak tu zyc za 7 tysiaków miesiecznie? A tu ani podwyzki nie widac, ani 13-tki, a tak obiecywala ministra ze bedzie rózowo i kolorowo.
Co tu narzekać..ciągną ludzie spod Afryki i zadowoleni z zasiłku a wam mało..haha