Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Niech sobie sam w domu włączy syrenę i niech wyje do księżyca jak go kaczor nie zajumał.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Zginęli ludzie na służbie. Zginął prezydent. Był jaki był. Pewnie nawet to przez jego butę i polecenia. Jednak nadal to prezydent pełniący swoje obowiązki. Piloci pełniący obowiązki. Posłowie pełniący obowiązki.

                          Syreny się należą raz do roku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          A czy przy ukraincu mogę puścić bąka?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 46

                          Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Były te syreny w Ostrowcu czy nie było? Ja poszedłem póxno spać i obudziłem się po 9 rano. Obawiałem się tylko że mogą mi przerwać sen. Naszczęście nic nie słyszałem więc nie wiem czy były syreny w ostrowcu czy nie były. SMSa z RCB który by mnie uprzedził co się będzie dziać nie otrzymałem więc chyba te syreny w naszym mieście nie wyły? Czy jednak wyły?

                          Nalezy też pamięć że nikt nie poniósł chyba konsekwencji za wprowadzenie całego społeczeństwa w błąd po ogłoszeniu stanu epidemi 2 lata temu. CHodzi mi o te bezprawne mandaty za pomocą których Policja wyłudzała pieniądze od ludzi. Rozporzązenie nie dawało uprawnień do nakładania mandatów i zmuszania do zakrywania ust i nosa. Komendant główny Policji .... poszukajcie sobie jego personalia, ktory bezpośrednio podlega pod MSWiA brał czynny udział w procederze przestępczym polegającym na wyłudzaniu pienięzy od Polaków a RCB mu w tym pomogło rozsyłając kłamliwe smsy że rzekomo istnieje jakiś obowiązek zakrywania dróg oddechowych szmatami czy maskami. To było kłamstwo kolportowane tymi smsami i przy współudzialne RCB.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Jak ktoś był zorientowany jak jest to prawnie umocowane lub nie umocowane to mandatu nie przyjał i potem dostał postanowienie z sądu o braku podstaw prawnych do nałożenia mandatu a jak ktoś nie był zorientowany to przyjał madat i zapłacił. Na tym polegało to wyłudzenie pieniędzy czyli okradanie społeczeństwa. Wiadomo że taki policjant który osobiście wlepiał mandat to mógł nie wiedzieć, dostał rozkaz od przełożonego i ... ale taki minister Kamiński to nie wiedział ? nie zna się na prawie? nie wiedział że to nielegalne bo bez legalnej podstawy prawnej? A komendant Główny POlicji to każdy rozkaz z góry będzie wykonywał? Nawet jesli jest nielegalny? W Policji tam nie mają ani jednego prawnika? Pewnie mają i pewnie Ci na szczycie doskonale wiedzieli co robią. Przypominam że komendant główny policji nie posiada immunitetu tak jak kamiśnki czy inni ministrowie , posłowie itd.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/minister-zdrowia-i-szef-policji-zapowiadaja-nielegalne-masowe-karanie-ludzi-za-brak-masek

                          https://wprawo.pl/bezprawie-minister-zdrowia-wprowadza-obowiazek-zaswiadczen-lekarskich-ws-maseczek-i-straszy-karami-nie-przyjmujcie-mandatow/

                          Jeśli dobrze pamiętam to pojawiały się też w kręgach rządzącytch takie kuriozalne pomysły aby nie było możliwości odmówienia przyjęcia mandatu! Mandat byłby wystawiany w każdym przypadku a tylko ukarany mandatem miałby tydzień (czy 2 tygodnie ale chyba tylko AŻ 7 dni) na złożenie odwołania a jeśli tego by ne zrobił to komornik pobierał by pieniądze czy urząd skarbowy.... Nie pamięam już dokładnie jak to tam było.....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          https://wprawo.pl/i-wszystko-jasne-glowny-inspektor-sanitarny-przyznaje-ze-maseczki-to-narzedzie-tresury-maseczka-swiadczy-o-tym-ze-jest-pandemia-wideo/

                          Interwencja policji pod domem Niedzielskiego i pikieta pod komisariatem https://www.cda.pl/video/7575541d9

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Łamanie Konstytucji czyli zakaz praktykowania swojej wiatry https://www.wykop.pl/link/5749871/comment/83075719/ Bez stanu wyjątkowego nie można zawiesić swobód obywatelskich i wolności oddawania się kultowi religijnemu... Nie wiem jak to się tam potem zakończyło i czy były jakieś rozprawy sądowe i czy Ci policjanci zostali postawieni przed sądem... Ale tu z innego filiku siędowiedziałem że ponoć jak jesxt przypał, czyli jak mogą być jakieś problemy to komendant mówi że działania policjantow i sposob interwencji to ich samodzielna suwerenna decyzja i przełożony nie ma nic wspólnego z działaniami szeregowych policjantów :D

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 49

                          Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          12.55 co to za lewacka interia won

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Alarm przed glupota pisu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Nasz człowiek w Warszawie. Po obejrzeniu tego filmu już nikt nie powinien mieć wątpliwości kim jest Tusk i gdzie jest jego miejsce - na śmietniku historii.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Śmierć strażaka na służbie, na pogrzebie syreny. Śmierć policjanta na służbie, na pogrzebie syreny. Śmierć prezydenta na służbie, nie wolno. Nie wolno bo co? W świecie przyrody ludzie grzebią zmarłych i czczą pamięć o nich. Jeśli nie będziemy czcić pamięci o zmarłych przybliżymy się w ewolucji do zwierząt.

                          BAYRAKTAR
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 53

                          Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Czy ten film już był??? Cos przegapiłam?

                          Gość_noto
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          a tera jeżdżą i chyba robią msze na kółkach.. tragedia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          W Ostrowcu były syreny, bo jakoś nie słyszałam?

                          Gość_noto
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          syreny miały być tylko w miastach wojewódzkich

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: 8:41 10.04.2022 Syreny Alarmowe!

                          Bzdura.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę