Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

Ilość postów: 43 | Odsłon: 9470 | Najnowszy post
  • Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

    Co sądzicie o Gimnazjum nr 2? Czy można posłać tam dziecko? Jacy nauczyciele i czy dobrze nauczają?

    Gość_rodzic
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

      Tutaj jest strona gimnazjum.

      http://www.gim2ostrowiec.neostrada.pl/index.html

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

        No tak, tylko że strona internetowa jest reklamą szkoły a każdy sprzedawca zachwala swój produkt .Ja chciałem się dowiedzieć czegoś od strony konsumenta.

        Gość_rodzic
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

          Ukończyłam to gimnazjum w zeszłym roku szkolnym. Bez problemu dostałam się po nim do LO2. Nauczyciele pomocni, ale nie wszyscy. Odradzam jeżeli Pana dziecko wiąże przyszłość z fizyką bo nauczycielka nie potrafi niczego nauczyć. Sama musiałam nadrabiać ogromne braki na korepetycjach.

          Ale nauczycielka chemii, panie od jęz. polskiego, angielskiego, matematyki, geografii, historii są rewelacyjne! Potrafią dużo przekazać :)

          Atomosfera ogólnie miła, ale przez tą klasę 'integracyjną', do której zapisywani są nie tylko uczniowie niepełnosprawni fizycznie ale uczniowie z ADHD, zaburzeniami zachowania itp przez co czasem ich zachowanie wręcz odrzuca.

          Gość_xxx
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

            Z twojej wypowiedzi wynika, że program wychowawczy szkoły z klasami integracyjnymi wogóle nie jest realizowany, skoro absolwenci są tak "tolerancyjni" w stosunku do swoich niepełnosprawnych kolegów. Czy w tej szkole nie stosuje się pojęć; pomoc, tolerancja, empatia, itp?

            Gość_matka wspaniałego "
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

              Jestem tolerancyjna bardziej niż się Pani wydaje. Ale do klas integracyjnych przyjmowani są również tacy uczniowie, którzy jeszcze 'za mało' zrobili, zeby wysłać ich do poprawczaka. Przez to uczniowie innych klas są zastraszani a zdarza się, że są również bici. Osobiście byłam świadkiem sytuacji, która miała miejsce na lekcji w klasie integracyjnej, gdzie podczas trwania lekcji po klasie 'latały' doniczki z kwiatkami i trzeba było się nagimnastykować żeby nie dostać w głowe.

              Gość_xxx
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                moim zdaniem nie jest to az tak dobra szkola pod wzgledem uczniow...nauczyciele jako tako...jesli mam cos polecic to gim. nr1..jest tam duzo motywojacych nauczycieli..uczniowie sa sympatyczni..moj syn dobrze na tym wyszedl..ma teraz dobre liceum i dobre stopnie,jako pedagog polecam!!

                Gość_ilonia
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                  Chodzilam do szkoly podstawowej nr 2 i porownujac nauczycieli to jest 3. Pani Gorazd - rewelacyjna polonistka z sercem i powolaniem i Pani Jurkowska- nie polecam (sama musi sie douczyc) i Pan Wojciech (w-f). Walka o dobre oceny, pozytywna rywalizacja. Bez problemow dostalam sie do Chreptowicza.

                  Gość_gosia
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                    A co z innymi przedmiotami, takimi jak języki obce, biologia czy informatyka?

                    Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi, szkoda tylko, że było ich tak mało.

                    Gość_rodzic
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                      jeśli trafi na P. Rynio od informatyki to bardzo dobrze, troszke gorzej jak na P. Pańczyk, ale też źle nie będzie :) Niemiecki odradzam ale nauczyciele od angielskiego są bardzo dobrzy :) z biologią też nie jest źle :)

                      Gość_xxx
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                        Z biologią jest źle? To chyba nieporozumienie. Pani Kasprzyk bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Podobnie Pani Pańczyk - dobrze prowadzi zajęcia i nie olewa jak inni.

                        Gość_Aśka
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          A jaka dyrekcja?

                          Gość_rodzic
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          Sama chodziłam do tego gimnazjum i uważam, że to jaki jest poziom zależy od uczniów, a nie od nauczycieli. Jesli ktos chce się uczyc, to grono pedagogiczne z pg2 napewno mu w tym pomoze :) Ponadto, wszystko idzie załatwic, gdyz nauczyciele sa wyrozumiali :) Nie rozumiem uwag, co do osoby P. Jurkowskiej. Otoz, jest to bardzo wymagajaca osoba, ktora potrafi nauczyc, jesli ktos tego chce i pilnie się przyklada. Ja dzięki temu przez 3 lata w liceum nic nie musialam robic na chemii a zawsze mialam 5 w liceum (Chreptowicz). Wiadome jest to, ze u tej Pani nie ma czegos takiego jak olewanie przedmiotu, bo wtedy wlasnie mozna poznac jej ostry temperament :) ale pomimo tego, zawsze znajdzie czas by cos wytlumaczyc czy pomoc, nawet na przerwach:) a Dyrekcja jest jak najbardziej w porządku. wszystko odbywa sie w scisle okreslonym porzadku, swietna organizacja, a wszelkie decyzje jak najbardziej przemyslane.

                          Gość_11
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          No tak, ale mnie chodziło o rzetelną ocenę gimnazjum, a nie o oceny stronnicze takie jak np.pani pedagog z gimnazjum nr. 1 zachwala, że jej szkoła jest najlepsza a dwójka kiepska, lub jak poprzednia samoocena dyrekcji PG.2 - bo trudno się nie domyśleć kto pisał tamte posty!!. Tylko jak już wcześniej wspominałem oceny prawdziwych rodziców lub uczniów uczących się w tej szkole.

                          Pozdrawiam ...rodzic...

                          Gość_rodzic
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          Ciekawi mnie z kim Pani miala chemie w Chreptowiczu, bo jakos w te 5 srednio wierze.Z Pania Jurkowska mialam stycznosc i nie polecam- uczniowie ja poprawiali i zawsze korzytala ze swojego zeszyciku z rozwiazaniami.

                          Gość_gosia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          Polecam to gimnazjum, jest tam miła atmosfera i wyrozumiali nauczyciele, co do p. Jurkowskiej jest to nauczyciel który wymaga bardzo dużo, ale efekty tego będzie można dostrzec w późniejszych latach nauki. P. Kasprzyk od biologi też jest dobrym nauczycielem zawsze umiała ciekawie opowiadać i cała klasa jej słuchała. Na lekcjach informatyki z p. Pańczyk przepisywało się jej książkę do zeszytu-rzadko kiedy siedzieliśmy na komputerach.

                          Gość_uczen pg2
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          A ja jestem zadowolony z informatyki, facetka mnie sporo nauczyła jestem teraz na AGH- u, właśnie na informatyce!!

                          Gość_marko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 27

                          Odp.: Co sądzicie o Gimnazjum nr 2?

                          Chodziło mi o Jurkowską od fizyki, nie od chemii. To dwie różne osoby

                          Gość_xxx
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
13 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -