Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

Ilość postów: 15 | Odsłon: 1840 | Najnowszy post
  • Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

    Co sądzicie o przedszkolu nr 19

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

      Super przedszkole,fajni opiekunowie-szczególnie fantastyczna pani Ewa B.!

      Pozdrowienia..

      Gość_b.ostrowiak
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

        Popieram!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

          Ja mam inne zdanie . Moje dziecko chodziło tam w zeszłym roku i byłam bardzo nie zadowolona.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

            Ja polecam przedszkole nr 21 os.Stawki super kadra a szczególnie Pani Dyrektor. Naprawdę warto zapisać tu swoją pociechę.

            Gość_ania
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

              To forum to jedna wielka ściema, jedni krytykują dla zasady a może często nie wiedzą o czym mówią , inni uprawiają propagandę .Żal mi wszystkich tych , którzy są na tyle "ODWAŻNI" żeby anonimowo krytykować kogo popadnie na forum! Ludzie ,każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale czy wypowiedzi na tym forum są adekwatne do rzeczywistości... szczerze wątpie...Nawet na przykładzie forum dotyczącego przedszkoli czy szkół - wymyślacie takie brednie i rozliczacie osobiste porachunki z nauczycielkami czy woźnymi .Jak się poczyta te akurat wątki można sądzić ,że w Ostrowcu mamy najgorsze szkoły i przedszkola w Polsce .Wiemy przecież wszyscy ,że tak nie jest bo jak ujawnionoby kto wpisuje się na tych forach to okaże się ,że jest to jedna matka która wypisuje negatywy pod kilkoma loginami. Trochę racjonalizmu ludzie! Oczywiście pozytywne oceny też w 90% pisane są przez osoby którym na tym zależy...

              Gość_WEronika
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                Co ty gadasz ja z kilkoma matkami rozmawiałam osobiście i mamy jedno zdanie na temat jednego z przedszkoli oczywiście negatywne. I tu nie chodzi o porachunki tylko o dobro dzieci.

                Gość_wtmgch
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                  Tylko co to zmieni jak wypowiesz się źle na forum? nie podoba Ci się coś to zmień dziecku przedszkole albo próbuj interweniować u dyrektora . Krytyczne wypowiedzi na forum nie zmienią nic. Tobie coś nie odpowiada a innemu nie będzie przeszkadzać... ile ludzi tyle opini

                  Gość_Józek
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                    masz rację . tylko że tu akurat interwencja u dyrektora nic nie dała .

                    Gość_wtmgch
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                      To zmień przedszkole, nic na siłę.

                      Gość_Antek
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

                Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                WEroniko-wzięłam sobie do serca twój komentarz-nie napiszę nic pozytywnego lub negatywnego! Tylko jak wyrazić wypośrodkowaną opinię-"jestem za a nawet przeciw" jak mówił klasyk?

                Gość_@ w czerwonym
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                  Najlepiej byłoby dla wszystkich jak tego typu fora rządziłby się innymi prawami. Jak każdy zadowolony lub niezadowolony musiałby posługiwać się autentycznymi danymi osobistymi to by się 3 razy zastanowił zanim by coś napisał żeby pisać... Źle zostałam zrozumiana widać. Czy nie lepiej takie problemowe sprawy załatwiać osobiście? nie podoba mi się w przedszkolu to zabieram dziecko lub interweniuje u dyrekcji ,że to czy tamto mi nie odpowiada a nie wyrzucam na forum cały swój jad

                  Gość_WEronika
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                    Proponowałabym jeszcze wpisywanie nr PESEL-u i ewentualnie NIP (w przypadku otrzymania jakiś tantiem z tytułu praw autorskich).

                    Bylibyśmy w Edenie (nie w tym na Ogrodach)!

                    Gość_@ w czerwonym
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

                      Zgadzam się. Pisanie postów przez zalogowane osoby skończyłoby chamstwo i nauczyłoby ludzi odpowiedzialności za słowa. A tak zdarza się, że bezzębny dwunastolatek może na każdego napisać wszystko, a życiowi frustraci wylewają swoje żale. Jest wolność słowa, ale także powinna być odpowiedzialność za nie. Trudno polemizować z kimś anonimowym. W sytuacji, gdy trzeba już mieć odwagę podpisać się pod tym co się powiedziało ludziom już odwagi brakuje.

                      Gość_Rafał
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

              Odp.: Co sądzicie o przedszkolu nr 19?

              Trochę skromnośći PANI DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 21 !!!!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę