Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

Ilość postów: 23 | Odsłon: 8745 | Najnowszy post
  • Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

    Witam. Czy ma ktoś jakieś informacje na temat dotacji po pierwszej komisji tj. 22.01.2010 Jeśli ktoś z forumowiczów dostał taki datek to ile czekał i jak został poinformowany??

    kick
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

      mnie poinformowali w ciagu 3 dni

      dostalem wiecej niz wnioskowalem

      trzeba miec dobrze napisany business plan i wszystko

      Gość_karo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

        Dzięki za szybką odp. Ja czekam tydzień i jeszcze nie dostałem odpowiedzi z PUP

        kick
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

      Ponad 2 msc, tyle czekałem,mimo że miałem własny wkład, to i tak nic nie pomogło, zeby szybciej dostać,a po drugie pieniądze które dają to nie wiem na co? dla urzędu to ulga,bo przez rok musisz prowadzić działalność, a przez następny będziesz tylko zarejestrowany bez prawa do zasiłku. Większość osób która pobrała rok temu szuka pomocy tylko w MOPSIE,jedyna ich nadzieja żeby mieć na chleb. Aby się wbić na rynek działalności trzeba posiadać min100tyś. , a co można zrobić z kwotą 15 tyś którą daje urząd, chyba iść do baru i się opić

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

        masz racje stary ,masz zajebista racje

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

        trzeba miec dobrze napisany plan dzialalnosci inaczej nici z pieniedzy

        ja dostalem pieniadze - moge pomoc w napisaniu planu

        Gość_karo
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

          Albo pilnowac interesu i też za 15 tys sie wbijesz,kolego jedz małą łyżeczką bo sie udławisz

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

            Lepiej być fachowcem bez magistra niz magistrem z papierkiem tylko, lewymi łapami i pustka w glowie jak to bywa po rodzimych uczelniach ha haha

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

              Dzieciaku z 17-56 !!! za 15 tysiaków to mozesz zrobic kupke!!!!!! hahahahaha

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

              Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

              no to Cie zaskocze :) jestem magistem i jestem fachowcem przez caly okres studiow robilem ludzia remonty a jutro mam komisje ciekawe jak to bdzie:)

              Gość_adrian
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

          Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

          chętnie skorzystam z pomocy, proszę o jakieś namiary:)

          Gość_Marzena
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

      ja dzisiaj dostalem 30,000 PLN dotacji

      podstawa to dobry pomysl i buisnessplan

      jestem mgr inż. znam english language, mlody zdolny i ambitny. Dlatego dostalem dofinansowanie.

      Ci bez szkoly bez pomyslow zamiatać ulice albo stać od 4 rano po dziada. Nic nie dostaniecie z kasy unijnej bo byscie przepili albo zmarnowali w inny sposob. Miernoty zawsze pozostana miernotami.

      Gość_Pan
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

        pup nie daje tak wysokich dotacji panie nie-miernoto z 16.17

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

          panie mgr,inz.,zycze ci rozwiniecia interesu za 30 tys,mlody ,ambitny,znasz language,tylko pozazdroscic.Pewnie jeszcze masz glowe pelna pomyslow i chec do realizacji planow.Nie chce byc pesymista ,ale niewiele zdzialasz za te pieniadze.Pamietaj ,jeszcze nie zarobisz ani grosza ,a juz oplaty zaczna cie cisnac.Na razie bedziesz mial to w dupie ,bo masz 30 tys.,ale nadejdzie taki dzien ,ze wyciagniesz reke po zasilek ,po dziada ,albo szczytem twoich marzen bedzie tak gardzona w chwili obecnej -praca z miotla.Nie staraj sie ublizac ludziom ,ktorzy nie musza byc i nie sa tak obrotni i wyksztalceni jak ty.Zapewniam cie ,ze dysponujesz bardzo malymi pieniedzmi.Skad wiem ? ja kiedys mialem o wiele ,wiele wiecej niz ty na dzien dzisiejszy.Tez ruszylem z kopyta z wielkimi planami i wizjami rozwoju.Roznie bywalo ,ale system Polski jest nastawiony na gnojenie takiego drobiazgu.Jak hieny czekali ,by mi sie noga podwinela.Tak sie stalo.Kiedy bylem juz w takim kryzysie ,ze zwrocilem sie do MOP-su po dorazna pomoc -w odpowiedzi uslyszalem ,ze moge sprzedac samochod i pare miesiecy zyc.Mieli racje ,pare miesiecy A potem? Nikogo nie interesowalo.Tak wiec pamietaj ,twoja znajomosc angielskiego ,niewiele znaczy .Ja znam oprocz tego jeszcze jezyk rosyjski,wloski,francuski i komunikatywny niemiecki.Tez mam tytul z trzema literami.Schowalem to wszystko gleboko wraz z ambicja i teraz jestem zwyklym ,fizycznym ,ktory zamiast swojej zony -trzyma w rekach lopate.Czas wszystko pokaze ,kto okaze sie miernota.Jeszcze ci powtorze ,nie ublizaj innym,chyba ,ze chcesz byc kolejnym businessmanem ,pracodawca opluwanym przez zwyczajnych ,prostych ,ale uczciwych ludzi

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

            No cóż, tobie sie nie udało i teraz jęczysz na forum. Pewnie dlatego że jesteś po humanistycznych studiach.

            Zrobiłeś coś źle podczas swojej działalności, albo inwestowałeś w jakieś dziwne przedsięwzięcia.

            Prosze, napisz cos wiecej o sobie, bedziemy wiedzieć jak nie robić i uniknac upadku.

            Gość_Pan
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

              Nie narzekajcie. Są to naprawdę pieniądze do wzięcia. Trzeba tylko dobrze pogłówkować i nie być hura-optymistą. Bez dodatkowych środków własnych nie rozkręcisz żadnego sensownego interesu. A 15 czy 20 baniek może to ułatwić. Zyczę powodzenia

              Gość_jr
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

                a kiedy bedzie kolejna komisja ??

                Gość_g
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

            Odp.: Dotacje z PUP. Jakieś informacje po 1 komisji?

            Witam, tak właśnie , jestem po komisji, oczywiście dostałam wiadomość , że nie stety odmówiono mi dotacji. A dlaczego ? Już Wam pisze , nawet się spodziewałam takiego zakończenia moich starań, a ile nerwów , otóż pisałam rzeczy , które oczywiście miały mi pomóc i uprościć moją działalność, na pierwszym miejscu był komputer za kwotę 4. 000 tyś. Komisja przyczepila się , dlaczego taki drogi komputer , a czy on ma jakieś nie zwykle parametry , zwalilo mnie to po prostu z nóg , i teraz nie wiem co mam komisji na to odpowiedzieć , bo na typach komputerów i ich parametrach nie znam się wogole . Ja mam pracować przy pomocy komputera , a nie znać jego marki , takie jest moje zdanie , ale cóż jak komisja nie ma zielonego pojęcia . Trudno zainwestowalam w moją działalność wszystkie oszczędności , firmę zarejestruje w Urzędzie Gminy , bo to co chcę robić , jest moja pasją i nie mam zamiaru tego zaprzepaścić . Pozdrawiam Danuta

            Gość_Danuta S.
            Zgłoś
            Odpowiedz
17 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę