Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

Ilość postów: 46 | Odsłon: 14290 | Najnowszy post
  • Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

    Czesc w tym roku rozpoczynam nauke w zespole szkoł nr3.będzie mnie uczył informatyki Jacek Grygiel.Slyszałem różne zdania na jego temat i prosze was żebyscie i wy napisali jaki jest, czy dobrze uczy itp

    Gość_pytający
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

      Nauczyciel informatyki, który sam nie potrafi naprawić komputera. To tyle na temat Grygla.

      Ale Zespół Szkół nr 3 to świetna szkoła i na szczęście jest tam spora część nauczycieli z bardzo dużą wiedzą. Polecam!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

        Dzisiaj nie ma informatyka od wszystkiego. To nie to co 10-15 lat temu. Dziś są różne dziedziny: hardware, software, sieci, programowanie - a wśród nich jeszcze inne gałęzie i specjalizacje. Sam przedmiot "informatyka" to już jest przeżytek. To tak jakby zrobić przedmiot "języki obce" i uczyć kilku języków na raz. Bronię tego nauczyciela.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

          Doskonale o tym wiem, ale spytam poprzednika czy kiedykolwiek miał zajęcia z tym nauczycielem? Czy wie jakie ma wyszkolenie informatyczne?

          No cóż nikt nie jest doskonały ale ucząc powinien coś wiedzieć, a uczniowie, których uczy Pan Grygiel nie wynoszą nic:(

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

            Jeżeli chodzi o moją opinie (jako pierwszy ją napisałem), to nie będe wdawał się w szczegóły ale jest pewna. Ja polecam jeżeli masz możliwość to przepisania się do mgr inż. Zbigniewa Kalety lub do mgr inż. Dariusza Granata, obaj Panowie mają dużą wiedzę, można powiedzieć, że jak na potrzeby Technikum mają celującą :-) wiedzę z każdej dziedziny informatyki.

            Jest w Technikum jeszcze jakiś nowy koleś od informatyki, podobno beton w 100%, nie wie nic, ale jak go nie znam.

            Pozdro i powodzenia w najlepszej Szkole w regionie :-)

            P.S. Jeżeli ktoś jest naprawde dobry to u wyżej wymienionych Panów może bardzo dużo zyskać, trzeba tylko umieć z Nimi rozmawiać ;-)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

              Grygiel to najgorszy nauczyciel z calej szkoly na lekcjach bedziecie przepisywac wikipedie do zeszytu, kilka razy w roku bedziecie rysowac w paincie! albo na ocene pisac na klawiaturze... Zal.pl z tego goscia

              Gość_koko
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

                to prawda juz to przerabialem z nim na lekcji xD

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

                  THM to najlepsza szkoła jaka jest i była. Wysoki poziom nauczania( dla leniwców, nieuków i kombinatorów nie ma tam miejsca, gdyż szybko to zostanie zweryfikowane), świetna kadra nauczycielska. pomoce dydaktyczne. Chodziłem tam przez 5 lat w latach 90-tych. Początki były jak w każdej szkole ciężkie, ale z czasem nauka była łatwiejsza, wytłumaczalna w sposób jasny, czytelny i ze zrozumieniem przez profesorów. Każdy profesor był dla ucznia jak kumpel, był swój. Był śmiech, żarty, pogawędki, ale i dyscyplina. Panie woźne potrafiły przyłożyć za brak obuwia zmiennego .. no i te słynne numerki w szatni:)). Poziom nauczania wysoki, trzeba się przyłożyć do nauki, ale gwarantuje Wam, że nauka nie pójdzie w las, a do tego zostają wspaniałe wspomnienia i przyjaźnie.

                  Pozdrawiam ciepło.

                  Gość_Marcin
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

                    Numerki w szatni też do dzisiaj pamiętam - a kolejki z numerkami po lekcjach nie raz powodowały bójkę :)

                    Co do pana Grygla - wybitnie nie wychodzi mu nauka "informatyki", miałem z nim zajęcia (później z panem Gawlikiem) i powiem wam, że szkoda mi gościa - uczył techniki w podstawówce, zaczął uczyć informatyki w thmie a jego wiedza zatrzymała się na poziomie Windowsa 3.11 i DOS-a, z czego wielu dzisiejszych "szpeców" o dosie nie ma zielonego pojęcia.

                    Gość_leo Nehbaker
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

                      Jesteście niemądrzy.

                      Czepiacie się bogu winnemu człowieka. Mam z nim lekcje, 6x w tygodniu nie narzekam na niego, lekcje prowadzi miłe. Narobiliście mu opini jakiegoś za przeproszeniem debila, a jest on inteligentnym człowiekiem ze sporym zasobem wiedzy.

                      Bez niego nie wiedzielibyście co potrafi zwykły paint, a płaczecie, TI to bardziej lekcja dla rozrywki, chcesz informatyke przejdz na taki profil. takie moje zdanie

                      Gość_Grzes
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

                        Tez bym nie narzekal, jakby za brak wiedzy ktos mi stawial 3+.

                        Piotrek
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

      Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

      Lepiej mieć informatyke z gryglem niż z kaleta. Kalety teksty typu " chlopak bo cie kopne w sranie" to do konca zycia bede pamietac. Nauczyciel pedagog powinien najpier nauczyć sie rozmawiac z uczniem i traktowac go z nalezytym szacunkiem a nie jak kaleta ze niby najmadrzejszy na swiecie. Ja wole Grygla bo on w zyciu nikogo nie skrzywdzil ocena.

      Gość_byly uczen thm
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

      Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

      To zdecydowanie najlepszy nauczyciel w tej szkole. Potrafi odpowiednio zmotywować ucznia, wszystko tłumaczy w jasny, przystępny sposób. Warto odpowiednio przyłożyć się do lekcji bo można z niej naprawdę dużo wynieść :-)

      Gość_Ja
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

        Pan Jacek był moim wychowawcą w SP 14, a później uczył mnie w THM. Współpracę wspominam miło. Mam nadzieje, że jednak czyta to forum (dla mnie to prawie koniec internetu) i pomyśli miło o swoich wychowankach, choć przyznaję, że w podstawówce (8 klas - początki pana Grygla jako nauczyciela) daliśmy Mu nieźle popalić. Serdeczności Panie Jacku.

        Gość_Były wychowanek
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

          grygiel to jest kocur, grygiel znalazł spodób

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

      Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

      Grygiel to jest kocur, grygiel znalazł sposób

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

        Jak taka wypowiedź przeszła Tobie przez klawiaturę. Ja lubię g****ch, ale grzecznych. Ty niestety nie jesteś.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

        Odp.: Jacek Grygiel, Zespół Szkół nr 3

        Grygiel nasz kochany profesor uwielbiający napoje wysokoprocentowe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
20 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę