Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Komunia 2009

Ilość postów: 14 | Odsłon: 2535 | Najnowszy post
  • Komunia 2009

    Organizuję w tym roku komunię. Ktoś mi polecił lokal Pod Parowozem. Czy ktoś z Was była tam? Warto?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Komunia 2009

      Byłam tam na weselu.Super żarcie.Takie naprawde domowe.

      zenka
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Komunia 2009

      kiedyś komunię organizowaliśmy w lokalu zwanym "DOM":) lata 80-te, 7 czerwca, 7 rano.. dzieci tyle, że na kilka rund była ta komunia. Człowiek dostał radiomagnetofon Wilga i zegarek z kalkulatorem i cieszył się jak głupi:) a dziś jakie prezenty są na komunię? ile kasy daje chrzesny?

      Gość_p
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Komunia 2009

        Boję się pomyśleć, za rok ma komunię moja chrześnica...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Komunia 2009

          Komunia to perfidne działanie Kościoła, który przymyka oko na te komunijne imprezy okapujące pieniędzmi. Co pozostaje dziecku w głowie? Kościół = korzyści dla mnie = lubię Kościół. Takiej kampanii marketingowej nie może mieć żadna firma na świecie...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Komunia 2009

            Jest w tym co piszesz jakiś sens...

            Gość_jaaa
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Komunia 2009

              Faktycznie, jest

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Komunia 2009

                Komunia to nie wesele, nie musi być w lokalu, nie pieniądze są też w tym dniu najważniejsze.Nie powinno być też alkoholu.Może się zdziwicie ale są jeszcze miejsca w Polsce gdzie Pierwsze Komunie są bez alkoholowe, np na Podhalu.Pozdrawiam

                Gość_katolik
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Komunia 2009

                  Katoliku zdziwiłbyś się jak to jest z tymi wszystkimi sakramentami.... Komunia jak komunia, nikt nie pisze o tym jaki alkohol kupic tylko który lokal wybrac, bo może ktoś chce żeby mu doradzic np. sprawdzone jedzenie... A niektórzy księża zamiast świecic przykładem odpychają ludzi od kościoła. Sama tego dziś doświadczyłam............

                  Gość_jaaa
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

                  Odp.: Komunia 2009

                  A czy w lokalu nie jest możliwe zorganizowanie przyjęcia bez alkoholu? A wyobraź sobie Katoliku przyjęcie w bloku na 35m kw., gdzie ugościć trzeba ok 20 osób (wyłącznie najbliższa rodzina!). Jestem zdania, ze jeśli się kogoś zaprasza, to trzeba zapewnić mu godziwe warunki.To w końcu wyjątkowa uroczystość.I dla dziecka i dla rodziców. Więc zamiast kłębić się przy garach, chcę w pełni uczestniczyć jako rodzic w tym wydarzeniu.BEZ ALKOHOLU! Co najwyżej lampka białego wina do obiadu, ale niekoniecznie....

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Komunia 2009

                    Jak myślicie 500 zł od chrzestnej plus upominek w postaci książki o Janie Pawle II będzie dobrym prezentem? Nie stać mnie na więcej, a i uważam, że w tym wydarzeniu chodzi o coś więcej niż prezenty. Chciałabym się tylko tak zorientować w realiach ;)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Komunia 2009

                      O Janie Pawle? A po co? Nie lepiej dać dziecku encyklopedie niech się edukuje?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

                      Odp.: Komunia 2009

                      Spoko, to całkiem dużo - rower kosztuje w granicach 300-400 zł, więc 500 plus prezent jest aż nadto :) Będzie ucieszony, chyba że rodzice capną mu kasiorkę, ale na to już obdarowujący nie mają wpływu.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Komunia 2009

                        Książka o Janie Pawle II ze względu na to, że komunia odbędzie się 1 maja w dniu beatyfikacji papieża.Ale o encyklopedii lub jakiś słownikach,czy atlasach też myślałam. Dzięki za opinie i poradę :)

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -