Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

Ilość postów: 51 | Odsłon: 5857 | Najnowszy post
  • Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

    Witam. Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania bankami komercyjnymi. Sporo czasu spędziłem poza Ostrowcem. Głównie w Warszawie. Obecnie jestem znów w moim rodzinnym mieście. Pragnę zapoznać dziewczyny w wieku 21 - 26 lat z Ostrowca. Koniecznie z nienaganną aparycją i bezpruderyjne dla mnie. Preferuję kobiety, które nie farbują włosów, nie malują paznokci na czerwono i koniecznie takie, które nie wpuszczają spodni w długie buty. Miło gdyby studiowała lub studia już ukończyła. Musi posiadać prawo jazdy i znać co najmniej język angielski w stopniu co najmniej żywym-komunikatywnym - to wymóg konieczny. Miło byłoby gdyby umiała gotować - ale nie kartoflankę i pierogi ale coś bardziej wyrafinowanego. Bardziej wysmakowanego i wyszukanego. Oferuję w zamian wiele więcej.

    Gość_premium
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

      heh ja spełniam prawie wszystkie wymogi ale jestem dla ciebie za młoda :)życzę sukcesów poszukiwaniach:)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

        lachuen szybko wykształciłeś się

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          która młoda by takiego starego pierdziela chciała cha cha cha

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

            no wlasnie.

            czy wszystkie kobiety w ostrowcu wola takich po zawodowce?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

              Chłopie to forum a nie serwis randkowy ;-) Niby taki wykształcony a nie zauważa takich szczegółów :))))

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                to jest właśnie dziwne że z opisu wydajesz sie być dobrą partią a nikogo nie masz ale też ciekawe jakim jesteś człowiekiem

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

                Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                a o czym mozna na forum pisac? gdzie jest napisane, ze nie moge takowej informacji zamiescic?

                jakie to szczegoly gosciu z 20.17?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                  chlopie wynos sie z tad!

                  tutaj laski wola kase a nie to co masz w glowie... niestety....

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                    A tem pan ma coś w głowie, jesli zamieszcza takie ogłoszenie/??????

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                      P

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                    Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                    cha cha cha... komu trawy? za mała faza jak widzę

                    Gość_maryska
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

                    Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                    nie można uogólniać

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                      mysle, ze juz zobaczylem caly Ostrowiec... Dziekuje. Nic sie nie zmienilo. Nadal ciemnogrod?

                      Gość_premium
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                        Ciemnogród dlatego, że Twój post wydał się komuś żenujący? Nie przesadzaj

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                          tak lachuen idź już stad

                          przyjdź jak już będziesz tym doktorkiem z dużym workiem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                          umieszczając tu '' ogłoszenie matrymonialne'' mogłeś sie spodziewać krytyki więc nie miej do nikogo żalu i pretensji

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

                        Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                        Odrażające materialistki..

                        Prze takie kobiety jak wy płeć piękna traci swoje urok..

                        Przyjdzie taki dzień w życiu, że będziecie pragnąć założyć maskę na twarz by inni was nie zidentyfikowali..

                        Gość_Anna
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -