Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                          Wymagania masz co najmniej nieprzeciętne. Dlaczego napisałeś o sobie tak niewiele? Jak wyglądasz, jakie masz hobby, co lubisz, co umiesz. Zareklamuj się w jakiś dostępny sposób, bo wyszedłeś na bufona,którego jedyną miarą człowieka jest wykształcenie i uległość wobec ciebie potencjalnej partnerki. To odstrasza. Dla mnie typowy narcyz mający innych za nic.

                          Przepraszam, ale tak cię odbieram.

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                          preferujesz sex grupowy bo piszesz dziewczyny!

                          Gość_japa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

      Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

      jak ty jesteś doktorem ekonomi, to ja jestem zastępcą ministra od spraw rekrutacji , chcesz ładne kobitki, to możemy się styknąć, proponuje "DERKO" 22.30

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

        Jestem fajną sympatyczną dziewczyną. Skończyłam studia i pracuję w ostrowcu. Poszukuję miłości i przygód. Lubię podróże i gotowanie.

        P.S. Jestem trochę nieśmiała.

        Mama na imię Magda

        Call 693271428, 500873584

        Gość_śnieżynka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          Następna po studiach i nazwę miasta pisze z małej litery.

          zenka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

            :))) bravo zenia

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

              Jestem rudam.Nie maluje włosów.Nosze dopasowane gumiaki i zawsze staram się mieć drelichy na obuwiu.Znam język angielski,posługuje się nim sprawnie i każdy mnie rozumie.Uwielbiam słowo Fack me nau.

              Mam wykszłacenie wyższe łopatologiczne.Robię kurs rolniczy: knur w społeczeństwie miejskim (szukam obiektu do opisania w pracy)

              Uwielbiam prace przy zwierzętach.Pazurów nie maluję,bo i po co mam naturalny kolor swojski po wyrzuceniu gnoju z obory.

              Chętnie Cię poznam doktorku do wymienienia poglądów.

              Gość_ruda22
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                ruda,uwielbiam takie jak ty.Pieprzyc doktorka,umawiaj sie ze mna

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                  Ruda podaj mu namiary, doktorek oczekuje na takie jak Ty.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                    Ruda podaj mu namiary, doktorek oczekuje na takie jak Ty.

                    Gość

                    info

                    ,

                    Dziś, 17:22

                    ,

                    odpowiedz

                    * Sieć: VectraNet.

                    * Przybliżone położenie: Polska; Ostrowiec Świętokrzyski.

                    Ty też czekasz vectro?

                    Gość

                    gościuz 16:53 chcesz być moim knurkiem?

                    ruda22
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

          Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          I niewie jak po polsku pisać tel.błysnęłaś

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

            Myślę że byłabym idealna kandydatką dla ciebie, panie doktorze-skończone studia magisterskie na prawie w Polsce i w Londynie, potrafię gotować właściwie tylko wyrafinowane i egzotyczne dania, znam biegle język angielski, nie wciągam spodni do kozaków (toż to profanacja!) no i brzydka tez nie jestem. Kurcze, tylko widzisz, nie mam tego prawa jazdy i nie łapię się w podany przez ciebie przedział wiekowy (mam troszkę więcej niż 26 lat)...szkoda no ale cóż, nie spełniam dwóch ważnych warunków to pewnie nic z tego nie będzie.

            Gość_mejia
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

              Także uważam, że byłabym godną przystawką do twego wizerunku. Lata nauki, studia magisterskie, języki również nie stanowią problemu. Kwalfikuję się nawet na przedział wiekowy, co prawda nie rozkminiam motywu z uosobieniem dziewczyny z polany (natural włosie, paznokietki), ale każdy ma swój fetish. Co do kulinarii- egzotycznie to mogę podać banana. Wstaw fotke i daj linka, to może pogadamy. Jak narazie stanowisz dla mnie cztery procent podniecenia, tudzież textem nie zachwyczasz.

              Dziubaski :*

              Gość_Grażyna
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                Kurcze, wiem że już pisałam ale z kolei ja szukam chłopaka. Szukam mężczyzny na poziomie (najlepiej z wykształceniem wyższym), ze znajomością angielskiego, z zamiłowaniem do niekonwencjonalnej kuchni (całego świata), człowieka kulturalnego, romantyka twardo stąpającego po ziemi, dbającego o siebie i swój wygląd-prawo jazdy nie jest warunkiem sine qua non. Nie masz jakiegoś kolegi który pasowałby do mojego opisu?

                mejia
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                  Znalazł pan, panie doktorze swoją połówkę?

                  aneta16
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                    cały czas szukam...

                    Gość_premium
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                      a czemu szukasz tutaj?

                      Gość_jarek
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                        Bo jestem inteligentny

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -