Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Ale smieszny facio - doktor ekonomii i zarzadzania k..wa mac! Wyrazy wspolczucia dla tych ktore sie na to nabieraja.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Po jagielskim uniwersytecie

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Jestem po studiach, pracuję, mam prawo jazdy i nie noszę tandetnych paznokci. Ale masz pecha, bo jestem mężatką :-) moja rada- szukaj kobiet w większym mieście- tam znajdziesz takie o których piszesz.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            po tym uniwersytecie najwieksze osły i barany.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Watek sprzed 8 lat doktorek ma teraz 42 i pewnie zmarl z tesknoty w oczekiwaniu na taka, co spelni wszystkie kryteria...

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Wiadomo, że wątek stary ale sam temat na czasie. Po co tworzyć nowy wątek skoro można nawiązywać do starego.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 56

                            Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Marzenia nic nie kosztują ;) Każdy ma jakieś, a co z tego wyniknie nie wie nikt.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 60

                            Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

                            Wielka pani napisała...przypuszczam ze cechy które sobie przypisała w 100 procentach nie są twoje....Co pewnie chciała byś taka być !!!!!Twoj pech zakompleksiony BABSZTYLU

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

        Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

        Masz dom czy mieszkanie w bloku? Pracujesz czy wróciłeś na garniszek do mamy? Zarabiasz powyżej 10 tys. czy tylko zasiłek dla bezrobotnych? Masz wiedzę czy tylko ukończone studia? Jakim autem jeździsz? Pewnie żadnym bo brak prawa jazdy (poszukujesz kierowcy). Czy jesteś takim nieudacznikiem jak to wynika z Twojego postu czy calkowitym oferma życiowym? I po co wróciłeś do miasta, w ktorym nie ma pracy dla ludzi z Twoim wyksztalceniem?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          Hehe super gość 08.01 świetnie napisane

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

          Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          8.01 ale z ciebie materialna dupa, wspolczuc facetowi

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

        Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

        Gdybyś miał wykształcenie wyższe niż zasadnicze, to: nie używałbyś zwrotu "zapoznam dziewczynę", bo zapoznać to się możesz z dokumentacją np. po drugie co to za kierunek zarządzanie bankami komercyjnymi którego masz tytuł doktór?

        Dziewczynę się poznaje, studiować można zarządzanie bankiem (ew komercyjnym ale to na jakiejś wybitnej uczelni)

        SCZ
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

          Żenada żenada ........!!!!!!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

            Gość założył wątek w 2010 dla żartu, a wy gąski gęgacie ....

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 63

            Odp.: Mam 34 lata. Jestem doktorem ekonomii oraz zarządzania. Pragnę zapoznać dziewczyny.

            Jakim autem -hulajnogą damo co niepasuje ci? a moze cos jeszcze chcesz to niedostaniesz a tak to naprawde współczuje takich kobiet co poniektórym ,ale jak sie dają to tak mają

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -