Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Notariusz

Ilość postów: 61 | Odsłon: 18610 | Najnowszy post
  • Notariusz

    Chce kupić mieszkanie i poszukuje Notariusza w Ostrowcu. Proszę o namiary na taniego Notariusza. W ogóle to ile bierze taki Notariusz?

    Gość_Ewlina
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Notariusz

      ANNA KAMIŃSKA -STERNAL NOTARIUSZ

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Notariusz

        NIE WIEM DOKLADNIE OD CZEGO TO JEST ZLAEZNE ALE my od 120 tys 3.600 zaplacilismy

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Notariusz

          to cena chyba razem z podatkiem do skarbowego, bo to notariusz przekazuje.

          Gość_jadzia
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Notariusz

            tak razem z podatkiem ogolnie zalatwia juz wszystko tyo jest dobre bo np w wydziale ksiag wieczystych nie maja xero trzeba leciec z wywieszonym ozorem do szkoly sxerowac i wrocic no to jest dosc spore zamiesznie a sam wpis trwa jakies pol roku a jeszcze jak wezmiesz kredyt to nalicza bank do momentu nadania akt z ksiag wieczystych ubezpieczenie w kwocie co miesiac ok 200 zl

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Notariusz

              Moze i jest przereklamowana ale w moim przypadku zauwazyla maly mankamet i odrazu zareagowala co w poniejszym czasie byloby dosc skomplikowane wytlumaczyc od strony prawnej ,wiec dlatego ja polecam bo wiem ze sie przyklada i,jakos dlugo nie czekalem ,dokladnie 2 dni .

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Notariusz

        Mocno przereklamowana, a dodatkowo trzeba sie umawiac grubo wczesniej.

        Ja polecam p. Kaczor - prawie naprzeciwko stadionu KSZO. Jako jedyna znalazla dla mnie czas, a bylem o 5 innych notariuszy wczesniej. Palilo mi sie, bo wyjezdzalem. Nie zdarla ze mnie kasy i naprawde jestem zadowolony.

        Piotrek
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Notariusz

          w PZU na górze ja byłam zadowolona-szybko konkretnie i tanio

          Gość_mon
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Notariusz

            A dokładnie u Kogo byłaś?? Bo tam chyba dwóch Notariuszy przyjmuje...

            Gość_Ewlina
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Notariusz

              tam gdzie p.KAMIŃSKA przyjmuje

              Gość_mon
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

          Odp.: Notariusz

          znalazła... bo nie ma klientów...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Notariusz

      Gorąco nie polecam pani Pyrżak, jest niemiła wręcz chamska a bierze jak pozostali.

      Gość_benek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Notariusz

        Mówicie ze Kamińska-Sternal...jest ok. Nie zedrze z Nas kasy??:)...ile sie daje takiemu Notariuszowi za sporządzenie aktu Notarialnego?Ja kupuje za 140 tysięcy mieszkanie..i za co jeszcze pobierają oprócz podatku do US.??

        Gość_Ewlina
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Notariusz

          Jak sama sobie załatwisz sprawy w wydziale ksiąg wieczystych to zaoszczędzisz jakieś 800zł. Nie zawsze jednak bank chce się na to zgodzić, notariusz zresztą też bo ma za to niezłą kasę ;) Generalnie od takiej kwoty zapłaciłem coś około 3000, nie pamiętam już dokładnie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Notariusz

            pisalem juz wczesniej 3600 z podatkiem a samemu to beda cie zbywac i ochodzisz sie a tak zaplaisz ale masz spkoj i szybko kupowalem 2 to wiem

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Notariusz

              Ja od 140 tys musialam zapłacić dokładnie 4 tys. oczywiście już z podatkiem. Byłam u Kamińskiej i sprawy potoczyły się bardzo szybko, w sumie to jedego dnia byliśmy sie pytać o wolne terminy a kolejnego podpisywaliśmy już papiery. Spodobał mi sie jej profesjonalizm, do kupna mieszkania potrzebny był wyciąg z ksią wieczystych czy mieszkanko nie jest obciążone, oczywiście sprzedający mieli ten dokument tylko że sprzed miesiąca, a pani notariusz podczas odczytywania aktu notarialnego poinformowała nas że zawze w dzień zawierania tranzakcji sama osobiście dzwoni do wydziału ksiąg wieczytych żeby dotatkowo sie upewnić czy mieszkanie jest obciążone.bardzo mi się to spodobało.

              Gość_aga
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Notariusz

                Na PLACU WOLNOSCI polecam

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Notariusz

                  na PLACU??? BYŁAM ,PYTAŁAM...taką drobnicą jak moja sprawa nie chciała się zająć.Mało tego -do osoby niechodzącej nie chciała pojechać.Pojechała tylko z notariuszy Kamińska.

                  A CO do kolejki u niej,że się czeka-to chyba świadczy na jej korzyść

                  Gość_basia
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -