Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o przedszkolu nr 12.

Ilość postów: 84 | Odsłon: 15846 | Najnowszy post
  • Opinie o przedszkolu nr 12.

    CZEKAM NA rzetelne komentarze dotyczące przedszkola nr.12 oś.Słoneczne.

    Rodzice napiszcie czy jeśli zapiszę tam dziecko będzie ono szczęśliwe?

    czy opieka pedagogów jest właściwa,jaka tam panuje atmosfera?

    Gość_marianna
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

      moje dziecko chodziło tam dwa lata do przedszkola i powiem ze byla srednio zadowolona mimo ze jest to przedszkole integracyjne to jedyny plus to to ze moj zdrowy synek wyszedl z tamtad jako osoba wrazliwa na chorobe innych.pedagodzy tacy sobie i nie zawsze dziecko jest dopilnowane raz nawet chlopczyk z naszej gupy wyszedl niezauwazony do domu mama go przyprowadzila a wozne to istne panie prezes tego lokalu krzycza na ludzi a jedna p.Ewa jest najgorsza potrafi poszarpac i nakrzyczec na dziecko np.za to ze nie chce jesc cipki ochronne muszisz wkladac jak chcesz isc na sale po dzieckoi ten komitet powitalny szatniarek na dole ktore obgaduja rodzicow i ich dzieci ironia!!! pani dyr.taka sobie nie mialam z nia wiele wpolnego ale ogolnie jest tam zlewka na dzieci wogole duzo by na ten temat pisac osobiscie nie polecam

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

        Ile ludzi tyle opinii... Moje dziecko chodzi do tego przedszkola drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Mam porównanie ponieważ przez pewien okres córka chodziła do przedszkola na ogrodach . Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola i jest zadowolone. Po przedszkolu nie zamyka jej się buzia , śpiewa coraz to nowe piosenki i wiele opowiada ... Fakt ,że są tam też dzieci niepełnosprawne pozytywnie wpływa na dzieci , moja córka stała się bardziej opiekuńcza i empatyczna. Ja polecam

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

        Moje dziecko chodziło do przedszkola nr 12 w zeszłym roku do najmłodszej grupy byłam bardzo zadowolona . Obecnie jest w drugiej grupie opieka może być . Z dyrektorką nie da się dogadać kobieta z innego świata woźne są w porządku może z wyjątkiem p.Ewy ona się do tej pracy nie nadaje krzyczy i szarpie dzieci . Ogólnie jest ok

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

          Ja powiem o grupie Montessori bo z nią jestem związana od 6 lat. Moja córka chodzi czwarty rok starsza chodziła przez 2 lata. ja jestem bardzo zadowolona córka poszła do szkoły bardzo dobrze przygotowana. Wychowawczynie wkładają ogrom pracy w naukę dzieci. Przygotowują fantastyczne przedstawienia Nigdy nie zdarzyło się żeby p. Ewa poszarpała kogoś , spoko kobieta. Może ma specyficzne poczucie humoru ale nikomu krzywdy nie robi.:-)).

          Dzieci uczą się wrażliwości i otwarcia na drugiego człowieka.

          Z całego serca polecam. Gdybym miała 3 dziecko na pewno bym je zapisała do tej grupy.

          Gość_inet
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

      Moja córcia chodzi tam od września. Jestem bardzo zadowolona. Pozytywną rzeczą jest to, że w grupach integracyjnych są zawsze dwie panie do opieki nad dziećmi, a czasem nawet trzy. W czasie zajęć drzwi wejściowe są zamknięte, więc dzieci same nie mogą wyjść z przedszkola, a szatniarki pilnują, żeby nikt "obcy" nie wszedł na teren przedszkola. Serdecznie polecam!

      MartaLi
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

        A co sądzicie o przedszkolu,które mieści w Szkole Podstawowej nr 5...zamierzam zapisać tam swoje dziecko,proszę o szczere komentarze.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

          Moje dwie córki chidziły do przedszkola przy 5 - ce i jestem bardzo zadowolona. Nauczycielki są miłe i solidne. Dziewczynki poznały mnustwo piosenek, wierszy, były solidnie przygotowane do szkoły, należały do klub małego europejczyka nie wiem czy jeszcze działa ale bardzo dużą wiedzę tam im przekazano nt. państw europejskich. Często organizowane były wycieczki dla dzieci i rodziców, różne uroczystości typu dzięń babci itp.

          Gość_Ela
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

      witam,ja powiem krótko,uważam że jest tam brak organizacji, Panie woźne nastawione są anty-pomocy maluchą, na obiady są np: żołądki drobiowe, lub bigos.nie ma kogo dopytać o dziecko. ja jestem szczerze rozczarowana atmosferą w tym przedszkolu.

      Gość_z.ika
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

        W każdym przedszkolu woźne to Panie prezeski.Nie ma to jak się samemu dowartościować

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

          Witam, zmierzam zapisać swoje dziecko do Przedszkola nr 15,które mieści się na Ogrodach.....czy może Przedszkole przy Szkole nr 5...proszę o szczere komentarze...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

            15 nie polecam, moje dziecko tam chodziło, a teraz jest w 12 i jestem bardzo zadowolona

            Gość_Kasia
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

              Moje dziecko chodzi do 12 drugi rok. Gdyby byłoźle przeniosłabym je od razu do innego przedszkola. Ani do woźnych, ani do pracy pedagogów nie mam żadnych zastrzeżeń. Syn dużo się uczy piosenek i wierszy, co dzień prawie są na spacerze lub wycieczce. Ja tam zostawię go aż do 7 lat, bo wiem od nauczycielek za szkoły, że dzieci wychodzą dobrze przygotowane.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                Witam, Dziekuję wszystkim za komentarze, widzę że ile osób tyle opinii. najlepiej samemu podjąć decyzję. My Jednak nie wybierzemy tego przedszkola.

                Gość_marianna
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                  bardzo dobrze jak najdalej od tego przedszkola. dzieci są niedopilnowane a zwłaszcza te niepełnosprawne są zostawione same sobie tam się liczą tylko dzieci których rodzice mają silną pozycję społeczną jak to się mów są na stołkach. Moje dziecko 3 lata tam zmarnowało było bardzo żle traktowane jak inne dzieci zresztą. p.dyr to osoba nie nadająca się wogóle do tej pracy zimna arogancka itd. ciągle wołali jakieś pieniądze na wyprawki a tymczasem dzieci bili się o kredkę. kadra też do bani piją gorącą kawe na sali z dzićmi i zajmują się kupnem tandetnej biżuterii mam nawet zdięcie zrobione jak wszystkie nauczycielki na holu kupują a dzieci same.

                  Gość_ania
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                    super przedszkole

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

      proszę o oddanie głosu na jedno z przedszkoli http://www.celmapomaga.pl./

      Gość_Daria
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

        również zamierzam zapisac dziecko do tego przedszkola no ale zobaczymy bo mam obawy jak tak piszecie o tej atmosferze itp

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -