Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o przedszkolu nr 12.

Ilość postów: 84 | Odsłon: 15847 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

          Moja córka aktualnie chodzi do tego przedszkola i ogólnie mogę polecić. Nauczyciele są mili, chętnie udzielają informacji o dzieciach. Córka zna dużo piosenek i wierszyków. Jedzenie też nie jest takie straszne, wiadomo zdarzy się czasem coś mniej zjadliwego jak np. szpinak ale raczej menu jest układane pod dzieci. Nigdy nie zauważyłam w jadłospisie bigosu, za to często są sałatki warzywne. Co do Pań woźnych to faktycznie ich rola sięga dużo dalej niż ich obowiązki. Jednym słowem wtrącają się we wszystko. Próbują przejąć rolę kadry pedagogicznej i zarządzacej a to trochę denerwuje. Poza tym obgadują a to dla nas rodziców nie jest przyjemne. Jednak patrząc z jaką radością moje dziecko idzie do przedszkola macham ręką na te Panie ,,Prezeski,,. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych przedszkolaków oraz ich rodziców :).

          Gość_li-monka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

            Moja córcia chodzi do tego przedszkola moze nie wszystko jest okej np Panie nauczycielki siedzace pijace sb kawke i nie interesujace sie dzićmi ale jest za to jedna Pani woźnam którą moja córcia uwielbia ma dobre serce i dzieci naprawde strasznie ją lubią widać po tym jak do niej biegaja ..... widzialam to na własne oczy super kobietka .

            Gość_Aneta
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

              a niby to dlaczego nauczycielka nie może zjeść śniadania kobieto w pracy lub wypić kawę?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                kawa?w domu paniusie))

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                  Ostatnio na forum pojawia się wiele pytań dotyczących przedszkoli czy szkół, a nawet nauczycieli. I jak to w życiu bywa, zawsze są podzielone opinie. Żyjąc trochę na tym świecie i z racji wykonywanego zawodu mam bardzo częsty kontakt z ludźmi i zauważyłam pewną zależność. Najwięcej narzekają i wytykają wszystko rodzice roszczeniowi, którym nic ale to nic się nie podoba. Jednak rodzicami nie są wzorowymi, wszystko zrzucają na innych, nawet to że z dzieckiem mają problem to wina babci czy dziadka, bo rozpieścili.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                    nie bredz człowieku!!)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                      A ty w pracy nie masz przerwy i nie pijesz kawy? Poza tym, jak się bez przerwy mówi to chyba trzeba się napić, choćby wody. Paniusie mamusie, a błędy sadzą w co drugim poście.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

            Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

            Nie dajcie dziecka do przedszkola na stawkach bo tam p.dyrektor jest bardzo miła ale tylko na pokaz

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

              No widzisz, jak to jest? Moje dziecko tam chodzi i ja mam całkiem inne zdanie, a najważniejsze, że syn uwielbia tam chodzić.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                podkreślam ......na pokaz...czyli pokazała to lepsze oblicze

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

              Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

              Pani dyrektor ze Stawek jest na prawdę super kobietą i mój syn tam chodził i zapiszę tam drugiego synka.

              Gość_Gosiak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                12 jest na Słonku a nie na Stawkach

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

                Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                przedszkole na stawkach jest bardzo fajne miłe panie a pani dyr jest miła nie tylko na pokaz ona jest dla dzieci a nie dla kasy rodziców jak pani dyr z przedszkola nr12 tam liczą sie dzieci których rodzice maja pełne portfele reszta to nikt dla niej panie tez są beznadziejne a przerwa w pracy na kawe owszem należy sie ale nie w grupie w której biega 25 dzieciaków chyba maja jakis pokój na zjedzenie sniadania tak? moje dziecko tam chodziło i bardzo tego żałuje tyle nerwów mnie to kosztowało . NIE POLECAM PRZEDSZKOLA NR 12 CHORA ATMOSFERA TAM PANUJE.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                  w szkole jest pokój nauczycielski a w przedszkolu panie takiego nie mają, jeśli ktoś pisze, że w 12 panuje "chora atmosfera" to byłoby wskazane podpisać się pod takim postem bo może to być różnie zrozumiane. Moje dzieci tam chodzą i jestem bardzo zadowolona. Myślę,że w każdym przedszkolu są bardziej i mniej fajne panie to jest normalne. Moje dzieci miały to szczęście, że trafiły, moim zdaniem do najlepszej nauczycielki, którą uwielbiają. Nieważne jakie przedszkole najważniejsze aby dziecko było zadowolone i z chęcią do niego chodziło. Rodzice zastanówmy się czy my sami jesteśmy tacy idealni, a potem dopiero opisujcie nauczycielki. Ciekawa jestem, czy mamusie w obecności swoich dzieci nigdy nie jedzą i nie piją. Bądźmy normalnymi ludźmi. A tak w ogóle to od 4 lat, czyli od kiedy tam poszło moje pierwsze dziecko to żadna grupa nie liczyła więcej niż 21 dzieci więc nie wiem skąd ta liczba 25

                  Gość_mama
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                    przeciętny człowiek idzie do pracy pół godziny wcześniej i po śniadaniu, niektórzy maja lepiej i pracując od np. 8 wchodzą 8 z minutami i za nim dojdą ładu z przebraniem się, ogarnięciem z aktualnym stanem, znajdują czas na kawę, herbatę i ploty.... Faktem jest,że rodzic mało może bo boi się by nie narazić swoje dziecko. Który rodzic sprawdza czy w przedszkolu używają masła czy margaryny, który ma wgląd czy dana pani jest przynajmniej merytorycznie przygotowana do opieki. Oddajemy dzieci i mamy nadzieję, że nic im się nie stanie, że przetrwają i tyle

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                      ty w domu nie możesz przetrwać ze swoim dzieciakiem jako mamuska a wymagasz od nauczyciela

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                        tak,wymagam bo za to płace krocie))

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          krocie? W Ostrowcu? buha hahahhahaha

                          Gość_he, he
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę