Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o przedszkolu nr 12.

Ilość postów: 84 | Odsłon: 15848 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 42

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          uśmiałam się płaci krocie, wymagać to ty możesz od dzieciaków w domu,od chłopa swojego ,a nie od pani wychowawczyni, czego wymagasz - tego że dzieciak ma opiekę,a sama jesteś pracownikiem do niczego

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          do 18:34 z 11.06.wielka pani wychowawczyni,zapracowana,to ty pilnuj chłopa a w pracy zajmij sie dzieciakami a nie kawusią,dzieci są szczere i wszystko w domu powiedzą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                      Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                      babino jak ci nie pasuje to przedszkole to sobie dzieciaka przenieś, w Ostrowcu jest dużo przedszkoli ,merytorycznie to ty powinnaś być przygotowana jako matka i puknij się w głupią główkę o czym piszesz bo masz ptasi móżdżek-do 22:12

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                        Pani dyrektor w przedszkolu 12 to niezłe ziółko! Byłam tam zapisać dziecko i wszystko było ok do momenty gdy się okazało, że córka jeździ na wózku Więc stwierdziła, że się nie nadaje. ą na wspólnej zapisałam bez kłopotu. Co to za integracyjna placówka szok. Tam po kastingu przyjmują dzieci czy co. Wespół z tą wice obie super, ale pan mąż urzędnik pomaga. Klika i tyle.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          ale szczerze sobie powiedzmy że na wspólnej to za dużo miejsca nie ma dla Twojej córki żeby mogła swobodnie przejechać... sama widziałam

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          no skoro widzialas to zapewne Twoje dziecko takze zostalo przyjete do tego przedszkola czyzby Ci przeszkadzalo to, ze w przedszkolu jest dziecko na wozku? Dla tej dziewczynki i jej mamy moze najwazniejsze jest to, ze dziecko wreszcie wyszlo z domu i pozna swoich rowiesnikow?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          nie akurat mi to nie przeszkadza tylko szkoda mi tej dziewczynki że ma tak mało miejsca do poruszania się a ja jestem zadowolona że dzieci niepełnosprawne są ze zdrowymi dziećmi... i tyle w tym temacie nic nie napisałam złego więc się nie sadź tak...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

          Dla dzieci niepelnosprawnych przedszkole nr 12 to porazka .Moje dziecko niepelnosprawne tam chodzilobo nie mialam wyboru.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

            To prawda to przedszkole ma tylko nazwe integracyjne .Gdy jest jakies przedstawienie nam rodzicom dzieci niepelnosprawnym nawet nie mowia bo kadra chce bardzo pokazac jak wspaniale potrafia dzieci przygotowac ..A co to szkodzi wziac to dziecko niepelnosprawne niech stoi razem z dziecmi napewno bedzie szczesliwe ze jest traktowane jak inne . A rodzice dzieci zdrowych ktore sa zapraszane .Wiedza ze sa takie dzieci i napewno sa wyrozumiali.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

              Z każdym rokiem gorzej tam się robi!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                W przedszkolu 12 było fachowo i dobrze jak była inna p. dyrektor, jak tylko przyszła pani M. przedszkole dużo straciło

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                  ej...? chyba nie M...ale WWW....chyba że przez pomyłeczkę trafiłem do innego miasta

                  Gość_światowiec
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

                  Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                  Ja tez miałam dziecko niepełnosprawne w tym przedszkolu i kosztowało mnie to bardzo dużo nerwów...

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                    Teraz już pani pani dyrektor dzieci niepełnosprawne przyjmuje tylko po znajomości albo takie z którymi jak najmniej kłopotu .

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                      widziałam sie ze znajoma która pierwszy rok posyła dziecko niepełnosprawne do 12 stki była zachwycona wczorajszym wykładem pani psycholog. Myśli że jej dziecko trafiło do raju, a tak wcale nie jest. Dziecko moje miało jedną z terapii o 7 rano. Pani nagminnie się spóźniała. Dzieci na zajęciach indywidualnych często biegają po pokoju a pani terapeutka gra na kąpie. Jedna pani częstuje dzieci na diecie bez cukrowej gumami owocowymi. A hitem jest to,że jedna z przedszkolanek ma prowadzić terapie manualną. Ona jest tak nierozgarnięta... szok gorzej nisz te chore dzieciny. Ale nas tam nie ma na szczęście, moja psychika po tych latach w 12 została spaczona. Drodzy rodzice mówcie od początku co wam się nie podoba, niech ta zmowa milczenia się skończy. Walczcie o dobro i godność dziecka.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                        opisać kogoś na forum i oczernić to każdy potrafi a podpisać się pod postem to już brak odwagi. widocznie ta pani przedszkolanka jak napisałaś ma odpowiednie kwalifikacje do tego aby prowadzić terapię manualną i nie tobie osądzać czy jest rozgarnięta czy nie i porównywać do chorych dzieci bo w ten sposób robisz dużo krzywdy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzicom. Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już 3 lata i jestem zadowolona z opieki w tej placówce. teraz namawiasz rodziców do reakcji a czemu sama nie reagowałaś jak twoje dziecko uczęszczało do tego przedszkola.Jeżeli coś ci nie odpowiadało było załatwić ta sprawę od ręki a nie teraz po fakcie wypisywać na forum.

                        Gość_mama Kubusia
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          popieram...:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Od ręki załatwiać takie sprawy w tym przedszkolu nie da rady bo póżniej kończy się tak .Ze odbija się to na dziecku .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -