Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Opinie o przedszkolu nr 12.

Ilość postów: 84 | Odsłon: 15851 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          nie rozumiem co się odbija na dziecku? to skoro to przedszkole jest takie nie dobre jak piszecie to tyle innych jest przedszkoli. Tylko ciekawe co znajdziecie niedobrego w innych placówkach, może być tak że na Ostrowcu braknie dla was przedszkoli roszczeniowe mamuśki!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Zapraszam na zajęcia, które są świetną alternatywą dla dzieci nie chodzących do przedszkola. Codziennie od 10-13 na ul. Targowej. Friends Studio miejsce dla dzieci i rodziców. Więcej informacji pod nr telefonu: 660542847

                          Serdecznie zapraszam

                          Gość_K.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 63

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Ktoś najwyraźniej chce się wyżyć na przedszkolankach z dwunastki za to, że ma chore dziecko. To dziwne, że nie ma negatywnych wpisów od rodziców dzieci zdrowych, tylko od mamuś niepełnosprawnych. Moje dziecko w tym roku poszło do zerówki po 3 latach uczęszczania i uważam, że był to mój najlepszy wybór. Nie raz widziałam i słyszałam jak ciężką pracę mają panie w tym przedszkolu, i za to zero wdzięczności. Szkalujące opinie świadczą o tym najlepiej. Ja mam odwagę podpisać się, szkoda że nie mają jej anonimowi "goście"

                          Gość_mama-kasi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 65

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          W ubiegłym roku do 12 chodziła chora Zuzia. Mama rano wpychała ją na siłę wrzeszczącą i czym prędzej uciekała. Obserwowałam to wielokrotnie. A niech tam przedszkolanki się męczą, co ją obchodzi, że zdrowe dzieci przez nią nie mogą w spokoju bawić się i uczyć. Ja na miejscu pań nie przyjęłabym takiego dziecka. Całe szczęście w tym roku już jej nie ma.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Jeżeli chcę coś z kimś załatwić, nie robię tego anonimowo. Wykorzystywanie mojego chorego dziecka do porachunków jakiejś osoby z przedszkolem, uważam za chamskie i podłe !!!! Powodem płaczu mojego dziecka było spóźnianie się p. Basi i jej nieprofesjonalne podejście. Obecnie moja córka jest w szkole (nareszcie szczęśliwa), a to co było w przedszkolu oddzieliłam grubą kreską. Nie będę się tłumaczyć z tego, czego nigdy nie robiłam.

                          Gość_mama-zuzi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Mamo Zuzi, p. Basia jest bardzo dobrym terapeutą i nie Tobie oceniać jej profesjonalizm. Świadczą o tym sukcesy jakie od wielu lat osiąga w pracy z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Jeżeli uważasz, że spóźnianie się (każdemu się zdarza, Tobie chyba też?) było powodem płaczu Zuzi tzn.,że nie wiesz nic na temat choroby własnego dziecka. Odsyłam do literatury fachowej. Zamiast wypisywać na forum poświęć ten czas na pracę z córką, bo tego potrzeba jej najbardziej.

                          Gość_Agnieszka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Droga Agnieszko, żyj dalej w błogiej nieświadomości jak ci tak z tym dobrze. Wygląda mi na to że masz nieaktualne informacje na temat przedszkola i dokonań p. Basi, więc się lepiej nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia (głównie o moim dziecku). I nie tobie oceniać stan mojej wiedzy na temat jego choroby, bo jak się okazało po odejściu z przedszkola, dzięki temu "brakowi wiedzy" problemy mojego dziecka znacznie się zmniejszyły . A skoro wyciągnęłaś takie wnioski jakie wyciągnęłaś to twój problem, bo to ty powinnaś popracować ale nad sobą.

                          Gość_mama-zuzi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 77

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Wypowiedź tej osoby powyżej jest poniżej marginesu społecznego,jak można w tak perfidny sposób się wypowiedzieć! To świadczy Gościu tylko o Twojej kulturze i tolerancji do osób niepełnosprawnych. Brak słów. ...

                          Gość_Małgorzata
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 85

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Właśnie po to jest takie przedszkole aby chore dzieci mogły się rozwijać ze zdrowymi , to raczej rodzice zdrowych dzieci powinni przemyśleć tą kwestię czy posłać dziecko do takiego przedszkola

                          Gość_mama autystyka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 66

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          No właśnie najlepiej postraszyć .Ktoś kto nie ma dziecka niepełnosprawnego nigdy nie zrozumie jak trudne jest nasze życie .My rodzice będziemy zawsze i wszędzie walczyć tylko o to co nam się należy. I jeszcze jedno każdego może to spotkać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Do gościa z godz.18:54 To ja jako matka dziecka zdrowego mam się czuć winna? A to dlaczego? Bardzo współczuję wszystkim rodzicom dzieci niepełnosprawnych i dlatego może zapisałam moje dziecko do p-la integracyjnego. Uważam, że mam prawo domagać się żeby i moje dziecko miało warunki do zabawy, nauki i żeby nie bało się iść do grupy. Jeśli to ma wyglądać inaczej to ja nie zgadzam się na taką integrację.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 64

                        Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                        Gościu z 11.36 pani w przedszkolu nierozgarnięta? A twoja ortografia? Najpierw wymagajmy od siebie, a dopiero od innych.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          to przedszkole jest naprawde nie przyjazne razem z p. dyr M.W jest tam paru nauczycieli którzy sa dobrzy w tym co robia ale boja sie p.dyr i nic nie powiedza przeciwko niej opinie wystawiaja na temat dziecka po jej przeróbkach piszac głupoty. ja tez mam niepełnosprawne dziecko i nikt by niechciał miec tak jak my matki chorych dzieci wiec nam nie współczujcie bo nic nie wiecie co czujemy i co czuja nasze dzieci umiecie głupoty pisac i nas oczerniac nawet nie prubujcie nas rozumiec bo nic wam to nie da dalej bedziecie puste zapisujcie dzieci gdzie chcecie nikt wam nie broni a opinie i swoje przezycia kazdy ma prawo wyrazac jak i gdzie mu sie podoba dla mnie przedszkole było złe dla was jest dobre dla mnie lekarz nn jest dobry dla was jest be.a ten co napisał o zuzi to juz zupełny pustak znam ta dziewczynke i jezeli tak było ze niechciała wejsc do przedszkola to musiała miec powód takie dzieci jak zuzia sa bardzo madre nie umieja mówic ale potrafia napisac sa duzo madrzejsze od niektórych dorosłych.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          zgadzam się z przedmówczynią, nie oceniajcie nikogo po pozorach nie znając sytuacji

                          Gość_.....lin@.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Poziom wypowiedzi wiekszosci MAM w tym watku jest tak zenujacy ze naprawde wspolczuje tym dzieciom i mezom.

                          Gość_facet
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 74

                          Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          na pewno to co tu robią dorosłe matki kobiety nie świadczy o was najlepiej... aż mi was żal że tak jedna na drugą naskakujecie... Niby takie dorosłe poważne i doświadczane przez życie ale przekomarzać to się potraficie bez skrupułów... Opanujcie się !!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          A najgorsze jest to , że te matki wszystkie lub niektóre z nich nie wywiązują się ze swoich obowiązków rodzica, a wymagania od nauczyciela wysokie za grosze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Opinie o przedszkolu nr 12.

                          Jesteście żenujący!!! Obowiązkiem nauczyciela jest być punktualnie na zajęciach, a nie się spóźniać.... !!!Druga sprawa każde dziecko niepełnosprawne ma zakodowany własny cykl życia i się tego pilnuje,więc jeśli pedagog się spóźnia to wychowanek wpada w histerię co jest w tym środowisku naturalną sprawą, więc drodzy rodzice jeśli nie macie pojęcia o chorobach to się nie wypowiadajcie,ponieważ się ośmieszacie i śmieszy wypowiedź osoby która mówi aby sobie o chorobie poczytać! Poczytać to Ty sobie możesz gazetę, a każda osoba która ma Autyzm nie równa się z opisem z książki,gazety czy internetu. Każda z tych osób jest inna i ma inne zachowanie.

                          Gość_Małgorzata
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę