Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

Ilość postów: 177 | Odsłon: 15687 | Najnowszy post
  • Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

    Spacerowało się aleja na dyskotekę "na strychu' do Bila albo na Słoneczko do Wojtka i Waldka,kto tp pamięta?

    Gość_acha
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

      pewnie ,że tak.I spokojnie było ,tylko giciory czasem podymili na czerwonych blokach albo na Iłżeckiej

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

        i pod starą hutą ale było fajnie

        acha
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

          Niepowtarzalna atmosfera ,,Parkowej",kto obcy od razu wpie...ol.I ten koleś z różą w ręku ,co obcym wkładał palce do kufla z piwem.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

            albo ten co hejnał grał na nosie gdy piwo był o po 12-ej

            acha
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

              i miłe melinki ,gdzie ogóra dali i wypić można było z kulturką na tenczas

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                Ostrowianka-knajpa z takim urokiem ,że młodzi mogą tylko pozazdrościc.Oni tego nie znają -tych świąt w dniu wypłaty,tych grubych kufli na piwo,za które trzeba było płacić zastaw,te kolejki,te napisy po knajpach,że w naczynia przyniesione piwa nie nalewamy.Ech piękne czasy

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

                Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                a w THM-e Kopański w 1979 nie zrobił studniówki,to było dopiero...

                acha
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                  w samochodówce to Lada nigdy nie był na studniówce ,żeby nie widziec jak się pije po kątach.Ale inni nauczyciele to wszyscy byli narąbani ,aż miło.Swoi ludzie

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                    Pamietacie Krokus, taki piwny spelunek ,na ul.Sienkiewicza za kosciolem NMP na Piaskach?

                    Gość_martie
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                      Nie Krokus a Krakus.Miło sie poleżało na trawce z piwkiem.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                        Najlepszy był na alei tramwaj koło kryształowej ztyłu od strony kamiennej był ojszczymurek to były czasy!

                        Gość_zgred
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          A pod wiaduktem pamiętacie drewniany kiosk z piwem i babcie ,która tam sprzedawała.Nigdy nie była zła ,dla każdego miała ciepłe słowo i radę.Ale porządku też umiała pilnować!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Dzieki Zgred za przypomnienie wlasciwej nazwy .Przeciez krokus to symbol trzezwosci .

                          Gość_marti
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          A kiosk z piwem Pani Kaszowej obok THM na ul.Sandomierskiej gdzie gasiliśmy pragnienie po lekcjach między innymi z Macem , bo tak się składało ze ostatnie lekcje to była fizyka.

                          A kiosk z piwem Pani Przytuły pod stara hutą to było coś na miarę wydarzenia wielkiego takie cuda tam się działy na przełomie zmian .

                          Dzisiejsza historia Ostrowca nie zna takich wspaniałych wydarzeń.

                          Gość_baca
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          przy kosciele drewniak koło niego kiosk ruchu zaraz pare metrów i budka pani k aszowej .Mieszkałem w bloku naprzeciwko.Przy skrecie w ulicę kolejową przed przejazdem kolejowym następna budka z piwem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

      Dancingi w Kryształowej i w Tęczowej z kelnerką ewą Gwałt,no i picie w Bieszczadach..ha,wspomnienia

      acha
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

        W sobotę pracowało się .Sześc lekcji ostatni śpiew w bieszczadach pod kotleta ze sklepu w domu lipy. Panowie serwowali szklanki w zamian za butelki.To były czasy.Łezka się w oku kęci,

        Gość_boczek
        Zgłoś
        Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -