Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 173

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Też tak sądzę,kobieto,daj ludziom powspominać i odczep się!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          A cóż to za toksyczna baba?! Nawet taki fajny wątek potrafi spierniczyć... Współczuję z taką żyć pod jednym dachem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          W domu nie ma posłuchu, to tu próbuje być autorytetem. Z zerowym skutkiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 176

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Czyżby przedwyborczy "sentyment" dał o sobie znać ? :))

                          Zabawne nawet te metody walki politycznej.

                          Felice123
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          I fany wątek retro zmienił się na wątek Feli, kurde, co jest z wami?

                          Gość_Kuku
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Felice123 jest w stanie zepsuć nawet metalową kulkę. Taki ma dar od Boga.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          No jak ktoś ma koło 60tki to fajnie poczytać

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          reasumując - wszyscy dookoła chlali i pięknie było xD

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          nowe pokolenia na pewno są dumne ze swoich przodków, jak to budowali przyszłość z flaszką wódki w jakiejś zadymionej ostrowieckiej spelunie, ach, cudownie się bawiliście staruszki, a my teraz musimy zap..dalać na waszą emeryturkę, na siebie i na przyszłe pokolenia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Chamie niemyty 16:41 na emeryturkę każdy zarobił sam na siebie. Ty nawet dzieci nie potrafisz zrobić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Z przyjemnością przeczytałam wątek od początku do końca, choć ostatnie wpisy to już agresja daje znać o sobie.

                          Mam takie samo uczucie jak autor tego postu: " Tęsknię za widokiem zakochanych, przytulonych młodych ludzi wiosną na ulicach . Teraz przytuleni do smartfonów ... Love story ech". Smutny znak, wydawałoby się szczęśliwych czasów. Chyba tylko z pozoru.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 188

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          16.41

                          Ja 42 lata płaciłem ZUS, ( od 14 r. życia, Zawodówka przyzakładowa), potrącali około 35 % (wszystkie składki). Teraz dorabiam i płacę na rentę, na którą nigdy nie pójdę. Obyś Ty nie musiał NIGDY z niej korzystać. Życzę zdrowia. Pokolenia zarobią same na siebie. Plany kapitałowe itp.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 189

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          16;41. Może budowaliśmy przyszłość z flaszką wódki tak jak piszesz (w domysłach) lecz coś zbudowaliśmy. Za młody jesteś abyś pamiętał powstawanie Nowego Zakładu Huty. Za młody jesteś abyś pamiętał budowę nowych ostrowieckich osiedli gdzie może się urodziłeś. Taka kolej rzeczy że następne pokolenia pracują na emerytów. Nasze pokolenie coś zbudowało a obecne rozpierdala.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Chamskie, źle wychowane młode pokolenie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 191

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          16;41. Czemu piszesz że wy musicie zap...dalać na naszą emeryturkę? Pracując w hucie 47 lat uskładałem sobie odpowiednią kwotę aby teraz żyć sobie na luziku. A co do zabawy to piękne wspomnienia. Grono kolegów w lasku na Koszarach, pieski roznoszące boczek po lasku i inne wspaniałe wspomnienia z ludźmi którzy w tamtych czasach poszliby w ogień jeden za drugiego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -