Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Macie rację były też ciemne strony,ale nie pamiętam tylu morderstw,i jeszcze wiele innych rzeczy,z którymi się teraz spotykam.Były gościu aborcje legalne,ale czy teraz ich nie ma??

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          To niech nie mówią,że w ich super czasach dziewczyny to były super dziewice orleańskie.Czasy zawsze są takie same,tylko my widzimy i pamiętamy je inaczej.

                          Zawsze będą biedni i zawsze będą bogaci,głupi i mądrzy piękni i tacy sobie,niezależnie od systemu czy wieku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Nie wierzę, że ktoś nie widzi zmian na gorsze w zachowaniach ludzi, nawet jak nie zna tamtych czasów z autopsji,to nie żyje na innej planecie i chyba cokolwiek mu się o uszy obiło o tamtych czasach , nie tylko o kartkach, komunie, itp. To nie przesada, że ludziom w moim wieku włosy stają na głowie, jak widzą zachowanie młodzieży a nawet dzieci na ulicach ,w szkołach, w domach , w stosunku do osób starszych , zwierząt. Codziennie w mediach można usłyszeć o zwyrodnialcach,zobaczyć naćpanych lub pijanych nastolatków, których ludzie najbardziej się obawiają.Niech nikt nie próbuje mi wmówić, że kiedyś było tak samo,tylko "władze to ukrywały", już pisałam , że kiedyś bez obaw mogłam chodzić po ostrowieckich ulicach w nocy , a czy dzisiaj jakaś młoda kobieta może się odważyć? Poza tym, w tamtych czasach, tylko ten kto nie chciał, to nie pracował, a dzisiaj? Być może, że brak zajęcia i pieniędzy jest główną przyczyną demoralizacji ludzi, ale czy jedyną?

                          Urszula
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Ależ oczywiście, że może iść ulicami nocą. Nikogo nie ma to jej nikt krzywdy nie zrobi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 145

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          może wrócimy do miłych wspomnień,dość tego współczesnego syfu,pamiętacie piosenkę-dziewczyna o perłowych włosach?

                          Gość_polo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Byłam na koncercie Omegi w Hali Wisły, bodajże w 1973r. Szał.....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 140

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Ale niebyło takiego bandyctwa jak teraz i młodziez miała szacunek do starszych a teraz co ?bezstresowe wychowanie wychodzi kiedys tak niebylo byl szacunek dla nauczycieli i innych tu sie mylisz gościu z 17:43teraz niema szacunku dla nikogo niestety tak kiedyś niebyło

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Tak macie rację,lata były słoneczne i gorące,zimy ,mroźne i śnieżne, wiosna tylko dla zakochanych i ta polska złota jesień,najpiękniejsza w świecie.

                          Ludzie znak pokoju na każdym kroku sobie przekazywali,nie było alkoholizmu,rozwodów,marginesu.Nawet więzień nie było.Zwierzaki wśród ludzi hasały wesoło na pierwszego maja,lew nie czynił krzywdy owieczce,a lis kurce.Polska miodem i mlekiem płynęła ,od gór,aż po morze,nad którym tłumy wczasowiczów ,przez dwa miesiące wypoczywały.Pracę miał każdy jaką tylko chciał,chcesz być dyrektorem,proszę bardzo jutro jesteś dyrem.Po prostu sratratatata.

                          Gość_prawda
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Nic dodać, nic ująć. Trafnie podsumowane. Tak właśnie było.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          trzeba tak robić, żeby i teraz kochać to miasto i być z niego dumnym

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          stare dobre czasy,towarzystwo spacerowało od poczty do placu wolności,randki umawiane pod pocztą lub pod komisem w rynku,pijalnia piwa na szerokiej,spójnia na Siennieńskiej.W rynku Staromiejska ,w knajpach gwarno ,wesoło ,zakopcone fajkami.Każdego 14- stego danego miesiąca Ostrowiec szalał,matka- huta płaciła wypłaty.Hej co to były za szaleństwa?????.A ile ludzi szło wiaduktem z pracy po 14 stej???.Kino Hutnik ,kino Przodownik trzecie było w Denkowie.Park hutniczy,park miejski jak jeszcze część nowa, za muszlą stanowiła ławeczki i niskie młode drzewka.Gdy się cztery litry podniosło z ławeczki to widać było cały park.Winko za 23 złote wypite na kierkucie lub nad Kamienną...stare dobre czasy.TO SE NE WRATIT !!!

                          Gość_mirecki
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          PIĘKNE TO BYŁY LATA_WSPOMNIENIA PISAĆ DALEJ TYLKO POZOSTAŁO NAM LUDZIE Z TAMTYCH LAT

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 150

                          Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Przebrnąłem. Fajnie się czyta ten wątek.

                          Pozdrawiam

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          faktycznie,że czyta się fajnie,ale to tak jak wpiosence-,,..każde pokolenie ma swój czas.."

                          -nasz właśnie przemija i czy się komuś podoba ,czy nie-tak być musi-chociaż zgadzam się ,że było inaczej ,lepiej,bezpieczniej-ale to chyba tylko zasługa tego,że byliśmy młodzi i szliśmy w życie nie skażeni beznadzieją,jak teraz nasze dzieci-brak pracy,mieszkań,perspektyw-PO,PO,PO--niech żyje wielki DONIU

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Najlepszy wątek w całym forum :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Lata świetności tego miasta :)

                          Gość_A-s
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          I nasze :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiec - kochałem to miasto pod koniec lat 70-tych

                          Kontynuujmy

                          Gość_Polo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -