Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          wszyscy popełniamy błędy........ja go popełniłem w 81 trzeba było wypierdzielić z Polski....a teraz cóż przedemerytka za 700 zł...i czekanie na los opatrzności ile jeszcze latek da.........

                          kost@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          i popatrz Kost,odpowiedziałem Ci,mój post był kilka chwil.Ta czerwona zaraza szybko go usunęła

                          anty
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 20

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          to może zróbmy własne forum bez cenzury. Zacząłem coś powoli robić http://dominik.ostrowiec.pl/

                          Saper
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Powiem Ci Admin... Wstyd mi za Ciebie. Usunąłeś wpis mojego taty, kosta i wiele normalnych wpisów między innymi i mój. Popierasz chamstwo i bałagan. Mówię Ci kolejny raz - Bogiem nie jesteś!!!

                          Człowieku reprezentujesz nasze miasto (Twoja strona) i wszystko co tu jest napisane, powinno być przez Ciebie rozsądnie segregowane. Przecież to nasza wizytówka.

                          Przykro mi to stwierdzić, ale zawiodłam się na Tobie i na klimacie który tu TY robisz przez nieudolne panowanie nad tym co sam stworzyłeś. Dodam, że nicki to ludzie. Ludzie to stronka. Stronka to Twoja praca. Więc szanuj nicki.

                          Wiem, że na burdelach najwięcej zarabia się, ale czy ktoś będzie chciał reklamować się w takim miejscu?

                          evik@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Saper, życzę powodzenia. Mam nadzieje, że jako administrator będziesz normalnie podchodził do normalnych spraw.

                          evik@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Popieram, brak rozsądnej segregacji, posty są usuwane byle jak, powstaje szkocka kratka z p[owyciąganymi nitkami. Jeśli chcesz coś usuwać, usuwaj po uprzednim przeczytaniu całości - wówczas będziesz wiedział, czy usuwając napastnika nie ośmieszacz ofiary, która sie broni. Poza ty, mnoże słyszałeś o prosecie, który właśnie startuje w innym mieści, gdzie 3 największe portale sa pociągnięte do odpowiedzialności za obrażanie osób publicznych? Na prośbę moją i Gosi o przesłanie nam kopii zdjęcia z wózkiem inwalidzkim zareagowałeś BEZCZELNIE, sugerując, że za jasne mamy włosy. Wiesz, że z tym mogę iść na policję, dlatego pozwoliłes koledze na chamstwo i udałes, że nic się nie stało.

                          Wpisy leszcza i Evik nie sadzę, żeby były na tyle kontrowersyjne i ostre, żebyś musiał je usuwac. A jesl.i pojawiają się jakieś mocne w wymowie wpisy, to warto się zastanowić, czym to jest spowodowane???

                          Już półtora roku temu mówiliśmy, prosiliśmy, nick to człowiek, człowiek to strona, strona to Admin , ale widocznie bzdurne wątki mają dla Ciebie większą wartość, niz wartościowi ludzie.

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 24

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          jest tu z czatem

                          http://www.ostrowiec-swietokrzyski.com/

                          fenix@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Jestem w szoku co sie tutaj dzieje. Zdaję sobie sprawę,że mamy okres żniw, sianokosów, ale" postokosy " idą pełną parą. Adminie, trochę luzuuuu!!

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 27

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          patrzyłem na www.ostrowiec-swietokrzyski.com jest czat, widzę, że nawet prosty w obsłudze. Może kilka osób by sie umówiło na konkretną godzinę i potestowało?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Widzę, że wątek przetrwał. :))

                          Witaj Adminku.

                          evik@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          anty,gdzie wątek o kwiatkach. Padł? Przecież był taki konkretny i jasny ;)

                          evik@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 30

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          "Ostrowiec - wiocha zabita dechami!"

                          Musiałem tu napisać ponieważ wątek w/w został zablokowany jestem anty przeciw antemu i innym domagającym się usuwania tego wątku chcieliście by nie cenzurowano forum,więc po co go usuwać.Po co usuwać cokolwiek pisać wszystko i o wszystkim tego wielu się domagało i domaga,a więc ADMIN stop jakimkolwiek usuwaniom wypowiedzi wystawiamy przecież sobie świadectwo jacy jesteśmy świadomi co piszemy o kimś! o czymś! aby tylko nie o sobie...i ja do tego się przyznaję też nie pozwoliłem o sobie pisać gdy mnie nazywano ch....m,gejem odwzajemniałem debilem itp.Piszmy opluwajmy sie bo tak jest najłatwiej,piszmy rzeczy nie sprawdzone bo to zwykłe nic nie szkodzące forum. Wystawiajmy sobie wizytówke przecież to wszysko wirtualne tego nie ma jak ktoś napisał w założonym przez siebie wątku.Ilu zrozumie coś z tego?Ilum dotrze do świadomości,że pisząc głupoty tu na forum wyrządzili przykrości innym...ale co tam tego nie ma to internet,tego nie mozna dotknąć................

                          kost@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Kost zgadza sie.

                          Kost i wielu starych na tym forum ma duzo racji. Przydalby sie tu porzadek, ale nie kosztem uzytkownikow.

                          pijak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Oj przydał. Samo forum wygląda jak jeden wielki śmietnik. Wątki nie są podzielone tematycznie. Tu czytamy o mydle, zachwile

                          o wyzwiskach, później o zabójstwie, później o maśle maślanym i tak wychodzi totalna sieczka.

                          Wchodzi ktoś nowy na stronkę i szuka informacji o lekarzu np. pediatrze i ... szuka...szuka...szuka...aż wkurzy się i zakłada kolejny wątek na forum.

                          Forum wygląda jak wielkie wymiociny po jeszcze większej imprezie.

                          evik@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 33

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          KOST, POZWÓL, ŻE DOŁĄCZĘ DO TWOJEJ WALKI Z WIATRAKIEM....TO CO TU NAPISANO, CHYBA MOWI DUZO O TYM, ZE KTOS TU SOBIE NIE RADZI Z MERYTORYCZNYM WIZERUNKIEM STRONY

                          I NIE WYRABIA NA ZAKRETACH W KWESTII USUWAC CZY NIE, CO TU ZROBIC, ZEBY NIE BYLO BALAGANU, NASZE UWAGI NIE SA WAZNE JUZ OD DAWNA,

                          KOST!!!!!!!!!!!!

                          JESTEŚ MURZYNEM - MURZYN ZROBIŁ SWOJE - MUERZYN MOZE ODEJSC, TERAZ NA STRONIE, KTÓRĄ ROZKRECAŁEŚ NIE MOZESZ SIE JUZ BAWIĆ, USTAP POLA INNYM, ONI SIE POPASĄ:) to oczywiście w cudzysłowiu, bo jestes, byłes i będziesz kostem, nie murzynem, ale szacun od Admina Tobie sie jednak nalezy, co by nie powiedziec, starzy uzytkownicy pamietają, jak kiedyś było, jak duzo zmian (bardzo pozytywnych) zostało wprowadzonych po Twojej i innych osób interwencji, po rozmowach i radach wysyłanych do Admina. Ja wysłałam maila dni kilka wstecz, na temat, ze blokuje sie mozliwośc pisania - czegokolwiek, na forum, pod zdj ęciami, najwyraźniej jest jakiś błąd systemu, wczoraj zdarzyło się to znowu, ale tylko na kilku komputerach, nie na kazdym, więc napisałam w watku "szkoła ratownictwa medycznego" co o tym myśle, bo na tamtego maila odpowiedzi nie dostałam i raczej się nie spodziewam:)

                          Odp.: Ostrowiec - wiocha zabita dechami!

                          Był zgłoszony do usunięcia a admin to osrał. Czyli w tym momencie osrywa nas - NAS WSZYSTKICH Z OSTROWCA.

                          Admin pozwalasz już na maksymalne ubliżanie, a blokujesz Kocjusz która Ci to

                          w oczy mówi!!!

                          Zastanawia mnie czy rozliczasz się w skarbówce z tego bagna na które tu pozwalasz. Czas uruchomić znajomości i zająć się tym.

                          Gość info, Wczoraj, 19:18

                          dokładnie tak - CHŁOPIE USUŃ SOBIE TE BŁĘDY, BO BLOKUJESZ PEWNIE NIE TYLKO MNIE, INNYCH TEZ, TO JEST NIE W PORZĄDKU....

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Evik - tak własnie jest, watki powinny być POGRUPOWANE, zeby nowi uzytkownicy mogli łatwiej znaleźć to, czego szukają. I nam tez by było z tym latwiej. Wszystkie pierdoły w dziale of topic, reszta - dotyczaca mista w dziale miasto i jego sprawy, inne - dotyczace strony i uzytkowników - w dziale dotyczace portalu, mozna, na prawdę mozna! Strona jest bardzo ładna graficznie, ciekawa, na serio, mało jest takich stron, ale gubi nas ten bajzel z wątkami, których czesto sie nie da potem odnaleźc.

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          A ja mam pytanie.Otóż ciekawi mnie czemu Admin nie wypowiada sie w ogóle na forum.Kiedys było Go widac- teraz jakby zapadł sie pod ziemię.

                          zenka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Kto jest głównym zarządcą tej stronki?

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -