Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PSP nr 14 - opinie

Ilość postów: 116 | Odsłon: 14846 | Najnowszy post
  • PSP nr 14 - opinie

    Mam dzieciaka, który we wrześniu rozpocznie naukę. Jak jest w szkole podstawowej nr 14 na Stawkach? Jak atmosfera? Jacy nauczyciele?

    Gość_Konrad
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: PSP nr 14 - opinie

      witam Konradzie. powiem Ci tyle: Lepszej szkoły nie znajdziesz! Sala multimedialna wyposażona w tablicę interaktywną, duża hala, wysoki poziom nauczana i wiele innych! Polecam!

      Gość_proxy
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PSP nr 14 - opinie

        ja chodzilam do 14 superszkola mili nauczyciele poziom jest wysoki ale to dobrze najlepsza szkola w miescie

        Gość_haha:)
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          Proponuję przejść się tam i popatrzeć na małolatów palących wokół szkoły. Za blokiem pod szkołą zawsze stoi tłumek a chmura dymu prawie ich zasłania. W samej szkole też na korytarzu palących gimnazjalnych małolatów spotkasz. Nikt im uwagi nie zwraca- pełny luz.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PSP nr 14 - opinie

            Ja chodzę do tej szkoły i jeszcze nigdy na korytarzu palących ,,matołów" nie widziałam a szkoła jest supcio mili nauczyciele i po prostu miła atmosfera dla każdego dzieciaka.:*

            Gość_szóstoklasista
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PSP nr 14 - opinie

              Ja w tej szkole czuje się dobrze i ja polecam najlepsza szkoła w Ostrowcu Świetokrzyskim

              Gość_szóstoklasista
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: PSP nr 14 - opinie

          Podobno dobrze było kiedyś za innej dyrekcji. Nie wszyscy są mili i kompetentni , pełen luz dla nauczycieli a problemy pod dywan...ale w klasach 1-3 najczęściej wszędzie jest ok a potem zaczynaja się schody.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PSP nr 14 - opinie

            Dokładnie- jak dyrektorka była Pastuszkowa było bardzo dobrze. Rodzice mogli ze wszystkim sie zwrócić i zawsze byli potraktowani serio. Jak samochody podjeżdżały pod same schody to Pastuszkowa na prośbe rodziców zdecydowała o postawieniu donic, żeby było bezpieczniej. Teraz samochody nieraz zastawiają całe schody, a dzieciaki nie maja jak zejść.

            Płytki na schodach sa tak śliskie, że nieraz dzieciaki z nich spadały. Zgłaszane to było przez rodziców i nic- chociażby trawkę tam położyli . Szkoła przyjmuje dzieciaki do klas integracyjnych, a wcale nie jest do tego przystosowana.

            Dzieci tłuką się przed szkołą, a kamery monitoruja parking.

            Na oceny z zachowania dzieciaki "zarabiają" przynoszeniem nakrętek, ręczników, kwiatków, gąbek, mydła itp. Nie wazne jak sie sprawuje- wazne ile naznosiło z domu i ile za to ma punktów. Masz pytania?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PSP nr 14 - opinie

              Straszny moloch ja mimo iz jestem ze stawek daję córkę do PSP nr 5 mała szkoła miła atmosfera no i brak chuligaństwa z gimnazjum

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                Do osoby z godziny 11.43.Znam od środka obydwie szkoly i 5 i 14 nie umialabym jednoznacznie stwierdzić ktora jest lepsza .Natomiast nie pisz że 5 jest małą szkołą bo wielkością nie odbiega od 14.

                Gość_zuza
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

                Odp.: PSP nr 14 - opinie

                zgadzam się z opinia. PSP nr 5 to fajna i bezpieczna szkoła. Nie ma gimnazjalistów. Super nauczyciele..

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

              Odp.: PSP nr 14 - opinie

              Nauczyciele są w porządku- szwankuje zarządzanie.

              Bardzo mi sie nie spodobało jak w tamtym roku w kablówce pokazali materiał, w którym ta szkoła opowiada o tym na co chorują dzieci w jej klasach integracyjnych. To powinno być tajne, a tu podali do publicznej wiadomości...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                Ta cała integracja w szkole to fikcja. Moje dziecko chodziło do przedszkola integracyjnego na Słonku, to przynajmniej wiedziałam, że w danym dniu będzie miało zajęcia indywidualne z terapeutą zgodnie z planem lekcji, a resztę czasu spędzi z dziećmi zdrowymi w grupie. A tu lekcje indywidualne są albo nie, jak nie ma terapeutki to dzieciak zostaje sam na korytarzu i nikogo to nie obchodzi. Jest taki jeden chłopiec chory, chyba już w 6 klasie, dzieci śmieją się z niego a on reaguje agresją. Przecież z takim uczniem powinien być opiekun oprzez cały czas, również na przerwach. Ale chyba tak naprawdę to nie zależy od dyrekcji, bo ona mówi że miasto nie daje etatów.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                  To niech sie postara.

                  Gość_asik
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

            Odp.: PSP nr 14 - opinie

            Zgodzę się w 100%

            Gość_Gośka
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: PSP nr 14 - opinie

      Chodziłam do "czternastki", chodzi moja siostra - jak dla mnie jak najbardziej ok. A że chuligaństwo to nic się na to nie poradzi, że jest to ZESPÓŁ szkół, czyli podstawówka i gimnazjum. Gimnazjaliści to taki wiek i ,wbrew powszechnemu przekonaniu, nauczyciele nie mają zbyt dużo do powiedzenia.

      Gość_kanapka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PSP nr 14 - opinie

        Ja uważam ,że mamy takie czas gdzie zagrożenia czają się z wielu stron. Najważniejsze ,żeby dziecko uczyć dobrych wyborów i poświęcać mu tyle czasu ile potrzeba. Czy w 14 czy w 5 nasze dziecko może natrafić na różnych ludzi i zagrożenia ... Nie szukałabym odpowiedzi na takie pytania na forum ...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          W 14 jest bardzo wysoki poziom nauczania i wielu bardzo dobrych nauczycieli. Jest chuligaństwo gimnazjalistów, ale tez bardzo dobre wyniki nauczania. Jak chcesz, żeby Twoje dziecko biło na głowę wiedzą uczniów innych szkół to tylko 14!

          Tutaj uczą się najlepsi !

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę