Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PSP nr 14 - opinie

Ilość postów: 116 | Odsłon: 14848 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
          • Odp.: PSP nr 14 - opinie

            ... ale jak ktoś chce się uczyć to poradzi sobie w każdej szkole- w tej jest za dużo problemów i za dużo spraw zamiata się pod dywan.

            Jeśli ktoś miałby posyłać tam dziecko, to musi wiedzieć, że dzieciak będzie miał zawsze pod górkę.Chuligaństwo jest wszędzie, ale trzeba chcieć i umieć sobie z tym poradzić. Tutaj ewidentnie sobie nie radzą. Nie polecam.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PSP nr 14 - opinie

              Podobno legalne jest nauczanie w domu. Uczysz sam, a w szkole dziecko zdaje tylko egzaminy z poszczególnych partii materiałów. Info w Kuratoriach Oświaty

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                moj syn chodzi do 14 jest w 2 klasie co prawda gimnazjum i nie narzekam a do podstawówki chodził do 5 i nie była to szkoła marzen . niestety moj drugi syn tez jest w 5 i z byle powodu np zapomniał zeszytu bylam wzywana do szkoły. szkola 14 ma swoj poziom, mam porownanie i polecam rodzicom ta szkole.

                Gość_aga:)
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                  Najlepsza szkoła pod słońcem. Ci co mówią, że piątka jest największa i w ogóle, że wszyscy palą to ŚCIEMA.Szkoła jest duża, ładna i panuje tam miła atmosfera wiem, bo chodzę tam 6 lat. ;)

                  Gość_anonim
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    Popieram!!! Super szkoła. Ktoś napisał, że palą! Głupoty. Na pewno nie na terenie szkoły czy boisku , gdy szkoła jest otwarta. A co rodzic nie czuje palącego dziecka, tylko znów wina szkoły? Sama mam dzieci w psp 14 i pg 4. Przechodziłam też poprzednią dyrekcję i ... Uważam, że właśnie teraz jest super, bo ważna jest nauka a nie piękne obrazeczki na korytarzykach. Kładziny jest nacisk na na rozwój dzieci. Teraz prawie w każdej klasie jest komputer, w kilku tablica multimedialna, działą platforma Edukacyjna "Librus". XXI wiek, a że komuś coś się na podoba jest stare przysłowie. Jeszcze się taki nie urodził , co wszystkim by dogodził! Dzięki klasm integracyjnym wszyscy uczą sie tolerancji. A do mamy której nie podoba się brak zajęć. Zajęcia są te na które ktoś wyżej daje kasę. Marzy mi się logopeda dla mojego dziecka, ale nie ma odpowiednich papierów, więc czy to wina nauczycielki , dyrekcji? Nie jakiś wytycznych.

                    P>S> Piszę tak dużo, bo mam dość czytania samych plusów o psp 1 i pg 1. Tylko spójrzmy czyje dzieci tam chodzą? U nas wieszość to dzieci robotnicze lub średnia klasa a tam lekarzy, prawników, kierowników czegoś tam, a wcale tak nie odbiegamy od nich.

                    Gość_Zadowolona mama
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                      dośc reklamy, mozna zaryzykować, a nie pożałujesz..no i pokażcie palącego malolata NA KORYTARZU..POWODZENIA W SZUKANIU..INNYCH GŁUPOT..

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                        do zadowolonej mamusi:)18.09,która ,,napisała" tak dużo-a może boimy się dobrych szkół czyliPSP1iPG1.Powodzenia:)

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Najlepsze jest to,ze te zarzuty są do postów sprzed roku ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          No tak czyta się temat , odpowiedzi a są jeszcze daty. No cóż w naszym Ostrowcu zawsze wszystko jest aktualne. Zobacz ile postów o knajpach, orkiestrach na wesele itd, itp

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 25

                          Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Myślę, że nikt się nie boi, bo i czego. Piszmy prawdę, bo najgorsze to jest wypisywanie głupot. Nie ma szkoły idealnej i wszędzie można się czegoś lub kogoś czepić. A czego się bać? Nie rozumiem powyższego postu. Czy już nie można napisać swojej opinii. Przecież nikt twoich szkół nie obraził, czytaj ze zrozumieniem 20.27.

                          Gość_a
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          14 jest po prostu dobra.. i tyle.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Teraz w kazdej szkole jest stanowisko multimedialne. W 14 jest gimnazium i strach o ma dzieci.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Ale w tej szkole jest tyle stanowisk multimedialnych jak w niewielu innych. moje dzieci zawsze chwalą tą szkołę, chodziły do 14, a potem do do gimnazjum i bardzo były zadowolone, ja też. Profesjonalizm nauczycieli, ciekawe lekcje, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, indywidualne podejście do ucznia - nigdy w życiu nie dałabym mojego dziecka do gimnazjum nr 3, choć bliżej - moloch, anonimowość, brak zainteresowania problemami ucznia,chuligaństwo.

                          ruda3
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 33

                          Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Gimnazjaliści nie spotykają się praktycznie z "Maluchami" Są oddzielne pawilony. Jest naprawdę bezpiecznie i fajna atmosfera. Polecam 14!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 35

                          Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Ale w PSP 14 stanowisko multimedialne jest w każdej klasie zarówno w podstawówce jak i w gimnazjum. Każda klasa ma komputer, projektor, dostęp do internetu. Nie ma takiej innej szkoły w Ostrowcu i daleko szukać w powiecie. A strach o dzieci jest zawsze - był i będzie. Jeśli rodzic mądrze wychowuje dziecko, to i ono mądrze potrafi się zachować.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                Odp.: PSP nr 14 - opinie

                "Chuligaństwo"- bardzo mocno powiedziane i myślę, że przesadzone. "14" i PG 4 skończyli moi dwaj synowie. Naprawdę polecam!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

              Odp.: PSP nr 14 - opinie

              a wcale że PSP 14 jest najlepszą szkołą

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

      Odp.: PSP nr 14 - opinie

      Ja się w tej szkole uczyłam. Dziś mam 18 lat i spokojnie mogę powiedzieć, że wyrosłam na dobrego człowieka, bez nałogów ( nie palę, nie piję, nie jaram ). Spędziłam w tej szkole dobrych parę lat. Podstawówka 1-3 potem 4-6 i gimnazjum. Jak najbardziej polecam tą szkołę. Dobrze kształcą, nauczyciele mili. I owszem, przez tyle lat nie raz, nie dwa spotykałam moich rówieśników "na dymku" pod blokiem, ale to byli gimnazjaliści, a nie jak niektórzy pisali maluszki pośród gimnazjalistów. Zresztą ja myślę, że to jest też kwestia wychowania, bo tych palących wcale nie było nigdy aż tak dużo ( choć lepiej, aby nie było wogóle ). Reasumując: polecam PSP14, gdyż jest to szkoła godna polecania i mówię to jako obsolwentka. Nigdy bym nie zamieniła tej szkoły na inną. Związanych jest z nią większość moich wspomnień, a należą one do tych najlepszych ;)

      Gość_PaulinaK
      Zgłoś
      Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę