Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PSP nr 14 - opinie

Ilość postów: 116 | Odsłon: 14849 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          no i normalna..bez zbędnych słow.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

        Odp.: PSP nr 14 - opinie

        uważaj aby twoje dziecko nie trailo na jolante niedziele ta kobieta lubi ale nie wszystkie dzieci a te których nie lubi dreczy psychicznie uwaga

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          ja właśnie przepisałam dziecko do klasy pani Niedzieli bo poszła tam prawie cała jej zerówka .Też chodziłam do tej szkoły ale pani Niedzieli nie pamiętam, wygląda na sympatyczną i miłą kobietę jak z nią rozmawiałam i myślę że taka będzie .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

          Odp.: PSP nr 14 - opinie

          Coś świadectwo się nie spodobało? Gościu z 19:22 pamiętaj że takim wpisem możesz wiele szkody zrobić również sobie. Jeśli ci coś nie pasowało to są przełożeni, którym takie sprawy się zgłasza i wyjaśnia. Myślę, że powinna cię podać o pomówienie, bo nawet jeśli nie czyta forum, to ktoś jej przekaże. Znaleźć cie nie będzie trudno. Najpierw uderz się sam/a w pierś i zastanów czy wszystko zrobiłeś dla swego dziecka jak należy, czy rzeczywiście twoje dziecko mówi cie zawsze prawdę itd ...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

        Odp.: PSP nr 14 - opinie

        super

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          A jaka atmosfera jest w 1 a jaka w 3. Może w 4 lepsza. Nie na pewno 5 a może 7 itd itp. Po diabła odgrzewać stare wątki? Jedne osoby będą chwalić, inne ganić. Ja wiem tylko tyle, że każda "szkoła" chce dla swoich uczniów najlepiej, chce nauczyć. Ale można dużo chcieć, ale dużo zależy od dzieci i rodziców. Trzeba czasem spojrzeć na sprawy z pewnym dystansem i nie wymagać gruszek na wierzbie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

        Odp.: PSP nr 14 - opinie

        Chodzę do 14 a przy drzwiach stoi strażnik miejski i pilnuje aby nikt nie wychodził miła atmosfera .

        Gość_Uczeń
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

          Szkoła moloch ....przepisałam obydwoje dzieci do szkół społecznych bo inny świat , szczególnie dla małych dzieci .Szkoła ta mało proponuje jeśli chodzi o nauczanie pozaprogramowe . W społecznej są zajęcia wszelkiego rodzaju , gotowania, teatralne , harcerstwo i wiele innych .Mała szkoła zawsze będzie przyjaźniejsza dla dziecka , nie wspomnę o mieszaniu się z gimnazjalistami , ubiory dziewczynek , fryzury paznokcie i słownictwo jakiego używali gdy odbuerałam dzieci ...włos na głowie się jeżył. Nauczyciele bardzo różni ...generalnie mało fajnych i oddanych dzieciom , pewnie wynika to z karty nauczyciela na bazie której pracują w odróżnieniu do nauczyciel szkół społecznych którzy po prostu muszą się starać w ramach 40 godzinnego tygodnia pracy .

          Gość_Monah
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PSP nr 14 - opinie

            Zastanawiam się jak to jest ze uczniowie psp14 co przerwa wychodzą za blok obok szkoły dzień w dzień na papierosa. Czemu panie wozne wypuszczają za teren szkoły. Czemu dyrekcja się tym nie zajmie? Przecież to osoby nieletnie. Może jak się tym zajmie np uwaga tvn to wtedy ktoś szybciutko się tym zajmie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PSP nr 14 - opinie

              udają że nie wiedzą po co?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                Pod Thm na Rondzie jest to samo. Palą takie smrody,że aż przykro patrzeć....

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                  technikum ,a nie podstawówka

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    Ok ale tam też uczą się niepełnoletni.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

              Odp.: PSP nr 14 - opinie

              Dziwię się że rodzice pozwalają na palenie dziecku w podstawówce. A na pewno wiedzą bo to z daleka czuć ten smród papierosów. Nawet jak rodzice pala to czy nie przeszkadza im to że ich dziecko pali w podstawówce?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                Pewnie w domu nie palą tylko pod szkołą. Dziwne, że nie ma żadnej kontroli.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                  Nauczyciel przyłapuje ucznia na paleniu. I co dalej? Pogadanka z pedagogiem szkolnym? Próba wezwania rodziców, którzy prawdopodobnie sami palą? Jakie szkoła ma realne narzędzia do dyscyplinowania palących uczniów? Słyszał ktoś o usunięciu ucznia ze szkoły za łamanie regulaminu?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    Nie znam przepisów ale np jakby dało radę to nagane za palenenie w czasie obecności w szkole i opuszczanie budynku szkoły w czasie zajęć-przerwy. I ze 2 nagany za palenie i wyjazd ze szkoły. Bo kto to widział żeby uczeń 5 6 7 8 klasy wychodził na legalu co przerwa na papieroska?!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

                    Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    A później się każdy dziwi że taka młodzież. Jak ona może wszystko. Nawet palić w podstawówce bo dyrekcja na pewno wie. Trochę dyscypliny powprowadzac do szkół.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    WarszawaRemont.com
    Branża: Remonty
    Dodaj firmę