Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PSP nr 14 - opinie

Ilość postów: 116 | Odsłon: 14847 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                  • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    Do Gościa z 09.55

                    To, że uczniom można wszystko, to wina systemu, nie przyzwolenie dyrekcji czy nauczycieli. Oni niewiele mogą. Zażalenia musimy kierować gdzie indziej, do ministerstwa, kochani rodzice. Dlatego ja tłumaczę mojemu synowi w nieskończoność, co jest dobre, a co złe,żeby umiał zachować się w sytuacjach, kiedy jest narażony na namowy kolegów, żeby zapalił, itp. Polecam tę metodę

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

                  Odp.: PSP nr 14 - opinie

                  Jak się uwaga tvn zainteresuje to na momencie będzie szkoła wiedziała co z takimi uczniami zrobić. Czy pogadanki z rodzicami pedagogami itd

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                    Nie strasz szkoly uwagą tvn tylko sobie dzieciaka wychowaj bo szkoła-nauczyciele dyrektor nie kaze mu palić

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                      Skończyłem szkolę podstawową lata temu. I też wychodzilismy popalać poza budynek lub robiliśmy to w łazienkach. W tamtych czasach, jak nauczyciel nas przyłapał, byli wzywani rodzice, a my dostawalismy "po łapach" i uwagi. Mimo to, nadal palilismy. Tego młodzieńczego procederu nie zlikwiduje się. A uwagę do takich pierdół wzywać, może tylko ktoś niespełna rozumu, który życie zna tylko z internetu.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

                      Odp.: PSP nr 14 - opinie

                      Kiedyś był taki reportaż. Zobaczymy jak ci dziecko wyjdzie na papieroska poza teren szkoły w czasie przerwy i odpukać coś mu się stanie. Pobija go czy co innego albo jak chodzą w czasie przerwy do sklepu marketu obok szkoły i pod samochód niech wpadnie ciekawe co wtedy powiesz. Bo rękę sobie daje uciąć że wtedy polecisz do dyrekcji z pretensjami czemu wyszedł w przerwę np do biedronki czemu został wypuszczony poza teren szkolym

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

                      Odp.: PSP nr 14 - opinie

                      No masz racje szkoła nie każe nikomu palić. Ale kto wypuszcza ucznia w przerwę na papieroska bez kurtki w butach szkolnych?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                        20:04,ale jak taki synuń czy córeczka poskarżą się w domu mamusi, że nie pozwolono im wyjść do sklepu po bułeczkę, to wtedy roszczeniowa mamusia ma pretensje do szkoły, że jej biedne dzieciątko musiało siedzieć na lekcjach głodnym. Nastały chore, dziwne czasy.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 63

                      Odp.: PSP nr 14 - opinie

                      Dzisiaj uczeń (nawet i nieletni) moze wszystko pić palić. Wkładać kosz na smieci na głowę nauczycielowi. Wycierac twarz nauczyciela gąbka. Przeklinać zemścić na lekcji nagrywać wszystko telefonem, bez stresowe wychowanie.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                        A mnie najbardziej zastanawia to, że im gorzej wykształcony rodzic, tym większe pretensje do szkoły. Zaobserwowałam ten fakt na wywiadówkach. Mamy nie potrafiące poprawnie sklecić zdania, miały zawsze najwięcej uwag negatywnych. Trochę pokory i obiektywnej samooceny. Doceńcie ludzi, którzy z troską zajmują się Waszymi dziećmi. A od palenia odzwyczajcie ich sami dobrym przykładem. Pozdrawiam i życzę rozsądku :)

                        Gość_Ania
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          21:52 i zaraz poleci hejt w Twoją stronę....wielkie odliczanie, 3,2,1 ...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Trudno... Uważam się za rozsądną matkę, nie mam większych problemów z córką, bo dużo rozmawiamy. Zachęcam Ją do czytania, rozmawiamy o wszystkim, szkoła to numer 1 w naszych rozmowach, ogólnie jest zadowolona, chwali nauczycieli, bierze udział w konkursach. Jest mądra. Nie ulega złym wpływom i to mnie cieszy. Naprawdę polecam innym rodzicom tę metodę - rozmawiać z dzieckiem. Nie będzie problemów.

                          Gość_Ania
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Ania 21.52 wczoraj- super

                          Gość_Etka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Mam takie same obserwacje, najbardziej narzekają te co szkoły nie mają.Stoja takie pod szkołą czekaja na bachora z wózkiem,faja w zębach i komórką przy uchu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          11:37 po stylu wypowiedzi widać, że razem z nimi się kształciłaś.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Czujna z cb mamuśka, idź lepiej po swoją pociechę, wcześniej ,trzeba zapalić że dwie fajki, fejsa przejrzeć...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Nie każdy ma fb i pali jak ty i koleżanki że szkolnej ławy, które tu obgadujesz. A moje dzieci kończą już studia. Zapał sobie to troszkę cię może uspokoi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 74

                          Odp.: PSP nr 14 - opinie

                          Też to zauważyłem. Masz rację.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 75

      Odp.: PSP nr 14 - opinie

      Dlaczego uczniowie wychodzą co przerwa na papieroska pod blok 49 lub 21?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę