Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

Ilość postów: 38 | Odsłon: 7688 | Najnowszy post
  • Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

    płacić czy nie płacić? a jak płacić to kiedy?

    acha
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

      Jedno zero nie za dużo?

      Bosman
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

        Ja dostałam 50 zł i zapłaciłam. nie było wyjścia, jak nie zapłacisz, będa Cie scigac, naliczą odsetki i tak dalej i tak dalej. Zapłac, mozesz napisac podanie o zmniejszenie mandatu albo rozłożenie na raty. Może to coś da? A swoją droga 500 zł to dużo......duży mandat Ci dali.

        Kocjusz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

          To mnie chłop o mało nie rozjechał na pasach i dostała 300 zł a ty 500 za przejście nie na pasach?????gdzie tu sprawiedliwość?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

            cos mi tu nie gra poniewaz jest to stale 100 zl

            Gość_malo
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

              policja czy straż miejska?

              Gość_jajko
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                Policja ;) Bardzo często stoją ostatnio stoją na parkingu pod Billa i łapią bo tam dużo osób przechodzi w niedozwolonych miejscach..

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                  Tak dużo, bo to były "pieski", a nie policjanci. Aż żal ,że dałeś się zwierzakom ukarać ;) A tak serio, co to za kultura, żeby tak nazywać służby. Świat schodzi na psy...i nie chodzi tu o policjantów.

                  Gość_rena
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                    nie plac,odwolaj sie.Czy ta psiarnia nie rozumie ,ze 500 zl to dla wielu ludzi polowa wyplaty miesiecznej?Psiarnia z Beverly Hills,psia jego mac.Nie dosc ,ze zyja na nasz koszt ,to jeszcze w dupach im sie przewraca.Niech jeden z drugim zarobi uczciwie te 500 zl ,to sie zastanowi zanim komus wlepi taka sume.Mnie tez dowalili 500 ale za predkosc ,zaplacilem i dalej sobie jezdze powyzej normy.A co? Stac mnie.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                      Jeśli już zapłacić trzeba, a nie masz takiej kasy na raz to płać przelewem internetowym po 100 miesięcznie i nic Ci nie zrobią, a łatwiej będzie ogarnąć budżet domowy. Sami policjanci mi tak doradzali i tak zrobiłem. Komornik przychodzi idealnie po pół roku. Pozdrówka

                      Gość_Rio
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

                      Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                      a ty prowokatorze :) 20.55 jeździj sobie powyżej normy - stac cie na rehabilitanta i łózko ortopedyczne po wypadku, w którym zostaniesz kaleka :) hehe

                      Kocjusz
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                        Kocjuszu ,mam takie auto ,ze sie wypadku nie boje i wbrew twoim pragnieniom ,kaleka nie zostane.I jeszcze raz powtarzam-nie plac.A jakie psiska bezczelne!Poradzily psiny ,by placic przez internet.A to wuje do potegi

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          dawaj w łapę i nie gadaj!

                          obiektywna
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 21

                          Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          a mnie tez bedziesz leczyl jak mnie rozjedziesz?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 29

                          Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          człowieku chyba że czołgiem jezdzisz masakra ale masz kolo rozumowanie aż żal dup.... sciska

                          Gość_anduro
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          to ze nie wlecze sie 50 na godzine wcale nie znaczy ze komus cos zrobi ostatnio stary dziad jechal 50 na godzine ale mial refleks taki ze na zakrecie przywali w bok jadacego z przeciwka i co z tego ze jechal 50 dobrze ze przywalil w ten samochod z przeciwka bo za nim szli po chodniku ludzie i co?????Wiadomo ze nikt nie jedzi 50 nawet Policja wiec nakladanie mandatu za przekroczenia to troszke taka ironia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          czyli Twoim zdaniem obojetnie z jaka predkoscia jedzie-jak ma sie rozwalic to i z 50km/h czy z 200sie rozwali?tak?ale uwierz efekt koncowy jak ktos najedzie na ciebie za tak roznymi predkosciami jest tez inny.wielu przywitalo sw.Piotra.

                          pusty smiech mnie ogarnia jak czytam ze mandat za przekroczenie to "ironia losu".

                          popatrz na statystyki, najwiekszy wskaznik zabitych.clae pobocza wiekszych drog sa uslane krzyzami i zniczami.

                          madrale.

                          zasadniczo ok-chcesz sie zabic czy poigrac z losem-a jezdzij jak chcesz.niestety nikt nie daje gwarancji ze bedziesz jedynym zabitym.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 34

                          Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          a ty prowokatorze :) 20.55 jeździj sobie powyżej normy - stac cie na rehabilitanta i łózko ortopedyczne po wypadku, w którym zostaniesz kaleka :) hehe

                          Kocjusz, 2010-03-19, 22:43, odpowiedz

                          Dodanie odpowiedzi oznacza akceptację Zasad Forum.Podpis:

                          Odp.: Pieski wlepiły mi mandat 500 zł za przejście obok pasów

                          Kocjuszu ,mam takie auto ,ze sie wypadku nie boje i wbrew twoim pragnieniom ,kaleka nie zostane.I jeszcze raz powtarzam-nie plac.A jakie psiska bezczelne!Poradzily psiny ,by placic przez internet.A to wuje do potegi

                          masz takie auto, ze się wypadku nie boisz...hmmm, pogadaj moze z dobrymi kierwocami, nawet Hołdek ci powie - nie bądx nigdy zbyt pewien, zwłaszcza na polskich drogach. A że masz duże auto i małe..... :) poczucie własnej no wiesz czego, to ja wiem, bo własnie to napisałes - JA JESTEM MACHO, NIECH KOBIETY MI WYBACZA :)

                          Kolego - nie sam mozesz zostac kaleke, ale mozesz potrącic kogos, kogos unieszczęsliwić, możesz kogos zabic, jak wypadniesz z trasy, możesz byc przyczyna tragedii jakiej nie życze nikomu, nawet jednostkom tak durnym, które z załozenia klną na policje, klna na cały świat, BO MAJA DUŻEGO???? samochoda?

                          idź i mnie nie wkurzaj super madry super menie jeden, NIE ZYCZE CI I MAM PRAGNIEŃ ZEBYŚ ZOSTAŁ KALEKA, napisałam to ironicznie - wikipedia, zobacz, czym jest ironia - ja wiem, czym jest tragedia kalectwa, ty nie wiesz chyba, bo nie miałes okazji opiekowac sie kalką co nie? po co ci taki obowiazek......

                          jestes młody i taki zajefajurski i masz duzego samochodzika.....

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę