Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Proszę o pomoc

Ilość postów: 5 | Odsłon: 1189 | Najnowszy post
  • Proszę o pomoc

    Witam.w pralce candy mam zablokowany beben- podczas wirowania cos strzelilo i teraz beben nie da sie ruszyc a dozownik proszku jest uszkodzony, otwarły się drzwiczki w trakcie ostatniego wirowania. Jestem pewny na 100% ze były dobrze zamknięte. Male bylo obroty przy wirowaniu, i połowę wsadu. Pralka do wyrzucenia. Na necie znalazłem ten sam przypadek ale gość miał gwarancję i mu ją wymienili na nową. J nie mam gwarancji i co mam z tym problemem zrobić. Serwis sie wypiera żeby był to jakiś bubel pralki. czy reklamacja cos takiego uwzgledni,czy pozostaje tylko pomoc fachowca a jesli tak to jakie sa tego ewentualne koszty?!prosze o pomoc!!! Wynajmuję mieszkanie i sprzęt dopiero 3 miesiące i to mi się przydarzylo. Teraz wlasciciel sugeruje mi kupić pralke. Poradźcie cos.

    Gość_Rafał
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Proszę o pomoc

      607-495-467 serwis naprawy pralek, zapytaj, moze ci pomogą

      Gość_krzychu
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Proszę o pomoc

        dzwoniłem tylko kazdy serwis wmawia ze jest to tylko wina uzytkownika bo nie domknął drzwiczek. A jest to fizycznie nia możliwe.

        Gość_Rafał
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Proszę o pomoc

          Przyjdzie ktoś do ciebie, to obejrzy pralkę. Zadzwoń pod ten nr który ci podałem.Pewnie ci bęben urwało, jeżeli tak , to lepiej opłaca się kupić nową niż tą naprawiać.

          Gość_krzychu
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Proszę o pomoc

            napewno sie drzwiczki otwarły bo był fachowiec. Nie warto naprawiać. Ale nie mogę udowodnić serwisowi ze trafiają się im niesprawne pralki, a ja mam teraz za to zaplacic

            Gość_Rafał
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę