Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Przedszkole nr 16 na Pułankach

Ilość postów: 66 | Odsłon: 26196 | Najnowszy post
  • Przedszkole nr 16 na Pułankach

    Kochani, powiedzcie czy Wasze "bejbusie" chodzą do tego przedszkola?, jaka jest Wasza (rodziców) opinia na jego temat?, jak jest ze spacerami, ze spaniem, z kuchnią, cierpliwością Pań i ogólnie?. Zgóry dziękuję.

    Gość_żaba
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

      a tak wogóle jakie przedszkola polecacie? jakie ceny?jakie zajęcia dodatkowe są w nich?czy np.można zapisać dziecko w styczniu?

      Gość_matka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

        o słusznie, też o tym myślałam, czy można dziecko zapisac w styczniu-lutym?

        Gość_żaba
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

        Drogie mamy.Nie znam przedszkola Nr 16,ale polecam przedszkole Nr 7 na os.Słonecznym.Mój "bejbuś" chodzi tam drugi rok i nie mam powodów do narzekań.Przedszkole dostosowało się do moich zaleceń w sprawie pożywienia(moja pociecha ma alergię pokarmową i bardzo restrykcyjną dietę) nie robili z tym żadnego problemu, z tego co słyszałam nie wszystkie placówki podchodzą do tego bezproblemowo.

        Jeśli chodzi o ceny-dotychczas stała opłata wynosiła 117zł + opłata za wyżywienie chyba 4,30zł za dzień.

        Zajęcia dodatkowe są różne:taniec towarzyski,karate,jęz.angielski,rytmika-płatne 3-4zł za jedno zajęcie.

        Zapisy do przedszkoli na rok 2009/2010 są do końca kwietnia,więc możecie już iść z dzieckiem na rekonesans,niech zobaczy TO od środka,a Wy dowiecie się szczegółów.

        Gość_mika
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

          http://wiadomosci.onet.pl/1892049,11,item.html

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

            to znów ja, a teraz właściwie chciałam zapytac o przedszkole nr 11, na wspólnej, namieszli mi znajomi w głowie, i słyszałam o tym przedszkolu dobre opinie, co Wy na to?

            Gość_Żaba
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

              potwierdze opinie twoich znajomych,bardzo dobre przedszkole,znam je z doswiadczenia,wykfalifikowana kadra pedagogiczna,nawet niektóre wozne mają wyksztalcenie wyższe pedagogiczne,dziecko jest pod calkowitą opieką nie tylko nauczycielki ale i wożnych,bardzo przemilych i odpowiedzialnych pan,nie sluchaj negatywnych opinii i nie obawiaj sie niczego-wspaniala dyrekcja i nauczycielki i administracja,poznalam to przedszkole od podszewki,pracując tam spory okres,moje dziecko tez tam chodzilo,polecam!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

            Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

            mam 2 dzieci corka chodzi juz do szkoly a synek nadal do 16 to cudowne przedszkole ja mamj z nim kontakt juz w sumie 4 lata i nigdy nie zamienilabym go na inne przemile i kontaqktowe nauczycielki taka sama obsluga domowa atmosfera spacery zabawy nna swiezym powietrzu super kuchnia i wogole naj naj naj polecam wszystkim zapisy od lutego

            Gość_justyna
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

              Justyno, dziekuje Ci, własnie wczoraj byłam, kartę już zapiisy dziecie wzięłam, decyzja zapadla i mysle że nie bedę żalować. pozdr. miłego dnia.

              Gość_Żaba
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przedszkole nr 11 na Wspólnej

                Co myślicie o tym przedszkolu?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

                Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                czy ktoś jeszcze może coś napisać o tym przedszkolu? Czy w grupie 3-latków jest 1 pani czy 2? Mój syn idzie do tego przedszkola od września więc każda opinia mile widziana

                niefajnie
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                  jedna pani jest z dziecmi

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                    Dobrze że nie wybrałaś 11 to przedszkole kiedyś było dobre, panie kóre miały powołanie do tego zawodu odeszły na emeryture,a te które pozostały lub przybyły z zewnątrz niestety nie wszyskie nadają się na przedszkolanki.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                      Też mam taką opinię o 11 , mój syn tam chodził .

                      Gość_krasnal
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                        o rany... nie straszcie

                        moje dziecko tam właśnie od września idzie

                        Rozwińcie swoje wypowiedzi, może dam radę go jeszcze gdzie indziej przepisać.

                        Gość_mami
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          Szczerze polecam przedszkole nr 7!!! Mam w tym przedszkolu córeczkę,sama kiedyś do niego chodziłam,ale to nie porównanie co było kiedyś,a teraz! Przedszkole jest wyremontowane,ale to nie najważniejsze,nowa dyrekcja i panie nauczycielki rewelacja-zawsze uśmiechnięte i nigdy żadnej nie widziałam siedzącej za biurkiem z kubkiem kawy. Polecam! Nie polecam 19 - tam kto chce może odebrać dziecko, nikt nie sprawdza upoważnień,nie pyta, o ile wogóle jest ktoś oprócz dzieci w szatni:(

                          Gość_mama
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          wątek jest zdaje się o przedszkolu nr 16 na Pułankach! a tu same wypowiedzi o 7-ce, 19 i innych.

                          niefajnie
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          Zgadzam się że wątek jest o 16, ale myślę że jeśli ktoś interesuje się przedszkolami to chętnie poczyta też o innych. PP 7 ma najlepszą renomę w Ostrowcu, wystarczy popytać wśród rodziców których dzieci tam chodzą. Pozdrawiam.

                          Gość_mama
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -