Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 55

                          Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          Nie przeszkadzają wam dodatkowe opłaty, bo was na nie stać. ja już zapisałam dzieci do innego przedszkola- bardziej przyjaznego i dzieciom i rodzicom. To, jest nastawione tylko na zysk. Z czego się da, to ściągają pieniądze. A co, ja s***m nimi? Czy widzicie jakieś efekty tej innej niżwszędzie polityki opłatowej w tym przedszkolu??? Sama będąc dzieckiem bawiłam się na tym samym placu zabaw, a minęło już sporo czasu. Nie będę się prześcigać w tym, które przedszkole jest lepsze, które gorsze. Po wizytach w kilku uznałam,ze to najsłabiej wypadło. Czy bedzie w rzeczywistosci tak wspaniale, jak mi się wydaje co do tego, do którego zapisałam swoje dzieci, też nie wiem. Okaże się w trakcie nauki. Na dzień dzisiejszy PP16 nie spełnia moich oczekiwań pod każdym względem. Acha, obiad moje dziecko je w domu o 12-12:30, tak więc na siłę by go nie jadło.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          dla mnie 16 najlepsza i bardzo jestem zadowolona

                          Gość_mamuśka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 57

                          Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          Oczywiście, że mnie stać na przedszkole, po to między innymi pracuję. Być może dla Ciebie wypada to przedszkole najsłabiej, ja nie mam czasu latać po przedszkolach i porównywać, w sumie to ciężko mi sobie wyobrazić kryteria. Wchodzę do sali i widzę, ze tu lepiej uczą, opiekują się dziećmi a i pewnie lepsze obiady? Dla mnie najważniejsze, ze dziecko jest zadowolone, z paniami jest dobry kontakt, a ja mam blisko i nie muszę biegać rano po mieście i odprowadzać dziecka. Dobrze, że jest wybór i każdy wybiera co mu pasuje.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          W okolicach Pułanek jest 4 przedszkola. Nie są na końcu świata :) Nie wiem jak jest w żadnym z tych przedszkoli, ale 16 jako jedyne ma takie dziwne metody naliczania opłat. Głównie to mnie zniechęciło. A panie, jak panie, wszędzie są takie same. Jedne bardziej, drugie mniej lubiane.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

              Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

              Przedszkole jest super . Panie bardzo fajne a co do jedzenia to we wszystkich przedszkolach w całym Ostrowcu jest tak samo czyli pobierają opłatę tak samo

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                Moje dziecko chodziło do przedszkola na os. Słonecznym. Teraz przez przypadek miałam okazję być w przedszkolu na Pułankach i wiecie co? Po obejrzeniu wszystkiego co tam jest, jak wyglada kwestia informacji rodziców, kar i pochwał, zdjęcia dzieci i wyróżnienia i podziekowania.... Tam wszystko jest jak należy. Zaczęłam żałowac, ze mojego dziecka nie zapisałam właśnie tutaj. 16 spodobała mi sie bardzo.

                tycja
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                  A ja nie zapisałabym mojego dziecka do pp16 !!!

                  Gość_31
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                    A ja sie cieszę że właśnie do 16 sie moje dzieciątko dostało :)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                      A ja wręcz przeciwnie :)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                        Co z tym starym placem zabaw na terenie tego przedszkola?

                        Czy ktos sie wreszcie tym zajmie tyle madrych glow pozasiadalo wiec moze jakies propozycje???

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          przedszkole wogóle nie spelnilo moich oczekiwan stary plac zabaw panie zmeczone dziecmi i praca wrecz ciagle nie zadowolone wiem ze sporo rodzicow narzeka szczególnie na kadre drugie dziecko dam napewno do innego przedszkola

                          Gość_alicja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Przedszkole nr 16 na Pułankach

                          Panie są bardzo w porządku. To jest nie prawda, że ciągle niezadowolone, a że czasem są zmęczone to chyba normalne, prawie każdy po pracy jest zmęczony szczególnie po takiej z dziećmi gdzie trzeba mieć masę energii i oczy naokoło głowy. Przedszkole bardzo przytulne, dobre obiadki. Jedyne co mogliby zmienić to stary plac zabaw bo ta farba tak schodzi, że aż na rękach zostaje i skrzypią huśtawki, mimo to polecam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -