Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

Ilość postów: 40 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Lepsze nr 19 na Ogrodach.

    Gość_tola
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    ja osobiscie 21 nie polecam , moje dziecko chodzilo tam rok i zabrałam do innego , na zupełnie innym osiedlu. Brak organizacji , dzieci robią co chcą , panie wyfiokowane tylko siedzą i kawkę piją...

    Gość_Magda
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    tu się zgadzam z przedmówcą w naszej grupie zdarzyła się taka sytuacja,że dziecko wychodząc do domu zawołane przez dyżurnych na dole wyszło z sali nie zauważone dopiero wejście mamy na górę,która chciała coś przekazać pani uświadomiło jej,że tego dziecka nie ma już w sali.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Moje dziecko chodziło tam 6 lat temu i nikomu nie polecam

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_I
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Też nie polecam.Główne zajęcie pracujących tam osób to zbieranie pieniędzy na składki.Zajęcia dodatkowe są nudne moje dziecko na żadne nie chciało chodzić .Drzwi zawsze otwarte do przedszkola może wejść kto chce dziecko odebrać też może każdy.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    tylko nie stawki!

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    przedszkole na słonku polecam.Na Stawkach zdecydowanie nie .Tam najwięcej do powiedzenia maja panie woźne a szczególnie jedna blondyna z lokami ( kierowniczka zamieszania) zawsze ma coś do powiedzenia szkoda tylko że nie w temacie dzieci.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    co do dodatkowych zajęć to popieram książka do angielskiego kupić trzeba a nie zrobione w niej nic,moje dziecko nie lubiło nawet chodzić na te lekcje bo nudno,co do kadry wychowawczej to lizustwo pod każdym względem jak mamusia dobrze włazi w d... to dziecko jest pupilkiem

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym włażeniem... i komu ??? Bez przesady !

    Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i nie powiem, że jestem zachwycona, ale dziecku sie podoba. Mnie niektóre rzeczy się nie podobają i zamierzam je poruszyć na najbliższym spotkaniu.

    Najgorsze wg mnie jest jedzenie, nie wiem który technik żywności/dietetyk układa jadłospis. Nie wiem jak w innych przedszkolach, ale tutaj mam wrażenie, że bez przewry jest to samo: zupa kapuściana/ kapuśniak/, łazanki z cukrem/ łazanki z kapustą, itp

    Wiem, że stawka 4,30 nie jest zbyt wysoka, ale ciekawa jestem jak jest w innych przedszkolach?

    Gość_J.
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Też nie polecam, moja córka chodziła tam 2 lata 5i6-latki i dla niej najszczęśliwszym dniem był ten, w którym opuściła to przedszkole i poszła do szkoły.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Moje dziecko tam chodziło i szczerze mówiąc nie polecam, straszny błagam. Pani dyrektor zainteresowana jedynie sobą i swoją prezencją, woźne w większości straszne i do tego kłamczuchy (oszukują w składkach),jedynym jasnym punkcikiem są maluszki i dwie cudowne panie Ela I Marysia jedyne przedszkolanki z powołaniem. O reszcie szkoda mówić.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    O tak woźne w tym przedszkolu to bojcory pierwsza klasa!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    A pani dyrektor tylko przyjmuje gości i lansuje się Żenada!!!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Oczywiscie, że najwiecej do powiedzenia ma woźna o blond lokach!

    ona to na emeryture. różaniec i za piec a nie wszystkim i wszytskimi sie interesuje!!!!

    szkoda, że sie soba i swoim życiem nie zajmie!

    dużo by tu o niej pisać, ale szkoda słów na takie stare babsko!!

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    W przedszkolu nr 21 bardzo często odbywają się imprezy dla VIP-ów przy bardzo suto zastawionych stołach. My rodzice widujemy czasami urywki w telewizji kablowej. Pytanie z jakich pieniędzy finansowane są te imprezy. Pani Dyrektor lubi występować w blasku fleszy w doborowym towarzystwie, widzimy ją we wszystkich mediach. Tymczasem dzieci nie mają czym i na czym rysować, a sale wyposażone są w stare, popsute zabawki przynoszone często przez samych rodziców. Rodzice przynoszą papier do rysowania, kserówki, pomoce do zajęć i dekoracje do sal, bo przedszkole nie stać. Nieładnie kiedy Dyrektor robi karierę zawodową kosztem dzieci.

    Gość_Rodzic
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    to współczuje dzieciom...ja się wybieram z awanturą do nich bom już czas najwyższy.. nigdy nic nie wiedzą jak sie przyjdzie po dziecko i ma sie sprawę to nikt nic nie wie.. jakiś teatrzyk czy spotkanie to dowiaduję się po fakcie od dziecka oczywiście a potem pretensje Pań do mnie że mnie nigdy nie ma jak jakaś wywiadówka czy występy. a skąd się pytam do cholery ja mam o tym wiedzieć jak Panie są do 13 a ja wychodzę z pracy o 15 i o tej porze już nie ma osób które mogą coś wiedzieć, za to o kasę zawsze i o każdej porze dnia potrafią przypominać!!! Fatalne Przedszkole!!!!

    Gość_just_me
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    Chciałam zapisać dziecko do tego przedszkola ale opinie mnie przerażają. Kto zostaje z dziećmi po godz. 13-tej skoro pań nie ma? Czy są jakieś panie przedszkolanki których warto unikać? Bo według mnie podstawa to na jaką panią dziecko trafi.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

    Odp.: Przedszkole nr 21 na Stawkach. Co sądzicie?

    po 13tej bahory mają swojego przywódce (niejaki Bartuś 4lata) i jego mają sie sluchac - w tym czasie przedszkolanki pija kawe, plotkuja itp

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 17 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę