Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47879 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
              • Odp.: Restauracja Venus

                A ludzie wynajmują i chwalą sobie. A tobie nie pasi. Co sobota wesela. A ty gadasz że ci zle było...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  No bo jak pójdą to i wynajma sala ładna cena też super :) tylko spytaj cie ich o zdanie po weselu kelner w szelkach wymiata stylowa od Versace :)

                  Gość_Grin
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Restauracja Venus

                    Zgadzam sie w 100%

                    Jak zamawia sie sale wszystko jest pieknie

                    "Jestesmy do dyspozycji, mamy telefony, wszystko ustalimy przed weselem pozniej zaczynaja sie schody"

                    Okazuje sie ze w trakcie wesela sa inne imprezy ktora niby maja nie koligowac z innymi

                    A jednak tak nie jest

                    Kwiaty ktore maja byc świeże ze świeżości maja tylko powtykane liście

                    Podłoga pokrywa sie para od nadmiaru osob na sali jest mokro i ślisko i robi sie po prostu brudno

                    Jedyna osoba ktora trzyma tam fason i potrafi podejsć do sprawy jak należy jest Pani menager- szacunek za to że tak sie poswieca

                    Gość_Gosc weselny
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Restauracja Venus

                      Bukiety na stołach są robione pół na pół z żywymi (wynajmujący są informowani o tym) Jest to dekoracja gratisowa :) natomiast jeśli P Młodzi chcą bukiety z tylko żywych kwiatów mogą dopłacić lub zamówić takowe w kwiaciarni

                      Wszystkie sale mają osobne wejścia oraz toalety, nie kolidują ze sobą w żaden sposób.

                      Podłoga ma prawo się brudzić :) skoro chodzimy i tańczymy po niej, jeśli coś się rozleje również może być ślisko.

                      Gdy orkiestra przestaje grać zawsze można zwrócić uwagę obsłudze aby oczyściła parkiet podczas przerwy :)

                      Gość_venus
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 232

                Odp.: Restauracja Venus

                Gronie jakbyś nie widział na ścianie jest suszarka do rąk i chyba każdy wie jak się jej używa. Też byłam ostatnio na weselu i jak się papier skończył to się poszło do obsługi i się o takowy poprosiła a nie robiło wielkiego HALO z byle powodu.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  UWAGA!!!!

                  Miałem niestety przyjemność gościć w Venusie i przestrzegam ludzi którzy będą tam cokolwiek organizować ( Chrzciny, wesela itp....). Moi znajomi podpisywali jakiś czas temu umowę z właścicielką Venus na WSZYSTKIE POKOJE oraz POPRAWINY , i co sie okazało.

                  Tydzień przed tzw:Imprezą właścicielka oznajmiła że w umowie o poprawinach nie było mowy (chociaż przy zamawianiu sali było o tym wspominane czyli jakieś 9/10 miesięcy wcześniej) oraz że połowa zamówionych pokoi jest w remoncie.

                  Więc zamiast poprawin (które bagatela są dużo dużo tańsze) właścicielka podpisała z kimś innym umowę za normalną stawkę.....czyli chodziło o KASE

                  WIĘC JEŻELI CHCECIE COKOLWIEK ORGANIZOWAĆ W VENUSIE SPISUJCIE UMOWY NA WSZYTKO CO JEST MOŻLIWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Restauracja Venus

                    Byłem wczoraj obok VENUS ,wielki szacun dla pani Joli ,bez przesady ale jest to najpiękniejszy lokal w Ostrowcu.To co widziałęm kilka lat wstecz a to co jest teraz to niesamowita zmiana oblicza Venus.Piękne alejki ,wymyślny budynek robi niesamowite wrażenie.Co do organizacji wesel bazuję na wypowiedzi kolego -kamerzysty ,który chłodnym okiem filmuje i obserwuje wiele lokali.Według jego opini ,nie ma lepszego żarcia w żadnej knajpie niż u pani Jolanty W. właścicielki VENUS.Pani Jolu moje gratulacje a złośliwymi uwagami konkurencji proszę się nie przejmować bo tak było jest i będzie że konkurenci zawsze lubią przyszyć łatę komuś ,kto lepiej prowadzi firmę.Pozdrawiam M.W.

                    Gość_mirek w
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Restauracja Venus

                      Nie wiem co będzie w niedzielę 14.05 ponad 500 ludzi na komuniach.Wspołczuje ja to już przeżyłam lepiej nie mowić

                      Gość_Alla
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Restauracja Venus

                        Zawsze staramy się aby nasi goście miło spędzali u nas czas. Nie śledzimy tego co jest na forum i nie odpisujemy, gdyż publikowane posty są pisane przez anonimowe osoby(konkurencję) więcej w tym wszystkim jest nieprawdy niż prawdy, co zresztą można tutaj zobaczyć i przeczytać. Jednakże na ten komentarz i po całym tygodniowym zajściu z Państwem chętnie odpowiemy na ten post. Państwo zamówili u nas wesele i podpisali umowę w tamtym roku.

                        Podpisując umowę P. młodzi decydują czy chcą mieć tylko wesele czy wesele + poprawiny. Jak można się domyślić Państwo podpisali umowę tylko na wesele. Po roku czasu tydzień przed imprezą P. Młodzi chcieli także poprawiny, cóż... po roku czasu... było już to niemożliwe gdyż sale zarezerwowali inni goście. Umowa uwzględniała także cały obiekt noclegowy, również nieprawdą jest że połowa pokoi była w remoncie, gdyż były tylko 2.

                        Jeśli Państwo są zgodni umowę możemy podać innym klientom do wglądu, lub wrzucić na forum, wtedy każdy forumowicz będzie wszystko widział czarno na białym.

                        Po co pisać nieprawdę skoro jest dowód że było inaczej, rozumiemy że swój błąd chcą przypisać Państwo nam. Również przestrzegamy ludzi i inne lokale przed taką klientelą

                        Gość_venus
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Ma Pani tupet pisać takie bzdury. Pięknie ubiera Pani posty dodane przez siebie o lokalu. Na każdy komentarz jest odpowiedz z miłym akcentem. Na pewno to wszystko opisuje konkurencja.

                          Joanna Wronowska

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            tak piszą ZADOWOLENI klienci!!!!! Pani Jolu naprawdę nie ma co się przejmować takimi złośliwymi wpisami. Serdecznie pozdrawiam

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 240

                          Odp.: Restauracja Venus

                          Niech sie Panstwo zastanowia mowiac o 2 pokojach w remoncie

                          Pokoje Panstwa to 22 miejsca noclegowe

                          Udostepnionych bylo 12

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            A więc policzmy to jeszcze raz :) bo widzę że Pani nie zrozumiała a wszystko przez to że wcale Pani nie chciała z nami współpracować.. dlatego też wymyśla Pani swoje teorie odnośnie KASY( post u góry) albo właśnie pokoi. Zamiast rozmawiać z nami Pani wolała się boczyć bo chciała mieć poprawiny których nie zamawiała a więc:

                            Posiadamy 7 dwuosobowych pokoi z możliwością dostawki razem=21 osób (w tym dwa pokoje z łożem małżeńskim) oraz dwa pokoje 1 osobowe a jeden z możliwością dostawki=3 osoby razem wychodzi 24 miejsca noclegowe 2 pokoje w remoncie czyli minus 6 osób razem miała Pani 18 miejsc noclegowych.

                            Jak widać rozdzieliła Pani swoich gości bez dostawek do pokoi dlatego wyszła taka liczba osób noclegowych :)

                            Wydaje nam się że szuka Pani dziury w całym.

                            Gość_venus
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Już jak widzę na forum temat Venus to wiem że właścicielka włączy sztab ludzi by ją bronili i sama przez kilka dni redaguje odpowiedzi brawo o dbanie reputację.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            20:59 a czemu ma tego nie robić jeśli ktoś robi czarną robotę. Ja uważam ze restauracją super. Sama robiłam imprezę rocznicową. Nikt nie ukrywal ze będą inne imprezy. Menu elastyczne dla każdego coś miłego i ważne że nie wygórowane. W innym lokalu ceny ze z butów chciało mnie wyrwać jakby to było weselej nie impreza 5 godzin. I proszę mi tu nie wypisywac że ktoś mnie namówił na dobre pisanie. Dlaczego mam nie napisac ze ja i moi znajomi sa zadowoleni skoro to prawda?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 247

                            Odp.: Restauracja Venus

                            To co właścicielka nie ma prawa się bronić jak jej tyłek obrabiacie!

                            Skoro jest tam tak źle to po co tam robicie imprezy?

                            A może załóżcie wątek o innych domach weselnych /restauracjach gdzie takie imprezy są organizowane i zacznijcie wymieniać poglądy czy też robić koło tyłka innym właścicielom tych przybytków. W Ostrowcu i w okolicy jest ich sporo. Sam byłem kilka razy w różnych takich miejscach i prywatnie i zawodowo i gwarantuje, że jakby się chciało to o każdym z tych lokali można by litanię napisać. Jako goście tych imprez znacie je tylko od strony sali, toalet i innych miejsc dla gości dostępnych. Nie macie pojęcia jak przygotowanie takiej imprezy logistycznie wygląda od zaplecza. Aby to wszystko ogarnąć to trzeba się dobrze nagimnastykować. Znam właścicieli Venus i wiem ile włożyli pracy od

                            ubiegłego lata aby ten zakład od zaplecza jeszcze lepiej funkcjonował. Gdyby tam nagminnie było źle pod względem sanitarnym to Sanepid dawno by zamknął ten lokal. Do złośliwców co z taką radością pisaliście o "zatruciu zbiorowym "?, to mogę wam powiedzieć , że ze strony Venus nie było żadnych zaniedbań , problem niestety wyszedł od gości tej imprezy z ubiegłego roku którzy byli nosicielami wirusa i zarazili innych gości. Jeśli macie inne zdanie to odsyłam do ostrowieckiego sanepidu.

                            Gość_DD
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            miałam tam wesele , mnie się podobało :)

                            Gość_dert
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Mieliśmy wesele w Venus i gdybym miała wybierać to napewno wybór padłby na ten lokal. Piękna sala, pyszne jedzenie i extra obsługa. Kontakt z Panią Jolą od początku bez problemu :) polecam szczerze i kto nie był to niech żałuje :)

                            Gość_Ann
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    KAMO usługi elektryczne
    Branża: Elektryka
    Dodaj firmę