Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47874 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

      Odp.: Restauracja Venus

      Dziekujemy za przygotowanie przyjecia z okazji chrztu.Potrawy byly bardzo smaczne ,ciasta wysmienite ,tort nie tylko pyszny ale tez pieknie przybrany ,wszystko podane na gustownie udekorowanych stolach.Mila obsluga .Wlascicielka to przemila bardzo profesjonalna osoba.

      Gość_Malgorzata i Pawl
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Restauracja Venus

        miałem tam wesele w tamtym roku i z czystym sumieniem mogę polecić. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie i co ważne bardzo dużo. Właścicielka fajna kobitka, można się z nia dogadać w każdej sprawie. Pokoje dla gosci czysciutkie. Apartament dla nowożeńców gratis. Jedyne co mi przeszkadzało to magazyny dookoła. Poza tym super.

        niefajnie
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Restauracja Venus

          Teraz już jest ogrodzenie więc magazyny nie będą straszyć..

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 199

        Odp.: Restauracja Venus

        rowniez mialam tam weselicho ale oszukala nas na wstepie o 200a pozniej po przyjezdzie do domu podliczylismy sobie sami wszystko na spokojnie i oddzwonilismy do włascicielki i przepraszała nas za błąd...ale kazdemu sie czasem zdarza.

        Gość_ostrowczanka2
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

      Odp.: Restauracja Venus

      i komu wierzyć? tym co są za, czy tym co są przeciw? chyba najlepiej sobie. rozmowa z właścicielem już dużo mówi ; -)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

      Odp.: Restauracja Venus

      obsługa miła ale strasznie ciemno na sali

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Restauracja Venus

        byłam na kilku imprezach w różnych lokalach w ostrowcu -Venus moim zdaniem najlepszy lokal jedzonka pycha,obsługa miła.

        Gość_reiss
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Restauracja Venus

          a jakie sa tam ceny? chodzi o romantyczna kolacje we dwoje..

          Gość_lol
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Restauracja Venus

            Stanowczo nie polecam na organizację małego przyjęcia - ok.20 osób. W moim przypadku po zadatkowaniu (wypisany zadatek) i "zaklepaniu" terminu i sali - na ok tydzień przed przyjęciem weselnym okazało się, że "znikneliśmy z organizera" - czyli sala poszła pod większe przyjęcie... Na szybko zorganizowano nam salę w budynku obok - w małym biurowcu, pierwszy raz coś takiego przeżyliśmy, mieszkamy w centrum Polski i nigdy nie spotkaliśmy się z takim "nieprofesjonalizmem". Kontakt z właścicielką na początku bez zarzutu- po fakcie stwierdzonym unikała z nami kontaktu (był w zastępstwie mąż)- mimo dodatkowego Rabatu ze strony Właścicieli z mojej strony duży negatyw . Nieczysta gra, pozostałym mi po tym wydarzeniu DUŻŻŻŻY NIESMAK- także ja NIE POLECAM.

            Gość_fajna dziewczyna
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Restauracja Venus

              ja mam tam we wrzesniu wesele,i jak na razie jestem z wszystkiego zadowolona.byam tam juz na kilku imprezach i zastrzezen nie mam.wiec POLECAM:)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Restauracja Venus

                ja bylam tam u wujka na weselu.Super jedzenie.a szczegolnie piers z kurczaka z serem papryka i pieczarkami:) smakowalo jak pizza..pyszne.tylko lokal troche niski.jak podrzucali pana mlodego do o sufit sie odbijal. i polecam zespol muzyczny salsa band z lublina.przepieknie graja.dlugie terminy..ale warto. zobaczcie w gogolach jak p.Aneta spiewa. zespol salsa band z lublina.

                p.Aneta w kosciele spiewa rozniez Ave Maryja.

                Gość_kasia
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  Wszystko jest kwestią dogadania sie a nie jak to pozniej marudzenia ze to i tamto

                  Gość_Goscik
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Restauracja Venus

                    Po przeczytaniu wszystkich ocen o '' Venus '' uważam że niektórzy , przesadzają z tą krytyką ...

                    Byliśmy na weselu mojej chrześnicy i uroczystości weselnej w restauracji Venus . Posiłki smaczne i niczego nie brakowało na stołach , obiad był pyszny i inne potrawy. Obsługa ....dbała o stoły i gości...

                    Impreza trwała do samego rana .

                    Hotel to piękna spawa nad salą , można wejść na szybki prysznic odświeżyć się , i do zabawy..

                    Gdzieś tam wyczytałem że brak łazienek ,,,,,chyba ktoś za długo przebywał przy stoliku ,,Szwedzkim'' przy beczułce z dobrym trunkiem .

                    Mógł później nie dowidzieć łazienek i prysznica.

                    Ogólnie jest tam FAJNIE i przytulnie , jest parking ..

                    Podziękowania dla... Pana ....za pomoc w zawiązaniu krawata.

                    Pozdrawiam ....obsługę restauracji ,,Venus''

                    Gość z rodziną .

                    Gość_Chrzestny z rodziną.
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Restauracja Venus

                      wsztstko ok ale ta sala strasznie nisko sufit kojarzy sie z piwicą jakąs mi

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Restauracja Venus

                        mnie sie nie podoba sala b.ciemna i troche czuc taki dziwny zapach.

                        Gość_magda
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Ja tam miałem wesele i jestem bardzo zadowolony

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Polecam bardzo,mielismy latem 18-stke corki,impreza byla wspaniala,jedzenie,obsluga bez zarzutu,sale mielismy na gorze,bardzo milo bylo!

                          Gość_Gosia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę