Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47875 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          A skąd mają ciasto w Venus?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          kiedys mieli z cukierni u ani pewnie teraz tez, dobre ciasta, ogolnie dobre dania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Od kiedy ciasta z cukierni u Ani robione na chemii są dobre?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 61

                          Odp.: Restauracja Venus

                          ciasto napewno jest z cukierni ja polecam wenus dobrze sie tam bawie zawsze jak jestem na imprezie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Witam co tam nowego w wenus dawno nie bylem zmiany jakies slyszalem mam nadzieje ze nie wymienili kelnerek a pozdrowienia dla jedrnej pani

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          witam witam bylem na inprezie ostatnio bylo milo bardzo fajnie a co do zmiany zalogi to sa zmiany i to konkretne tych malo atrakcyjnych pan nie ma lub na urlopie byly niezle laski polecam jest na co popatrzec a ktora to ta jedrna pani

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          witam tak tak obsluga wymieniona a ta stara zaloga przeszla na kuchnie nie wiem co bylo gorsze zombii na sali czy teraz na kuchni hii hii ale jaja hiiiiiiiiiiiii

                          Gość_SORFII
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          okropne miejsce w zyciu tam moja noga nie postanie pijany wlasciciel brak slow chcac to opisac i tak na tym forum by tego nie dali

                          Gość_marta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          jak widac nie jestem odosobnionym przypadkiem gdzie zachowanie wlasciciela tego lokalu wydalo mi sie nie na niejscu delikatmie ujmujac moi znajomi opisali cale zdarzenie wczesniej ale forum tego nie dal ponoc to nadorzycie jakies tam bylo a jesli wlasciciel lokalu psuje wesele za ktore ludzie ciezko placa to gdzi mamy sie porzalic czyba do BOGA tylko jest to nieuczciwe niesmaczne i uwlaczajace zgadzm sie z pania Marto NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDE

                          Gość_bozena
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          witam wszystkich bylam wraz z mezem na uroczystosci slubnej w dniu wczorajszym i jestem pod wrarzeniem tego miejsca i ogromnej ilosci jedzenia To nie bagatela poprowadzic taki lokal ogromne wyrazy szacunku dla wlascicielki , mam natomiast jedna uwage cala mila atmosfere i to urokliwe miejsce psuja za mlode osoby z obslugi nie chce nikogo urazic lecz zachownie mlodej dziewczyny bylo malo przyjemne maz moj kiwnol na ta mloda damę aby podeszla pani ta byla wyraznie oburzona a stroj tej pani to raczej na dyskoteke niz na obslugę do takiego dobrego lokalu a o slownictwie jakiego urzywała ta mloda osóbka to nawet nie przystoi wyraznie krotka klósa spódniczka miala wywrzeć wrarzenie na adoratorach i bardziej tu o to chodzilo niz o prace to tyle z mojej strony Diekuje za mila impreze

                          Gość_goscie
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Witam jakiś czas temu mieliśmy tam wesele musimy przyznać,że jest to jedna z najlepszych restauracji w Ostrowcu, gdzie obsługa jest miła , jedzenia jest bardzo dużo, a co najważniejsze jest bardzo smaczne! Polecamy wszystkim, naprawdę warto.

                          Gość_Państwo młodzi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          co tu polecac po ostatnim weselu mialam wiele niprzyjemnosci meza o mojego mamila kelnerka po czym tanczyla na sali i bawila sie lepiej niz ja obled jak nie zombi to panie do towrzystwa

                          Gość_anna
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          pani Anno dziwie sie ze nic pani nie zrobila jesli naprawde kelnerka podrywala pani partnera ja to bym takiej nie podarowala doszlo by do rekoczynow napewno a pani wlascicielka wreszcie by wyciagnela wnioski kogo zatrudnia z jednej skrajnosci w druga na Boga mialo byc lepiej a wyszlo jak zwykle

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Cos takiego lepiej omijac ta restauracje

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          TAK TAK widzialem ta bajerantke niezla jest ale w tym lokalu bylem na weselu w ta sobote bylo spoko ale patrzac na ta zakrotka kiecke tej kelnerki to mysle ze wogole po co ona jej rownie dobrze moglo by jej nie byc a tak wogole to swiatlo czerwone by pasowalo w oknach hihihihi taki klimacik tam wprowadza mi sie podoba za takie atrakcje gdzie indziej trzeba slono placic

                          Gość_szerma
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Witam! Ja 20.09.13 robiłam córce 18 urodziny w restauracji Venus. Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona. Każdemu poleciłabym ten lokal. Naprawdę nie wiem skąd na forum tak nieprzyjazne opinie (pewnie konkurencja). Była to już druga impreza organizowana u Pani Jolanty i wszystko było na 6. Jedzenie smaczne, dużo, super obsługa, nie ma zalegania brudnych naczyń na stole, jedzenie, które zostaje pakowane jest na wynos. Młodzież była tak zadowolona, że padały stwierdzenia, że najlepsza 18- nastka w najlepszym lokalu w Ostrowcu. Jeszcze raz gorąco dziękuję Pani Joli za udaną uroczystość. Tak trzymać.

                          Gość_Gonia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Spoko kelnerki przynajmiej jest na co popatrzeć,jedzenie dobre i dużo jak mało gdzie i porządek a lokal godny polecenia

                          Gość_Częsty Bywalec
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          forum jest po to by opisywac swoje opinje nie zawszesa one przychylne lecz nie ma sie co nimi zrazac lecz takie uwagi choc malo przychylne niekiedy bardzo pomocne w taki sposob mozna po prostu niwelowac bledy popelniane przez obsluge bo ta czasami bywa rozna

                          Gość_renata
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -