Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47878 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 113

      Odp.: Restauracja Venus

      Nieważne co piszecie bo mi się nie chce czytać ale polecam Venus. Wszystko na tak.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Restauracja Venus

        zgadzam sie z poprzednią wypowiedzią WENUS jest świetnym lokalem specjalne podziękowania należą sie przemiłej kelnerce w okularkach a tak wogóle jedzenie i muzyka SUPER na pewno tam wrócimy

        Gość_goście z dolnej sali
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Restauracja Venus

          Jestem okropnie zdenerwowana byłam na sylwestrze gościem w Wenusie siedzieliśmy na górze całą paczką i tam nie było praktycznie wcale obsłógi koszmar ofiliżanki na stół kawowy prosiłam z godzinę a te porzal się boże kelnerki to były niezłe imprezowiczki ogólnie syf na stole nie wieże wtą dobrą obsłógę ze niby na dole było super to w takim razie była jakaś selekcja ze my obsługi nie mielismy i pomimo fajnego zespołu i dobrego jedzenia nie wrócę tam

          Gość_goście z góry
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Restauracja Venus

            Naucz sie pisać bo aż oczy bolą od tylu byków..

            Gość_ja
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Restauracja Venus

              może i są tam błędy ale ciebie bołą oczy a mnie portwel i właścielke też portwel pewnie bolał skoro poskąpiła na obsługe

              Gość_goście z góry
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Restauracja Venus

                Mam pytanko wogóle to zauważyliście że jedzenie tam sie popsóło a te roladki z polędwiczkami i musem drobiowym to farsa niedosmakowane jak można popsuć tak danie .A poza tym menu z przed wieków pamietający króla świeczki

                Gość_król piast
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  Witam

                  irientuje się ktoś jakie są ceny na ten rok za osobę/parę przy urządzaniu wesela?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 122

                  Odp.: Restauracja Venus

                  Roladki pyszne, a wogóle to ciepłe dania to tam są bardzo dobre, jedne z najlepszych jeśli chodzi o Ostrowieckie lokale!

                  Gość_Darol
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 119

                Odp.: Restauracja Venus

                pozdrowienia dla ślicznej BEATY W TEJ RUDEJ WŁOSKACH I JĘDRNEJ PUPCI

                Gość_WIKI
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  lokal supcio żarełko też i te laseczki kelnereczki polecam każdemu satysfakcja gwarantowana pozdowienia

                  Gość_hutnik
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Restauracja Venus

                    witam serdecznie śledze od jakiegoś czasu poczynania na tym forum ,wątki różne a poinie nieraz sprzeczne lecz ja miałem przyjemność być gościem tej restauracji w zeszły wekend i z przykrością musze stwierdzić iż mam duże zastrzeżenia do obsługi lokalu w pamięci mam jedną panią strasznie bujająca w obłokach młoda dość zarozumiała osoba mało uprzejma i miało się wrarzenie iż chodzi po wybiegu dla modelek a nie pracuje jako kelnerka wiem iż kelnerki powinny być ładne ale i uprzejme bowiem to one są sercem lokalu i powinny go godnie reprezentować ta pani ewidentnie jest za młodą osobą szukającą wrarzeń no cóż czsem tak bywa ze to przeyszne jedzenie jakie serwuje lokal i starania właścieli i trud jaki wkładają w prowadzenie tej restauracji przyćmi to wszystko jedna osoba bo to nie o nie miłej opieszałej kelnerce powinno sie pisać lecz o cudownym miejscu jakim jest ten właśnie lokal Ja od siebie uprzejmie dziekuje za cudowne jedzenie ale tą sobotę będę miał dość długo w pamięci Pozdrowienia dla Pani Jolanty

                    Gość_Mariusz
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Restauracja Venus

                      a wie może ktoś jak się tam pracuje i ile się zarabia bo mam zamiar się tam starać do pracy proszę o prawdziwie opinie a nie złośliwości bo komuś kotlet nie smakował:)

                      Gość_Ania
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Restauracja Venus

                        droga Aniu najlepiej idz sama i dowiesz sie sama jak to jest bo jak napisze ci prawde to i tak uznasz że pewnie to ktoś złośliwy a nie serdeczny ale jśli masz grupe to cie przyjmą bo z tego sie utrzymuja albo możesz iść tam na staż też chetnie cie wezmą lub na wekendy na czarno po 25 godzin ogółem pracownik za free i i tak wymagania są nie małe a zapomniałabym starz nie jest od poniedziałku do piątku tylko najcześciej zasuwasz na wekendy gdzie jest najwiecej pracy a pózniej szefostwo łaskawie pozwoli ci odebrać sobie te godziny na tygodniu o i przy tym nasłuchasz sie jak to interez sie zle kreci bo mało jest kozłów ofiarnych do pracy bo ludzie mądrzeją i jest coraz mniej chętnych. ale lepiej spróbuj sama i sie przekonasz i niech nie zwiedzie cie miły uśmiech pani właścicielki bo ta pani nie docena ludzkej pracy i utwierdza sie sama w przekonaniu jaka ona jest dobara bo daje prace ,,,,,,,,,

                        Gość_była pracownica
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          dziękuję -była pracownico, że choć trochę napisałaś otóż byłam tam ostatnio fakt rozmawiałam właśnie chodziło o pracę na weekendy konkretnie rozmowa przebiegała milutko ale coś mi nie pasowało w powietrzu i niestety nie padła ani stawka godzinowa ani pensja miesięczna sprytnie to było odwlekane i nie dopowiedziane i to mnie zaczęło zastanawiać bo że mogą mnie wziąć padło w pierwszym zdaniu a za ile nie ale co będę robić tak i to czego oni oczekują

                          Gość_Ania
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          nie polecam znajoma mowila mi ze wlascicielka umawia imprezy ja k nie ma w tym dniu miejsca.umowione jest 3 imprezy i nie ma gdzie je zrobic.bylam uplakana takze dlugo sie nie pociagnie.

                          Gość_kolega robiacej impr
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          nie rozumie tej odpowiedzi nie polecasz pracy tam czy robienia imprezy a w ogóle piszesz byłam upłakana a podpisujesz się kolega robiącej impr

                          Gość_Ania
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę