Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47884 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          siemka tam to niezle akcje odchodza w tej resauracji jeszcze tak nie dawno opisywali ta oblesna kelnerke no to jej nie było ale ja własnym oczom uwierzyc nie mogłam jak bedac gosciem na imprezie u siostry w tym własnie lokalu zeszłam po kieliszki do wina a ta dziewczyna nakładała rekoma surówke zatkało mnie powiedzialam o tym siostrze ale ona nie nalerzy do kutliwych ja chcialam zejsc i owszystkim powiedziec ale cóz by to dało Nie wierzyłam ze mozna miec układy z sanepidem ale chyba to prawda bo chora osoba na kuchni i to bez rskawiczek obrzydlistwo. A po za tym obsługa młoda za młoda z lekcjowarzacy sposób i irioniczny podchodziła do naszych gosci jak tak mozna niby ktos powie ze sie czepiam i ze to detale sa moze i tak ale warzne i psuja wspomnienia z imprezy i jeszcze ta docinka jednej z kelnerek na koniec imprezy a napiwek no zgroza ja wiem ze tam mało płaca ale nie taktem było powiedzenie czegos takiego lub gdy sie pakowalismy pogadanki miedzy soba zaraz ide do pokoju bo jstem z......... non stop jakies pyskówki . Wie ze takie rzeczy zgłaszac powinno sie od razu ale jakos głupio a po ztym pytalismy 2 razy o kogos z szefostwa to jedna z kelnerek taka mloda szczupła nie wiem jak maiała na imie powiedziała ze nie ma szefowej bo juz do domu pojechala wiele nie domówień trzba było cały czas zkarzyc no cóz pani Jolanta widac wolno sie uczy i nie wyciaga wniosków z prxygód z obsługa dziekuje

                          Gość_Anka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Aleś nowine odkryła. W każdym lokalu tak nakładają.Oby tylko tak...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 137

                          Odp.: Restauracja Venus

                          Mam pytanie Aniu opisz mniej więcej jak wygladała ta kelnerka co Ci tak powiedziała o napiwku?

                          Gość_ciekawy
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          nie rozumiem ciekawosci ludzi jak wygladała po co to komu ktos chce jej dac napiwek hihih chyba za beszczelnosc hihihih taka laleczka wysoka szatynka włosy zwiasane w kitke niby usmiechnieta bo suszy te duze zeby ja przepraszam ze tak moze nie ładnie wypisuje ale normalnie mnie trafia jak wspomne tamta impreze a troszke poszperałam i wiem ze ta dziewczyna to jest jkas rodzina z szefowa i to moze dla tego jest taka pewna siebie ona ze stawek jest napisała bym wiecej ale i tak tego nie puszcza

                          a co do nakładania jedzenia rekoma to kartgodne i jeszcze ktos mi pisze ze tak wszedzie robia moze i tak ale nie tak po chamsku na oczach ludzi a styłu jest smietnik który sie wywala zgroza i tak sie jedzenie wydaje MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Gość_Anka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Hejka no to fajne smenty wychodza w tej knajpce hihihhhhh ale ja byłem na weselichu teraz w sobote tj14 stego salka spoczko taka ze fajny widoczek z tamtąd na łączki żarełko tez oki muza dawała czadu ale obsługa to sie nie wysiliła syf na stołach nie dawali rady ale niezle tam sie musi dziac czytam i oczom nie wierze pozdro

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          co sie dziwicie obsłudze to wszystko idzie w dwie strony jaka placa taka praca a tak wogóle to obłuda i ogólny syf tle moge powiedziec właścicielka z swoim mezem poniebieraja pracowników a ten pseudo własciciel jak popije to daje popalic szacunek dla pracowników na poziomie zerowym szkoda gadac i tak pewnie to usuna bo ich to zaboli ale cóz ja tam pracowałam ponad rok temu to w sumie nie tak dawno ale wiem ze nic sie nie zmieniło chyba ze na gorsze

                          Gość_pracownik
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          no tak wiem ze ta restauracja ma swoje prawa i nimi sie kieruje mało kto tam jest ubespieczony i kazdy z grupa wykorzystywanie ludzi oczywiscie z korzyscia dla własciciela ja byłam na rozmowie o prace i pani zaproponowała smoeszne pieniadze pomimo iz posiadam grupe inwalidzka to pensje jaka zaproponowała włascicielka była na tyle smieszna ze jeszcze na tej mojej niby wypłacie by korzystała a sam fakt ze miała by dofinansowanie na moja osobe jej nie wystarczał szuka korzysci za wszelka cene dziwi fakt ze zarejestrowane jest tam moze pareosób a na wekendy jest tam samych kelnerów około 10 osób przydała by sie inspekcja pracy jestem oburzona bo rzyjemy w takim świecie gdzie bogadsi ludzie sa tak wyrachowani i tak pomiataja ludzmi

                          Gość_wkurzona
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 145

                          Odp.: Restauracja Venus

                          to tylko restauracja pokaż mi restauracje gdzie obsluga jest zadowolona od dechy do dech ile moga pomoc to moga ale ich jest okolo 6 na okolo 200 osob to chyba normalne ze kazdy ma kres swoich nerwów niektorzy traktuja obsluge jak ludzi w pracy a niektorzy ze my tu jestesmy panami a obsluga to niewolnicy na ktorych mozna nawet napluc a oni i tak beda usmiechnieci bez przesady badzmy ludzmi bo kazdy z nas jest czlowiekiem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          uwierz mi nie karzdy jest człowiekiem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 144

      Odp.: Restauracja Venus

      restauracja na wesele lux szefowa bardzo kulturalna tylko jej maż bardzo przemądrzały a czasem nawet chodzi podpity odrażający facet obsługa pomocna starają się ludziom pomagać we wszystkim jedzenie bardzo dobre ogólnie polecam

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Restauracja Venus

        mąż tej pani to kawał złego człowieka delikatnie mówiac to człowiek który powinien sie leczyc pamietam jaki straszny wstyd zrobił na moim weselu ale nawet jego zona o nim dobrego zdania nie ma a wy sie tu o obsłudze wypowiadacie po co ta zbedna dyskusja jak nawet własciciele nie maja właściweg poziomu

        Gość_wkurzona
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Restauracja Venus

          no nie jakie tu rzezcy piszecie ale z tego co wiem to prawda włściciele to nadziani ludzie szastaja tam i tu a z pałacą dla pracowników gorzej ale to normalne ze dla takiej osoby 50 tysi to mało a ludzie za pare gr zasuwaja a na picie i przepicie jest tak jak własnie robi to pan właściciel a potem jezdzi po pracownikach i ma z tego niezła frajde ale jedno mnie dziwi czy tak by sie mądrzyli jak by im przyszło za karzdego pracownika wekendowego zus i ubespieczenie zapłacic no i tu zaczynaja sie zchody i juz by tak kolorowo im nie było a tak to zaplaca grosze a reszta w kieszeni

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 149

          Odp.: Restauracja Venus

          O twoim poziomie nie mowię

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Restauracja Venus

            Byłam tam kilka razy - nie polecam, niesmacznie .

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 151

            Odp.: Restauracja Venus

            bo nic powiedzieć nie mozesz bo mnie nie znasz ja na nikogo pomyj nie wylewam i widac ze kogoś coś zabolało

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Restauracja Venus

              ostatnio mialam wesele takie malutkie przyjecie i wiecie co ja nie napisze nic ale to nic ale iedno mussicie wiedzieć wszystko co ty piszą to jednak prawda az przykro mi to przyznać

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Restauracja Venus

                Tak opisujecie właścicielke i jej męża ale tam też rządzi taka jedna Pani Beata i co ona taka porządna co? Ręka rękę myje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Restauracja Venus

                  No tak taka z rudymi włosami to tez jakaś rodzina właścicieli tam to jest taka rodzinna firma haaaaaaaa ta pani przyjmowała moje wesele miła jest ale widać ze nadrabia miną przy rozliczeniu mieliśmy zgrzyty z szefową ale ta Beata tak ją zakręcila ze wyszło ok

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -