Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47882 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Odp.: Restauracja Venus

                      witam tak wiem i znam sytuację a mianowicie ta pani zajmuje sie wszystkim w tym lokalu miałam tam osiemnastkę mojej córki i jest to przemiła osoba tak zabiegana tak naprawde to płaciliśmy właśnie tej pani i potem z podziękowaniem zeszlismy na dól do szefowej a tam była ta pani myślałam że to jest ta pani kierowniczka ale to jest jej zastębca chyba i żeczywiście zgadzam sie z przedmówcą że potrafi załatwić wiele . Z pozdrowieniami

                      Gość_Rodzice
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Restauracja Venus

                        odczepcie sie od Beatki to super osoba wspaniale wykonuje swoją prace jest miła uprzejma dba oswoją załogę z którą pracuje zawsze pomocna uczynna wrazliwa na ludzką krzywdę ten kto napisał by choć jedno oszczerstwo na temat tej osoby był by złośliwym człowiekiem a ten niemiły wcześniejszy post jest jawnym kłamstwem a po zatym osoba jest błędnie poinformowana iż pani Beata jest rodziną z państwem Wtorek pozdrowienia dla Beatki

                        Gość_ktoś
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Witam ostatnio byłam w tej restauracji na weselu super jedzenie obsługa i cały lokal polecam!!!i pozdrawiam tego przystojniaka kelnera taki niski blondyn kojarzycie może kto to??

                          Gość_bella
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            To i ja napiszę. W sobote 16 miałam wesele córki własnie w Novum. Do niczego nie moge sie przyczepic, chocbym nie wiem jak chciała.Jedzenie bardzo gosciom smakowało, obsługa bardzo miła. Własicielka niesamowicie ugodowa kobieta i przy tym bardzo sympatyczna. Ja i goscie jestesmy bardzo zadowoleni. Oczywiscie ze zawsze znajdzie się jakas maruda, której to czy tamto nie pasuje, bo nie tak jak u niej w domu...A ja tak karkówki w sosie z zielonego pieprzu w domu nie zrobię.:)Kluski sląskie- marzenie. U mnie Novum ma wielkiego plusa.

                            zenka
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Zenka ale to wątek o Restauracji Venus :)

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 163

                            Odp.: Restauracja Venus

                            BYŁEM 16 .08 NA WESELU W WENUS,WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIĘ OBALAM, PAN MŁODY MICHAŁ I ŚLICZNA ŻONECZKA MARLENA"niechaj żyją nam"-pochlałem ,popiłem,wytańczyłem się i byłem szczęśliwy ,mało tego bratanica znalazła pracę w obsłudze "Venus" Oblewanie wesela zakończyłem w piątek na ławeczce przy blokach nie przeszkodziły nam kamery "Wielkiego Brata "na rodzinnym bloku. Z tego święta rodzinnego Michała i Marleny cieszyli się sąsiedzi i znajomi. Wspomnienia i rozmowy przerwała-ciemność!!!!!!

                            Wykluczony
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Przepraszam. Nie wiem skad i jak wzieło mi sie ze to o Novum :) Pewnie jeszcze wrażenia. Jesli chodzi o Venus to tez nie moge nic powiedziec, bo będąc tam na weselach wybawiłam sie i pojadłam. Ogólnie bardzo miła atmosfera.

                            zenka
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Rok temu miałem wesele w tym lokalu i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa była rewelacyjna, i jedzenie również. Nikt nie był głodny a Co do samej imprezy to wiadomo, wszystko zależy od gości i orkiestry.

                            Serdeczne pozdrowienia 17.08.2013 góra ;) i My i goście jesteśmy zadowoleni

                            Gość_ryś
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Organizuje w Venus wesele, miałabym kilka pytań? poświęci Pan chwile czasu?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 166

                            Odp.: Restauracja Venus

                            pozdro dla Agnieszki za post o Novum hihihih wiemy już kto pisał hihihhi

                            Gość_123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Venus?

                            bardzo bardzo polecam. tyle, myślę że ta opinia wystarczy

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            tyle wcześniej negatywnych opinij o tym lokalu nagle same dobre i pozytywne nie sadze sami własciciele i przyszła rodzina pisze te komentarze bo mniej klijenteli jest ale bedac tam kazdy sie przekona jak tam jest a swoją droga ciekawe jak tam z rejestrowaniem pracowników w tej kwestij nic sie nie zmieniło i sie nie zmieni grupa inwalidzka żadzi i ludzie bez umów na czrno po 25 godzin robia żeby tylko włascicielka miałasatysfakcje

                            Gość_D
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 170

                            Odp.: Restauracja Venus

                            Ja znam tego kelnera fajny chłopak ale jest juz zajęty:(

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            pani Fredzia co tam porabia? Pozdrowienia dla niej.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            zmywa i sprząta

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Witam ostatnio bylam na weselu i znów zauwazyłąm tą obrzydliwa kelnerke Beate tak mowili do niej jak wyszła na sale masakra coś powinni z tym zrobic

                            Gość_kliimas
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            no no ładnie normalnie boki zrywac mozna słysze że Beatka wraca na sale no nie dziwie sie nikt tam robić nie chce to ja na sale dali ale prosze zauwarzyć ze pewnie obsługuje z długim rekawem hihihihih zgadnijcie czemu hihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ależ ona jest ozdoba tego lokalu i z kulturą to samo co szef tego lokalu kropka w kropke Gratulacje !!!!!!!!!!!

                            Gość_123456678899
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Restauracja Venus

                            Byłam z koleżanką kilkanaście dni temu zarezerwować zobaczyłam jakiegoś pijanego gościa który obrażał ludzi tam pracujących.Jak się dowiedziałam że ten gbur po chamsku się zachowujący to właściciel postanowiłyśmy zrezygnować z rezerwacji.Jak przeczytałam póżniej na forum o tym człowieku to było wszystko prawda i dobrze zrobiłyśmy rezygnując

                            Gość_malwina
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    "Wesna-Probud" Sp. z o.o.
    Branża: Spożywcze artykuły
    Dodaj firmę