Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Restauracja Venus

Ilość postów: 241 | Odsłon: 47876 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 176

                          Odp.: Restauracja Venus

                          Też znam tego kelnera Patryka niezle ciacho z niego pozdrawiam!!!

                          Gość_lenzi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          ostatnio miałem okazję być w restauracji Wenus i tak i owszem widziałem dziwne zjawisko snujące sie po kuchni dość głośna osobę i choć tylko na chwilkę tam zaszłem wiedziałem o czym piszą internauci to ta nie zbyt miła kobieta o której są tak nie miłe posty wiem że nie cieszy sie ona zbyt miła aprobatą i stwierdzam z całym przekonaniem ze ta większość pisząca niegatywnie ma rację.Wiem że powinna być zdjęta z kuchni nie tylko z powodu swojego nie miłego głosnego i kompromitującego zachowania ale też z powodów zdrowotnych . Cenię sobie dobre jedzenie i miła atmosferę ale dotkneło mnie to iż dba sie o takie niekompetentne osoby bardziej niż o klijenta bo sam fakt że taka osoba pomaga na kuchni jest niesmaczny bowiem lokal powinien mieć nakuchniosoby czyste i miłe ale nie wiem dla czego właścicielka takiej dobrej restauracji tego jeszcze nie wie było by milej zajrzec i usłyszec cos miłego a nie nie smaczne żary pseudo żart tej oto pani . dziękuję za możliwość dodania mojej opinij nie chcę być w żaden sposób złośliwy ale po prostu było mi dość nie przyjemnie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          byłem ostatnio w venus na 30 osobowej imprezie wszystko ok polecam okal z zewnątrz nie specjalny ale jedzenie i obsługa ok

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          jedzenie jest smaczne i obsługa też tu mój przedmówca ma racje ale zastanówcie sie kto to jedzenie szykuje tam właśnie nie miła panie i w ten czas nawet najsmaczniejsze jedzenie juz tak nie smakuje

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          a kiedy to jest wogóle otwarte bo nigdzie nie można znależć :/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Polecam tą restauracje miałem tam ostatnio 50-te urodziny super jedzenie i obsluga!!!

                          Gość_komendant
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          obsługa super jedzenie też no może i tak ale ludzie czy wy wogóle sie zastanawiacie jak tam ludzi traktują tego to nikt pod uwage nie bierze no bo poco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale atmosfera koszmarna i za takie pieniadze bez żadnej umowy i po 24 godziny trzeba zasuwac i sie jeszcze uśmiechac nawet jak szef lokalu jest w stanie upojenia alkoholowego nie można sie zprzeciwic no bo jak takim ludziom co maja pieniadze to wszystko wolno a ty szary biedny człowieku zasuwaj i sie nie odzywaj

                          Gość_ewelina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          obsługa super to fakt zawsze ekstra ale i tak jest żle jak to mówią załoga robi dobrą minę do złej gry bo musi zarobić ale szefostwo zapomniało ze kiedys tez byli szarakami jak my

                          Gość_xxxxxx
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 193

                          Odp.: Restauracja Venus

                          załatw se grupe albo idz na staż to dopiero zobaczysz jak cie potraktuja hihihihhi

                          Gość_p
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          a was jeszcze to dziwi ludziska że tam zle ludzi traktują i że szf pije no to to mnie dziwi mają kasy w bród i wasze przyzwolenie

                          Gość_paweł
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Ten pijak wyzywa nawet swoją żone,pracował taki facet to zaproponował mu by pracował siedem dni w tygodniu po 5 godzin gość go wyśmiał.A że tego nie zgłosił do pipu to mnie dziwi bo gośś był kumaty. Ludzie jak możecie z grupami pracować po 12 godzin zgłoście do pipu to bekną i moze przestaną wykorzystywać,chociaż obydwoje są siebie warci

                          Gość_malina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Remonty robią modernizacje no tak oczywiście za pieniadze ludzi którzy na czarno pracują bo tam przecieżtylko rodzinka jest zarejestrowana a wesele na 100 osób np obsługuje niby kto hihihihhi paradoks naszych czsów każdy wie ale nikt z tym nic nie robi

                          Gość_melka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Cześć wszyskim widziałam i byłam osobiscie w tej restauracji rzezcywiście remontuja dokładaja cały czas coś nowego plac zabaw dla dzieci super ale obsługa moim zdaniem to nie jest odpowiednio przeszkolona uśmiechają sie to fakt ale nie zabardzo wiedza o co chodzi a najśmieszniejsze było to gdy moja ciocia zwróciła uwage za brakuje jej sztućców to kelnerka powiedziała zaras przynoose ale niech pani sobie pożyczy od kolegi są przecież podwójne hihihihihihhi ja to myslałam ze z krzesła zlecę ale w kńcu przyniosła ale zamiast przeprosić to powiedziała jeszcze drugiego dania nie ma i po co tyle krzyku ale to było smieszne dobrze że ta sytuacja miała miejsce na samum początku po paru kieliszkach obrócilismy wszystko w żart i do tej pory śmieje sie z tej sytuacji ale to fakt że załoga naprawde jest wzieta z ulicy a raczej z marsa i dla tego pracuje w wenus hihihihhi pozdrawiam

                          Gość_Anna
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          hihihihihihihh każdemu sie zdarzy a włosa nie było czasem hihihihih na deser

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Byłam na weselu w Venusie, ogólnie jedzenie dobre jedynie do czego można się pprzyczepić to do niedoprawionego rosołu oraz strogonow, nie wiem czy szefowa zmieniła szefa kuchnia ale to co jadłam kiedyś na weselu było o niebo lepsze niż to teraz. óbsługa bez zarzutu.

                          Gość_gośćVenus
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 203

                          Odp.: Restauracja Venus

                          Oj popieram może jedzenie smaczne ale zrobiła się właścicielka chytry robi kilka imprez a nie utrudnia więcej obsługi. Wychodzi wielką klapą ponieważ nie a kto obsługiwać gości. Nie polecam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          Bardzo dobry lokal na imprezę, wszystko było tak jak w umowie. Polecam wszystkim

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Restauracja Venus

                          też polecam, wszystko ok, jedzenie dobre Moja ocena 5-

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
47 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -