Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                    • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                      Widziałam ten artykuł buhahha buhahahaha :-)

                      Dobre dobre :-)

                      Poprostu wymarzona impreza w stylu kasztelańskim i ci wodzirejowie buhahaha buhahaha

                      Ciekawe kogo w GO ma właściciel WIchrowych

                      Gratuluje trafnościwypowiedzi GO

                      Gość_Aga
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                      Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                      kochani nie wiem jak baw/iliście się w ubiegłym roku ja byłam w tym czyli 2009/2010 było super.orkiestra potrafiła wspaniale gości zabawiać/do dziś bolą mnie nogi,jedzenie smaczne ciepłe . jednym słowem udana doskonała zabawa ,wszystkim polecam!!!

                      Gość_JUSTYNA Z TOMKIEM
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                A ja tam miałem niezły ubaw. Oczywiście dołączam się do wszystkich postów, ale czy nie rozśmieszyłaby Was sylwestrowa dekoracja z obrączkami ze styropianu i hasłem typu "szczęść Boże młodej parze". Co za lenistwo. Czy organizacja imprez ogranicza się przesuwania imprez pomiędzy salkami?Komunia w piwnicy, wesele na górze, tylko gości się przesuwa - jakie to uniwersalne! A na sylwestra wszystkich upycha się gdzie popadnie.

                Jeszcze jedno a'propos boys bandu. Jeśli chcecie usłyszeć kastrata wzrostu 1.5 m to mimo wszystko gorąco polecam.To tak jakby słuchać Wioletty Villas,ale z wąsem na przedzie.

                Wszystkim życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku (o czym organizatorzy zapomnieli)!I wszystkim nam NAPRAWDĘ szampańskiej zabawy w przyszłym roku!!

                Gość_KKK
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                  jesli jedziecie w stone opatowa nie patrzcie w prawo bo niedobrze mi sie robi na sama mysl c o wichrowych wzgorzach nikomu nie polecam tylko idziada tam brakujei i kur......

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                    sylwester minął,dajta spoko z tym na tym etapie

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                      Nie damy spokoju,bo płaciliśmy za tą "niezapomnianą noc"!A wypowiedzi są ku przestrodze dla innych.Rok szybko zleci i może ktoś, po przeczytaniu tych postów nie wybierze się w to miejsce na sylwestra 2009/2010.

                      Nasze wypowiedzi nie są czystą złośliwością,tylko głosem zawiedzionych i oszukanych ludzi.

                      Pamiętajcie:sylwester na Wichrowych Wzgórzach= stracone pieniądze,czas i ochota do dobrej zabawy!

                      Gość_mika
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                        a ja byłam na sylwestrze 2007 na wichrowym i było fajnie, jedzenie dobre,ciepłe,przystawki,ciasto, nie brakowało tego, zespoł tez fajnie grał, wiec ja nie mam nic przeciwko temu lokalowi

                        Gość_justyna
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          no to gratuluję!

                          Gość_mika
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          milka - tak trzymac! jesli cos ci sie nie podoba to o tym pisz, ku przestrodze !

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          ludzie, przeciez mozecie to zglosic do jakiejs instytucji, ze zostaliscie oszukani. do rzecznika konsumentow! czy kiedykolwiek widzieliscie tego czlowieka na oczy? oni zawsze sa chetni do pomocy! nie zostawiajcie tej sprawy tylko na tym (mimo wszystko dobrym) forum, bo i tak znajdzie sie grupa ludzi, ktora tam pojdzie, a jezeli sprawa bedzie rozpatrywana oficjalnie, to na pewno beda mieli mokrzej w gaciach

                          Gość_kart
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          Ja też kiedyś wierzyłam w instystucję rzecznika praw konsumentów, ale radzę Ci żebyś się wyzbył wiary, że może on coś w tej sprawie zdziałać.

                          Poza tym nawet jeśli podejmie on jakiekolwiek działanie, to nikt się o tym nie dowie, a pocztą pantoflową szybciej i łatwiej się dowiedzieć gdzie warto iść a gdzie nie.

                          meg
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          opowiedz, jesli mozesz, jaka mialas przygode z rzecznikiem praw konsumenta i w jakim miescie, bo... w sumie masz racje, ze poczta pantoflowa warto takie informacje przekazywac :)

                          Gość_kart
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 26

                          Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          ja też nie mam nic przeciwko temu lokalowi,nie jestem z konkurencji,ale jak na lokal,który nie pierwszy raz "organizuje" sylwestra powinni się orientować ile ludzi mogą gościć,sprawnie obsłużyć, "dopiec kurczaka" i zorganizować miejsce dla palaczy,tak aby przynajmniej większość była zadowolona.

                          Gość_mika
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          sylwester na szczęście już minął. teraz będzie zabawa ostatkowa , na która wybieram sie do Zajazdu Kameleon w Jacentowie. świetna kuchnia( jak na porządnym weselu) obsługa super, grać będzie zespół Metamorfoza. Serdecznie polecam , w zeszłym roku byłam i wybawiłam się za wszystkie czasy.

                          wilemo5
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                          Ale w zeszlym roku gral znany zespol nie wymienie nazwy bo to reklama , a nie Metamorfoza.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

                  Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

                  Moze chlopak przechodzil mutacje a wy tak zle o nim muwicie,moze zle mu przeszczepili struny glosowe,skad ten lechu takich artystow podobieral?Dobrze kuwa ze niegra z pendrajwa jak jeden jegomosc.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

      Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

      Widze ze kazdy narzeka na wichrowe wzgorza, ja mialam tak samo ale niestety upokorzona zostałam przez własciciela pijaka chcial policzyc nam dodatkowa kase za sylwester.Dobrze ze poprosiłam go o pokwitowanie to mu pokazałam..MOJA NOGA WIECEJ TAM NIE POSTANIE!!!!

      Gość_Aguśka
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

      Odp.: Sylwester "Wichrowe Wzgórza" Ostrowiec Św. 2008/2009

      czy tam są jeszcze organizowane Sylwestry?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -