Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szkoła rodzenia w Ostrowcu

Ilość postów: 50 | Odsłon: 7655 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                  Też jestem po szkole...i bardzo sobie chwale...ze mna chodzila dziewczyna, ktora byla drugi raz w ciazy- takze miala porownanie. zajecia w szkole to nie tylko oddychanie- to cwiczenia fizyczne, i wyklady dotyczace pielegnacji noworodka, najczesciej wystepujacych chorob i sposobow jak wtedy postepowac z dzieckiem... artykuly z gazetki czy internetu sie chowaja...

                  a ze mna rodzila dziewczyna, darla sie wnieboglosy, oddychala nierowno, szarpala polozna...wiec nie mowcie prosze, ze to wszystko przychodzi naturalnie, to chyba pisza osoby, ktore nigdy nie rodzily...

                  oczywiscie polecam szkole ma-mo. mam kontakt z Monika i Marysia do tej pory, chociaz minelo juz 1,5 roku. regularnie spotykam sie z dziewczynami z mojej grupy. zawsze mozna zadzwonic, spytac jak robily to czy tamto, wymieniamy sie doswiadczeniami, jest latwiej, bo mamy dzieci w tym samym wieku...

                  Gość_M.
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                    DOBRY BIZNES ,ZERO ODPOWIEDZIQLNOSĆI A NAIWNE I TAK SIE ZNAJDA ,WIEM CO PISZE SAMA TO ZROZUMIESZ PO porodzie ,bo to co one mowia a to jak ciebie potraktuja to dwa swiaty i tak na d ci ta szkoła chyba ze masz zadużo kasy i chcesz sie do porodu dobrze p[oczuc ze niby cos wiez i ci pomoga :)))

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                      a może zamiast tak krytykować coś w czym sie nie uczestniczyło to najpierw warto sie przekonac na własnej skórze jak dziala szkola rodzenia. wam babom które pisza takie brednie usłali by rózami porodówkę a i tak byscie stwierdzily po wyjsciu ze platki roz byly nie tego koloru co trzeba. ja uczestniczylam w szkole rodzenia i teraz jestem spokojna bo wiem co mam robic i nie pojade do szpitala jak baran jak tylko zacznie mnie lekko bolec brzuch tylko poczekam az zacznia sie skurcze. a kto uwaza ze to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto jest naprawde nienormalny bo my tego nie robimy dla siebie tylko dla naszych pociech i ta ktorej jest szkoda troche kasy jest zwykła egoistka bo przelicza zadowolenie dziecka i jego komfort przy porodzie na pieniadze.KOSZMAR

                      Gość_paulina
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                        dobrze powiedziane! bravo!!!

                        Gość_moni
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

                        Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                        jak urodzisz to wtedy powiesz czy ci szkoła rodzenia pomogła a na razie się nie wypowiadaj bo nic nie wiesz .Moja babcia mówiła że kobietą się jest dopiero po porodzie a wcześniej tylko dziewczęciem .Szkoła rodzenia przydaje się jak poród jest bezproblemowy {jesli tak go można nazwać } natomiast jak wystąpia komplikacje {a to wcale nie rzadkie ]to żadna szkoła rodzenia ci nie pomoże .A co do komfortu dziecka podczas porodu ...Brak słów na taki argument Szkola rodzenia jest tylko dla samopoczucia matki ze więcej potrafi i wie ale jak juz ci przyjdzie zmierzyć się z tym bólem to sama zobaczysz jak to jest .

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          wiadomo że wszystko się może zdarzyć ale chyba lepiej mieć większą wiedze i świadomość tego co może się zdarzyć! zapytaj lekarzy jaki jest kontakt z pacjentką po "przygotowaniu" przynajmniej słucha i rozumie co się mówi do niej! jakbyśmy chcieli do wszystkiego mieć takie podejście to w ogóle po co sie uczyć, studiować, pracować. naturze tez mozna pomóc!!

                          Gość_moni
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          skarbie ale jeśli jeszcze nie rodziła to nie wie czy szkoła rodzenia jej pomogła i czy było warto czy nie .reakcje na ból są różne a co innego jest wiedzięć a co innego jest przeżywać coś .Poród to przede wszystkim emocje i ból i przygotowanie na sucho owszem moze pomóc ale tylko może a nie musi

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 45

                          Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          Witam, moje drogie nerwowe mamy, po co od razu takie krytyki, ja jestem w 30tygodniu ciąży i pytałam swojego lekarza (nie z Ostrowca) o szkołę rodzenia i mnie akurat lekarz zaznaczę, że młody odradził, lekarze mają czasami więcej panikujących kobiet po szkole więc wolą bez szkoły bo są w stanie nad tym zapanować, moje koleżanki zdania mają podzielone, powiedziałabym pół na pół, więc nie namawiajmy nikogo na siłe, to jest sprawa każdej z nas indywidualna, można poczytać mądre książki czy też czasopisma a i tak przy takim bólu niektóre z nas o wszystkim zapominają i położna mówi co trzeba robić a jeżeli chodzi o szpital w ostrowcu to z tym brakiem papieru to racja, miałam nieprzyjemność leżeć w ostrowieckim szpitalu na ginekologii to płakać mi się chciało w jakich warunkach mi przyszło się leczyć, papier toaletowy to tam chyba nie bywa w ogole bo gdzie jak uchwytów nie ma, a no i wspomnę, że klamek w kabinach też brak trzeba paluszek przez dziurke wystawić zeby drzwi przytrzymać, syf, brud coś koszmarnego włącznie z lekarzami choć pielęgniarki bardzo miłe, pozdrawiam kobitki i powodzenia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          Hej, nie wie ktoś ile teraz kosztuje kurs w szkole rodzenia ma mo? Czy to jest nadal 350zł i czy zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki? Dziękuję za odp.

                          Gość_Monisia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          A może ktoś wie coś na temat szkoły rodzenia w przychodni Opiekun? Na razie dowiedziałam się że jest całkowicie bezpłatna. Może ktoś ma opinię na jej temat?

                          Gość_Nula
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          Duza sala do ćwiczeń na piłkach. Rucha maja tam duży, bo aż są dwie położne. Miła atmosfera i sa otwarci na nowe rozwiązania. Uczą zajmować się dzieckiem i mają indywidualne podejście do każdej z pary.

                          Gość_AnkaS.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          Opiekun na slowackiego

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          Ja chodziłam do bezpłatnej szkoły rodzenia, którą prowadziły panie z przychodni na Ogrodach i dzięki tym zajęciom mam miłe wspomnienie porodu. Nabyłam wiedzę, która pozwoliła mi kontrolować swój stan przed porodem, w trakcie i po. W szpitalu zostałam pochwalona za swoją postawę, współpracowałam z personelem. Wiem, że bez szkoły rodzenia też urodziłabym, ale pewnie byłoby trudniej i z większym strachem. Mnie nie dziwi, że jakiś lekarz woli kobietę bez takiej szkoły, bo wtedy nikt mu nie zawraca głowy jakimiś prawami, pytaniami i ma wolną rękę w działaniu. Szkoła nie jest obowiązkowa, możecie pójść na jedne zajęcia, dwa albo dziesięć. Bezcenne są tam spotkania z innymi dziewczynami w ciąży, mnie to bardzo podnosiło na duchu. Było wesoło, ciekawie i miło, dostałyśmy za darmo wiele produktów promocyjnych dla mam i dzieci (m.in. butelkę, próbki kosmetyków, żywności poradniki). Polecam, bo warto.

                          Gość_Klara
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Szkoła rodzenia w Ostrowcu

                          http://polozna-ostrowiec.pl.tl/

                          Też dostałam duuużo próbek poradników i dobrych rad. Polecam

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -