Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

Ilość postów: 11 | Odsłon: 2912 | Najnowszy post
  • Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

    Witam

    Znajomy mnie prosił, wczoraj ok 15.45 na skrzyowaniu z armi krajowej z iłzecka jakis gowniarz BMW 3 sedanem starszym kolor jasno-szary uderzyl w taxowke i uciekł. Gdyby ktos widzial taki

    samochod prosze o kontakt na forum(uszkodzy ma przód, zderzak, reflektory itp). Znajomi maja nadzieje ze jest nagrany na jakas kamere bo szkody przekraczaja 3 tys. A jak nie to prędzej czy pozniej sam wpanie bo twarz zapamietali.Sprawa jest zgłoszona na policje, ale wiecie

    jak to jest.

    Acha jak uderzył w samochod odrazu odjechal w strone Carrefora i pozniej w prawo, bo go widzial kierowca mpk.

    Z gory bardzo dziekuje

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

      Jakby ktos widział takie BMW to prosze o numery rejestracji, przewidziana nagroda.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

        przewidziana nagroda ale ile? czy warto sie bawić w detektywa? uszkodzenia piszesz że 3tys. czyli 10% miń.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

          Coś koło tego. Może się znajdzie ten typ.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

            Niepółgłówki tylko młode wieśniaki ,bo to bolid młodego wieśniaka przecież niewiecie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

              Zrobię wszystko żeby się znalazł sprawca wypadku. Więc jak będziecie widzieć takie BMW to proszę o odpowiedź.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

                Podbijam. W poniedziałkowej ostrowieckiej pojawi się ogłoszenie o tym zdarzeniu. Czeka nagroda dla znalazcy sprawcy wypadku.

                RAMZES82
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

                  ha ha ha ha a ja wiem a ja wiem :D

                  Gość_ppp
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

                    a ja poszukuję sprawcę ,który mi zarysował ,bardzo zarysował mondka!!!!!

                    Gość_mmmmmmmmmmmmmm
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                    Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

                    A nie mógłbys podzielić się swoją wiedzą? Oprócz nagrody masz szansę dać nauczkę kierowcy, który nie powinien siąść za kierownicę samochodu, bo może byc sprawcą czyjejś śmierci, sądząc po tym jak jeździ - brawurowo, nie zważając na innych, na pełnym gazie z ulicy podporzadkowanej w główną ulicę, nie panując nad autem. Do zdarzenia doszło na pasach, strach pomysleć co by było, gdyby akurat ktoś przechodził, albo gdybysmy byli parę metrów dalej: rozpędzony uderzyłby wówczas prosto we mnie, bo siedziałam obok kierowcy w poszkodowanym aucie. Mnie sie udało: żyję, ale jak sie go nie powstrzyma, to kto wie do jakiej tragedii może doprowadzić w przyszłości taki kierowca nie używający ni mózgu ni wyobraźni

                    Gość_Ewa
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ważne - poszukiwany sprawca stłuczki! BMW 3 jasno-szare - starszy model

                      a to nie ten chlopak co nie zyje i sie rozbil w nocy w piorkowie kolo opatowa?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -