Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Alergolog

Ilość postów: 9 | Odsłon: 3467 | Najnowszy post
  • Alergolog

    Czy ktoś wie gdzie w Ostrowcu lub u kogo można zrobić testy na alergie. A może jescze orientujecie się czy to duży koszt? Szczegolnie chodzi o test na mleko i kobalt. Z góry dziekuję.

    Gość_Kaśka
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Alergolog

      Można bezpłatnie zrobić w ramach NFZ. W Gomedzie na Polnej chyba są alergolodzy, zapytaj tam.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Alergolog

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Alergolog

        Ok. dzieki serdeczne. Do Gomedu trzeba mieć chyba skierowanie, a ja jestem zapisana w przychodni na Stawkach. A robi ktoś prywatnie testy?

        Gość_Kaśka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Alergolog

          Każdy alergolog. Ja byłam u Jamińskiej

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: Alergolog

          Do każdego alergologa trzeba mieć skierowanie. Na stawkach jest przychodnia ogólna, nie ma tam alergologów.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Alergolog

            jest jeszcze doktor Szumlińska w kRASNALU na Kopernika

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Alergolog

              Nie mówcie mi nawet o Szulińskiej skasowała mnie za testy dla dziecka na 270zł i stwierdziała alergię (błędna diagnoza) i w związku z tym chciała, zeby bez przerwy do niej prywatnie przychodzić:/ bez przerwy przepisywała sterydy i wziewy jak sie potem okazało zupełnie niepotrzebnie:/

              Potem trafiliśmy do Instytutu Gru xlicy i Chorób płuc w rabce po tym jej leczeniu i te jej testy wyrzucili tam do kosza i wykluczyli zupełnie alergię i wyleczyli dziecko od ręki.

              I co sie okazało znają tam pania Szumlińską, ponoć kiedys tam nawet pracowała spytałam dlaczego juz nie pracuje, profesor machnął na to tylko ręką i powiedział tylko tyle "właśnie dlatego" - wyrzucając te jej diagnozy do kosza :/

              Od tamtej pory minęlo 5 lat i dziecko jest zdrowe, nie bierzeżadnych leków ani nie ma na nic alergii.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Alergolog

      A nie orientujecie się gdzie można zrobić badanie na uczulenie na lignokainę? Dentysta (nie będę podawać nazwiska) stwierdził, że mam alergię na lignokainę i "dzięki" niemu nie mogę teraz wyrwać zęba w Ostrowcu- pozostaje Sandomierz albo Kielce, bo potrzebuję warunków szpitalnych gdyby się coś ze mną działo. Po rozmowach z Panią dr chirurg stomatolog i moją dentystką doszło domniemanie o tym, że mógł wkłuć się w naczynko, bądź uczuliła mnie domieszka dodawana do lignokainy.

      1Monia1
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę